Липкий огляд пароля

Sticky Password вперше був представлений у 2001 році. Популярність програми призвела до того, що в 2009 році Олексій Тищенко об’єднав талановиту групу фахівців з безпеки для формування Lamantine Software. Штаб-квартира компанії знаходиться у Брно, Чеська Республіка. В їх керівництво входять кілька колишніх керівників AVG. Команда, яка контролює Sticky Password, має кілька років досвіду роботи в галузі безпеки, і це показує. Вони зробили чудову роботу з впровадження безпечного, простого у користуванні та недорогих цілей керування паролями.


Липкий огляд пароля

Ціноутворення та спеціальні пропозиції

Sticky Password пропонує як безкоштовну, так і преміальну версію свого програмного забезпечення. Безкоштовна версія надасть вам доступ до їх популярного менеджера паролів, функції автозаповнення та біометрики на широкому діапазоні пристроїв. Премія Sticky Password додає можливість синхронізації між пристроями, зашифрованого резервного копіювання хмари та пріоритетної підтримки.

Липка ціна на пароль

Ви завжди можете розпочати, завантаживши їх безкоштовний додаток. Після того, як ви мали змогу спробувати програмне забезпечення, ви можете легко оновити його до преміум-класу. Ви можете придбати рік преміум-доступу Sticky Password за $ 19,99 або довічну ліцензію за $ 99,99. У ціну включено податок, і всі нові клієнти покриваються під 30-денну гарантію повернення грошей. Ви можете платити за допомогою PayPal або основних кредитних карток, включаючи Visa та MasterCard.

Безкоштовний рахунок та 30-денна безкоштовна пробна версія

Sticky Password пропонує безкоштовний рівень менеджера паролів, а також 30-денну безкоштовну пробну версію преміум-сервісу. Ви можете безкоштовно завантажити додаток для Windows, Mac, iOS та Android. Якщо ви хочете використовувати диспетчер паролів для створення надійних паролів і зберігання їх, додаток робить чудову роботу. Ви завжди можете додати преміум-функції, такі як синхронізація та резервне копіювання в будь-який час Якщо ви вирішили оновити, приємно знати, що програмне забезпечення має 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте Sticky Password

Початок роботи з липким паролем

Я почав із завантаження Sticky Password для Windows 10. Програму було легко встановити. При першому запуску програми він попросить вас ввести адресу електронної пошти разом із головним паролем.

Головний пароль

“Головний пароль” використовується для доступу до їх програмного забезпечення. Це єдиний пароль, який вам знадобиться в майбутньому. Ви повинні знати, що ваш головний пароль ніде не зберігається, зашифрований чи іншим чином. Це так, як ви цього хочете. Команда Lamantine та хто-небудь ще не знає вашого головного пароля. Ви хочете запам’ятати це, хоча без нього немає можливості ввійти або відновити свої дані.

Я був радий побачити, що Sticky Password вимагає від нових користувачів встановити міцний головний пароль. Як мінімум вам потрібно буде використовувати одну велику літеру, одну малу літеру, один цифровий символ і принаймні 8 символів. Я настійно пропоную вам також включити спеціальний символ, щоб зробити пароль ще сильнішим.

Генератор паролів

Припустимо, у вас є деякі паролі, які можна було б покращити. Клейкий пароль допоможе вам, автоматично генеруючи захищені паролі. Ви можете використовувати програму для генерування нових паролів та зберігання їх для подальшого використання на ваших улюблених веб-сайтах. Давайте подивимось, як легко створити новий пароль:

Генератор паролів

Я пропоную вам почати, натиснувши посилання “Додаткові параметри”, щоб дати вам додатковий вибір. Якщо веб-сайт, який ви використовуєте, не прийме спеціальних символів, я пропоную вам встановити прапорець і дозволити Sticky Password генерувати максимально безпечний пароль. Використання спеціального символу допомагає додати ще один рівень складності вашим паролям. Ви також можете встановити довжину пароля. Після того, як ви будете готові, просто натисніть кнопку «Створити», і додаток виконає решту роботи.

Додайте облікові записи до липкого пароля

Під час першого встановлення Sticky Password програма надасть вам можливість імпортувати акаунти з улюблених веб-браузерів. Це заощадить ваш час і сили. Інакше програма може зберігати дані облікового запису для кожного сайту під час входу. Ви також можете вводити їх вручну в програму, як показано нижче.

Липкий пароль - додайте обліковий запис

Вручну додати обліковий запис до Sticky Password просто. Ви починаєте з введення URL-адреси веб-сайту. Звідти ви вводите ім’я для входу та нарешті пароль. Якщо ви зрозуміли, що ваш поточний пароль слабкий, програмне забезпечення може створити новий. Ви також можете повідомити програмі, чи хочете ви, щоб він автоматично входив у систему. Такі самі функції доступні для облікових записів додатків, таких як iTunes та Skype.

Налаштування ідентифікаторів для автозаповнення

Ви можете встановити ідентичність за допомогою Sticky Password. Після введення інформації програма використовуватиме її, щоб допомогти вам заповнити форми. Мені подобається ця функція, оскільки вона допомагає уникнути помилок при заповненні форм в Інтернеті. Легко змастити пальцем своє ім’я чи адресу у формі. Я не знаю про вас, але мені подобається, коли покупки в Інтернеті фактично роблять це в мене. Функція автозаповнення дозволить заощадити багато часу та забезпечить правильність заповнення інформації кожного разу.

