Як транслювати в Chromecast Audio за допомогою VPN

ChromecastGoogle оголосив нове Chromecast для аудіо пристрій раніше цього тижня. Любителі музики скрізь зможуть підключити новий пристрій Chromecast for Audio до будь-якого динаміка та передавати музику безпосередньо на нього. Це робить сумісний будь-який wi-fi динаміка. Оскільки менше 5% гучномовців у будинках на даний момент підтримує wi-fi, новий пристрій за 35 доларів, безумовно, приверне певну увагу. Ми раді поділитися тим, що ви зможете використовувати VPN для передачі улюбленої потокової музики з таких служб, як Spotify, Pandora та Apple Music через Chromecast з будь-якої точки світу..


У новому Chromecast for Audio є деякі обмеження. Для початку пристрій підключається до одного динаміка. Якщо ви хочете відтворювати музику через кілька динаміків, вам знадобиться Chromecast для кожного з них. Google працює над створенням багатозонної підтримки та планує додати функціональність у найближчі місяці. Отримавши доступ, ви зможете переходити з кімнати в кімнату, а ваша музика слідкуватиме за вами за допомогою пристроїв Chromecast for Audio. Я думаю, ви побачите, що потокове передавання музики через wi-fi забезпечить вам кращу якість та надійність, ніж використання Bluetooth.

Поговоримо про те, як ви користуєтеся VPN з Chromecast і чому ви хочете зашифрувати своє з’єднання. Для початку VPN допоможе вам обійти будь-які географічні обмеження. Популярні сервіси, такі як Pandora, Google Play Music та Rdio, використовують геоблокування для обмеження доступу користувачів у певних країнах. Вони роблять це, переглядаючи IP-адресу користувачів, щоб визначити їхнє місцезнаходження. VPN дозволить вам підключитися до послуг через IP-адресу в країні, яку ви вибрали. Це означає, що ви можете насолоджуватися потоковою музикою із сервісів у всьому світі.

Мені потрібно пояснити, як працює Chromecast, перш ніж показати вам, як запустити його через VPN. Новий Chromecast for Audio працює дуже схоже зі своїм відео-колегою. Ви можете легко передавати музику зі свого iPhone, iPad, телефону / планшета Android, Windows або Mac. Встановити пристрій не так вже й багато. Ви просто підключите його до свого динаміка. Пристрій підтримує RCA, 3,5 мм та оптичні з’єднання, тому у вас є деякі варіанти залежно від можливостей ваших динаміків. Ще раз вам знадобиться окремий Chromecast для кожного динаміка, на якому ви хочете слухати музику.

VPN, які ми рекомендуємо та продемонструємо, працюватимуть із усіма пристроями, які підтримує Chromecast. Більшість людей, швидше за все, використовуватимуть свій смартфон або планшет для передачі. З цієї причини ми зосередимось на постачальниках VPN, які мають добре розроблені мобільні додатки. Загалом ви можете розраховувати платити від 5 до 10 доларів на місяць за доступ до VPN. Натомість ви зможете отримати доступ до потокових служб та інших популярних сайтів, які інакше були б заблоковані в інших регіонах світу. VPN також зашифрує ваші дані та допоможе захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. Ті ж VPN допоможуть вам отримати доступ до потокових відеопослуг, таких як Netflix з-за меж США.

Найкращі VPN для трансляції музики за допомогою Chromecast

Спочатку потрібно знайти надійну послугу VPN. Для прослуховування потокового аудіо вам потрібен швидкий VPN-сервер у країні, до якої ви плануєте підключитися, у нашому випадку – США. Оскільки деякі служби заблоковані за межами США, ми поділимось постачальниками VPN з великими мережами. Ми хотіли б подякувати всім трьом службам VPN за те, що вони пропонували відвідувачам глибоку знижку. Економте до 60% знижки необмеженою VPN, щоб розблокувати гео обмеження та захистити свою конфіденційність.

RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець

Як використовувати VPN для передавання аудіо через Chromecast

Я буду використовувати ExpressVPN для прикладу використання служби VPN для передачі музики. Спочатку вам потрібно завантажити клієнт VPN. ExpressVPN пропонує безкоштовне програмне забезпечення для клієнтів для Windows, Mac та Linux. Крім безкоштовних програм для iOS та Android.

Тепер, коли у вас випала можливість завантажити та встановити програмне забезпечення, до якого час підключитися. Запустіть клієнт ExpressVPN та виберіть місце розташування сервера. Ми проведемо вас поетапно, використовуючи їх клієнт Windows.

Місцезнаходження сервера ExpressVPN

 • Оскільки багато гравців люблять підключатися до серверів у США, ми використовували цю країну для свого довідника. ExpressVPN має велику мережу серверів, розташованих по всьому світу.
 • Ми рекомендуємо вибрати OpenVPN (TCP) або (UDP). Для трансляції відео з таких сайтів, як YouTube, ми використовуємо OpenVPN (UDP), оскільки його швидше, ніж TCP. Вони також підтримують PPTP, L2TP та SSTP. Ми все-таки рекомендуємо OpenVPN UDP для найкращого поєднання швидкості та захисту конфіденційності.
 • Клацніть велику круглу кнопку підключення. Через кілька секунд ви побачите, що щиток навколо кнопки стане зеленим. Також буде повідомлення про те, що вам відомо, що “VPN ВКЛ.”
 • Тепер у вас є IP-адреса в США, наскільки хто-небудь може розповісти в Інтернеті. Таким чином, ви можете зайти на будь-який сайт так, ніби ви сидите там. Те саме було б у випадку, якщо ви підключились до сервера у Великобританії чи деінде у світі.

Там у вас є. Тепер, коли у вас є IP-адреса з сервера ExpressVPN в Нью-Йорку, ви можете переглядати Інтернет, як ніби ви там справді були. Ви можете вивчити інші популярні веб-сайти та розблокувати будь-які географічні обмеження. Зараз стільки подорожей світом – добре слухати музику та дивитись події, орієнтовані на певну область..

Як видно, хороший VPN – це ворота для вмісту в усьому світі. Навіть якщо ви живете в США, без VPN вам не вдасться користуватися послугами в інших країнах. Якщо ви живете за межами США, сервіс також може допомогти вам отримати доступ до таких популярних американських служб, як Netflix, Hulu та Pandora. Хоча деякі з цих послуг можуть бути доступні і в інших країнах, як у випадку з Netflix, бібліотека набагато відрізняється. Вам все одно знадобиться обліковий запис для таких служб, як Netflix, але VPN допоможе вам дивитись телевізійні шоу та фільми в США на Netflix, незалежно від того, сиділи ви в США чи будь-якому іншому регіоні, до якого хочете отримати доступ..

Насолоджуйтесь улюбленою музикою голосно та чітко за допомогою Chromecast for Audio. Поділіться цією публікацією з друзями, щоб вони могли насолоджуватися потоковою трансляцією музики з будь-якої точки світу за допомогою VPN. Слідкуйте за нами у Twitter @VPNFan для останніх пропозицій та путівників.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map