Najlepsze VPN na Hawajach

HawajeStan Hawaje to seria wysp, które były ostatnim stanem USA przyjętym do związku. Zajmuje 43 miejsce i ma stałą populację 1,42 miliona ludzi. Stan jest siedliskiem aktywności na wiele sposobów. Jest również intensywnie odwiedzany ze względu na jego naturalne piękno i umiarkowany klimat. Podczas gdy w Honolulu, Maui i innych miejscach jest wiele do zrobienia, najprawdopodobniej będziesz chciał połączyć się z Internetem za pośrednictwem komórki lub laptopa. Jednak nie chcesz tego robić bez użycia sieci VPN.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4IPVanish5,20 USDIPVanish76Pole wyboru
5CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru

Największym powodem do korzystania z VPN na Hawajach jest ochrona prywatności. Ten stan USA jest czasem uważany za bramę na wschód. Pogoda jest świetna i jest to ogromna miejscowość turystyczna, ale to jest świetne dla cyberprzestępców. Nikt nie chce, aby ich prywatne dane zostały im skradzione. Korzystając z VPN, możesz utworzyć bezpieczne i prywatne połączenie z wybranym serwerem VPN. To znacznie utrudnia komukolwiek narażenie poufnych danych.

Drugim powodem korzystania z VPN jest pomoc w ominięciu ograniczeń geograficznych. Chociaż Hawaje są stanem USA i tak naprawdę nie zajmują się cenzurą, nadal możesz mieć problemy z poruszaniem się po blokach geograficznych. Są to blokady wymuszane przez firmy i organizacje medialne, aby uniemożliwić użytkownikom oglądanie materiałów poza docelowym obszarem. Korzystając w tym przypadku z serwera VPN, możesz połączyć się z innym regionem. To pozwoli Ci zobaczyć swoje ulubione treści z domu lub sprawdzić nowe treści.

Są to największe powody, aby korzystać z VPN, ale możesz odkryć inne, rejestrując się w serwisie. Od ochrony prywatności po obejście ograniczeń geograficznych, korzystanie z nich jest dobrym pomysłem. Teraz, gdy wiesz, dlaczego to ma znaczenie, porozmawiajmy o opcjach.

Jaki jest najlepszy VPN na Hawajach?

Skoncentrowaliśmy się na następujących kryteriach, aby ustalić naszą listę najlepszych sieci VPN na Hawajach:

 • Możliwość obejścia treści z ograniczeniami geograficznymi i zaciemnień sportowych
 • Stabilność sieci pomaga zminimalizować rozłączenia
 • Dostawcy z zasadą braku dzienników
 • Aplikacje mobilne i obsługa urządzeń Amazon Firestick
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym w celu ochrony Twojej prywatności
 • Testy prędkości, które wypadły dobrze w regionie

Bez dalszej zwłoki oto lista najlepszych usług VPN na Hawajach:

1. Najlepsza sieć VPN na Hawajach: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie trzeba wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze najszybszy serwer w wybranej lokalizacji. Będziesz chciał wybrać kartę „Wszystkie”, otworzyć Ameryki, a następnie Stany Zjednoczone. W tym momencie możesz wybrać lokalizację serwera USA – Los Angeles. Jak widać przetestowaliśmy w Honolulu i Mililani. Prędkość przekroczyła 165 Mb / s.

ExpressVPN Hawajski test prędkości

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do konsol do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzeń multimedialnych (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN na Hawajach: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

NordVPN obsługuje wiele serwerów w Kalifornii. Z poziomu konsoli, klikając 3 poziome kropki po prawej stronie kraju, możesz zlokalizować obszar serwera i zobaczyć procent dostępnych serwerów. Przetestowaliśmy serwer znajdujący się w Los Angeles na Hawajach. Jak widać, wydajność była imponująca przy prędkości pobierania ponad 144 Mb / s.

Test prędkości NordVPN na Hawajach

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN na Hawajach: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 3,33 USD miesięcznie (72% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 33 krajach. Jak widać poniżej, zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Lokalizacje serwerów są wymienione w kolejności alfabetycznej według kraju.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

PIA oferuje klienta Windows i inne aplikacje, które są proste i łatwe w użyciu. Nie chcesz jednak tego nie doceniać. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania, aby znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością. Jak widać, nasz test prędkości wykazał, że PIA działa dobrze w regionie. Po podłączeniu do serwera LA uzyskaliśmy prędkości od 112 Mb / s do 164 Mb / s.

Test prędkości PIA Hawaii

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie sieć VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje członkom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN na Hawajach: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 5,20 USD miesięcznie (57% zniżki)

IPVanish oferuje kilka serwerów w okolicy, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów. Jednak możesz spodziewać się dużej prędkości w lokalizacjach w wielu częściach świata. Z tego powodu wybraliśmy IPVanish jako jedną z naszych opcji, z których można korzystać podczas pobytu w Wirginii.

Oprócz dość dużego zasięgu w różnych regionach Europy, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Sieć wytwarza duże prędkości i sprawdzają się w naszych testach prędkości. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer z menu rozwijanego.

Wspominaliśmy właśnie, że IPVanish ma serwery w całym regionie i wszystkie są dostępne. Jeśli zdarzy ci się zobaczyć serwer, który ma literę „a” jako część nazwy serwera, są one najszybsze w sieci. Przetestowaliśmy serwer IPVanish w Los Angeles na serwerach na Hawajach i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi od 76 Mb / s do 94 Mb / s.

Test prędkości IPVanish Hawaii

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i innych. Możesz nawet skonfigurować router, aby chronił każde urządzenie w sieci. Usługa VPN jest dość popularna wśród użytkowników Kodi. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

5. Najlepsza sieć VPN na Hawajach: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Ponieważ chcieliśmy przetestować serwer w Los Angeles (najbliższa lokalizacja na wyspy), otworzyliśmy klienta Windows i rozszerzyliśmy interfejs. Następnie kliknij kartę „Wszystkie serwery”, jeśli nie jest jeszcze aktywna. Przewiń w dół do USA i kliknij po prawej stronie gwiazdy. Spowoduje to wyświetlenie pełnej listy serwerów. Sieć CyberGhost obejmuje serwery w LA. Połączyliśmy się z serwerem i przetestowaliśmy na Hawajach z prędkością od 6 Mb / s do 12 Mb / s.

Test prędkości CyberGhost na Hawajach

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

Osoby zainteresowane innymi opcjami mogą zapoznać się z naszą ofertą 10 najlepszych VPN lista. Jednak nie uważamy, że będziesz musiał. Nasze selekcje były oparte na bezpieczeństwie, szybkości, niezawodności, a nawet cenie. Szukaliśmy również dostawców z serwerami zlokalizowanymi dość blisko Hawajów. W ten sposób uzyskasz dostęp do najlepszych możliwych prędkości. Bez względu na to, który wybierzesz, wszystkie mają dobre sieci. Prędkości mogą być zdecydowanie ważne bez względu na to, co planujesz robić na wyspach. Korzystając z naszego przewodnika, możesz znaleźć najlepsze rozwiązanie spełniające Twoje potrzeby.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map