Клейкі ідентифікатори пароля

Sticky Password дає можливість додати кілька категорій інформації для особи, включаючи особисту інформацію, контактну інформацію, інформацію про Інтернет-акаунт, реквізити компанії та фінансові дані. Якщо ви хочете, програма зберігатиме бажану платіжну інформацію та бажану валюту. Ви можете додати декілька посвідчень і вибрати зі списку для автозаповнення форм в Інтернеті. Ця функція допоможе вам заощадити час та уникнути помилок.

Відвідайте Sticky Password

Липка безпека пароля

Мені подобається підхід команди Lamantine Software до захисту Sticky Password. Вони починаються з того, що ви встановите головний пароль під час першого відкриття програми. Головний пароль відомий лише вам. Вам не потрібно турбуватися про те, що його вкрадуть, оскільки він не зберігається у хмарі. За замовчуванням він навіть не зберігається на вашому пристрої. Ви хочете переконатися, що ніколи не втрачаєте головний пароль, оскільки немає резервної копії. Вам потрібно буде почати з того, що є безпечним підходом.

Липка безпека пароля

Sticky Password використовує шифрування AES-256 для захисту ваших даних. У вас є можливість синхронізувати свої дані з хмарою чи ні. Функціонал пропонується в преміум-версії, але ви завжди маєте вибір просто зберігати дані на своєму пристрої. Навіть якщо ви вирішите не використовувати хмару, ви все одно можете синхронізувати інформацію свого облікового запису в режимі офлайн за допомогою wi-fi або вручну, без зашифрованих даних, що не залишають вас пристроїв. Нарешті Sticky Password підтримує біометрику. Ви можете використовувати відбитки пальців для входу з iPhone, iPad та багатьох пристроїв Android.

Є кілька інших функцій безпеки, які я хотів би зазначити. По-перше, Sticky Password автоматично заблокує базу даних, коли вона не використовується. Це допомагає захистити ваші дані. Якщо ви відійдете від свого комп’ютера чи мобільного пристрою на кілька хвилин, він попросить вас ввести головний пароль. Це може здатися трохи додатковою роботою, але це допомагає захистити вашу базу даних паролів. Ви також можете будь-коли видалити свою базу даних із хмари. Звичайно, вам навіть не потрібно зберігати ваші паролі у хмарі. Вони повністю залишають рішення про вас.

Підтримка клієнтів

Команда, яка стоїть за Sticky Password, вже давно перебуває у технологічному просторі, про що ви можете сказати на сторінці “Довідковий центр” на їхньому сайті. Ви знайдете ряд корисних відео, які допоможуть вам розпочати роботу з додатком. Незалежно від того, чи плануєте ви використовувати Sticky Password в Windows, Mac, iOS, Android або у всіх перерахованих вище. Вони також містять посібники, поширені запитання та відеозаписи на цілий ряд тем – від встановлення до мобільного, до порад та рекомендацій. Ви також можете завітати на їхній форум, щоб задати питання та знайти відповіді на раніше звернені. Користувачі Premium також можуть зв’язатися з технічною підтримкою через додаток або на своєму веб-сайті.

Огляд липкого пароля: Висновок

Липкий пароль виконується точно так, як рекламується. Програма проста в установці та налаштуванні. Мої улюблені функції включали простий у користуванні генератор паролів, можливість синхронізації через хмару, Wi-Fi або вручну та можливість використання відбитків пальців для доступу до програми на пристроях iOS та Android. Інакше про додаток сказати не так багато, як саме воно має бути. Липкий пароль просто працює. Він перетягне наявні паролі з веб-браузера і надійно збереже їх на своєму пристрої. Ви можете вибрати резервне копіювання даних у хмару чи ні. Ті, хто має змогу видалити вашу базу даних будь-коли.

Що мені найбільше сподобалось у програмі:

 • Спеціальні програми для Windows, Mac, iOS та Android
 • Безкоштовна інтеграція з популярними веб-браузерами
 • Вибір синхронізації даних через хмару, wifi або вручну
 • Можливість видалити вашу хмарну базу даних у будь-який час
 • Функція автоматичного блокування, коли додаток не використовується
 • Сканування відбитків пальців на iOS та Android

Ідеї ​​вдосконалення програмного забезпечення:

 • Додайте двофакторну аутентифікацію
 • Надайте звіт про пароль, щоб допомогти користувачам знайти слабкі місця

Мене вразив липкий пароль, і я б не вагаючись рекомендував його рідним та друзям. Є й інші додатки з більшою кількістю функцій, але Sticky Password задовольняє потреби більшості користувачів. Ви можете покластися на нього для створення надійних паролів, надійного зберігання, автоматичного входу на веб-сайти та автозаповнення форм в Інтернеті. Ціна додатка дуже розумна – 19,99 дол. США на рік або 99,99 дол. США за довічну ліцензію. Я пропоную вам завантажити додаток, який постачається з 30-денною безкоштовною пробною версією їх преміум-сервісу.

Відвідайте Sticky Password

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map