Najlepsze VPN dla Wisconsin

WisconsinWisconsin to stan położony w północno-środkowej części Stanów Zjednoczonych. Szacowana populacja wynosi 5,8 miliona osób. Ludzie odwiedzają ten wspaniały stan z wielu różnych powodów. Należą do nich na zewnątrz, jedzenie, możliwości biznesowe i wiele innych. Jeśli planujesz być jednym z odwiedzających, musisz upewnić się, że korzystasz z VPN za każdym razem, gdy korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi. Pomoże to chronić Twoją prywatność na lotnisku, w hotelu, restauracji lub w innym miejscu. Oto niektóre z najlepszych VPN do wykorzystania w Wisconsin.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
4PureVPN2,88 USDSaferVPN180Pole wyboruPole wyboru
5Surfshark3,49 USDSurfshark68Pole wyboruPole wyboru

Wisconsin jest często nazywany krainą sera. Jest wiele rzeczy, z których jest znana, ale na szczęście jedną z nich nie jest inwigilacja. Ponieważ Wisconsin jest stanem USA, rząd nie monitoruje w sposób bezkrytyczny. Nie oznacza to jednak, że jesteś bezpieczny. Korzystając z VPN, możesz utworzyć bezpieczne i szyfrowane połączenie. Oznacza to, że jeśli podmioty pozarządowe spróbują cię monitorować, znacznie utrudnisz to,

Korzystanie z VPN z drugiego powodu również działa dobrze. Ma to pomóc ominąć ograniczenia geograficzne, zapory ogniowe i zaciemnienia sportowe. Tak jak poprzednio, łączyłbyś się z serwerem VPN, jednak tym razem używałbyś serwera w innym obszarze. W ten sposób możesz oglądać zawartość w normalny sposób.

Jaki jest najlepszy VPN dla Wisconsin?

Możesz spodziewać się wielu wspaniałych rzeczy w Wisconsin. Chociaż nie musisz się martwić nadzorem rządowym, skupimy się najpierw na czynnikach odblokowujących, aby pomóc nam wybrać najlepszą sieć VPN dla Wisconsin.

 • Dostawcy, którzy mają serwery VPN, które działają dobrze w regionie Wisconsin
 • Możliwość odblokowania ograniczeń geograficznych i zapór ogniowych podczas przebywania w okolicy
 • Aplikacje mobilne i obsługa urządzeń Amazon Firestick
 • Wysoka stabilność sieci, aby pomóc uniknąć problemów z połączeniem
 • Dostawcy z surową polityką braku dzienników
 • Silne wojskowe szyfrowanie dla prywatności użytkownika

A teraz przyjrzyj się niektórym z najlepszych sieci VPN dla Wisconsin.

1. Najlepsza sieć VPN dla Wisconsin: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie trzeba wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze najszybszy serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Możesz znaleźć ten problem z serwerami w okolicy. Po prostu wybierz kartę „Wszystkie”, otwórz Ameryki, a następnie otwórz Stany Zjednoczone. W tym momencie możesz wybrać serwery. Kiedy testowaliśmy serwer w Chicago, Illinois i testowaliśmy prędkość do Milwaukee, Madison i Green Bay. Wydajność była doskonała przy prędkościach od 103 Mb / s do 116 Mb / s.

Test prędkości ExpressVPN Wisconsin

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Uzyskaj ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Wisconsin: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

NordVPN obsługuje wiele serwerów w Chicago (najbliższy region). Z poziomu konsoli, klikając 3 poziome kropki po prawej stronie kraju, możesz zlokalizować obszar serwera i zobaczyć procent dostępnych serwerów. Przetestowaliśmy serwer w Chicago, Illinois i przetestowaliśmy prędkość w Milwaukee, Madison i Green Bay. Szybkość pobierania wynosiła od 106 Mb / s do 126 Mb / s.

Test prędkości NordVPN Wisconsin

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Wisconsin: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Ponieważ chcieliśmy przetestować serwer w Chicago, otworzyliśmy klienta Windows i rozszerzyliśmy interfejs. Następnie kliknij kartę „Wszystkie serwery”, jeśli nie jest jeszcze aktywna. Przewiń w dół do USA i kliknij po prawej stronie gwiazdy. Spowoduje to wyświetlenie pełnej listy serwerów w Stanach Zjednoczonych. Sieć CyberGhost obejmuje kilka serwerów w Chicago (ponieważ jest najbliższa). Połączyliśmy się z jednym z nich i przetestowaliśmy wyniki w Milwaukee, Madison i Green Bay. Jak widać, nasza prędkość pobierania wynosiła od 102 Mb / s do 109 Mb / s.

Test prędkości CyberGhost Wisconsin

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

4. Najlepsza sieć VPN dla Wisconsin: PureVPN

PureVPN

PureVPN działa na rynku od 2007 roku, co czyni go jednym z najstarszych dostawców VPN na rynku. Wczesny start pomógł im rozwinąć się i wprowadzić innowacje. PureVPN ma jednego z najlepszych klientów VPN dostępnych na rynku. Mają także bezpłatne aplikacje na iOS i Androida.

Innowacja to obszar, który pomaga PureVPN wyróżnić się na tle innych. Nadal dodają nowe funkcje i dodatki do usługi. Możesz dodać zaporę NAT, dedykowany adres IP, przeglądarkę StealthVPN oraz specjalną opcję o nazwie dedykowane przesyłanie strumieniowe, aby przyspieszyć działanie.

Ponieważ chcieliśmy przetestować serwer w Chicago, Illinois, otworzyliśmy klienta Windows i kliknęliśmy opcję „Narzędzie wyboru kraju”. Stamtąd możesz rozwinąć dowolny kraj i wybrać konkretny serwer za pomocą karty „Przeglądaj wszystkie serwery”. Sieć PureVPN ma kilka serwerów zlokalizowanych w Chicago. Połączyliśmy się z jednym z nich i przetestowaliśmy wyniki w Milwaukee, Madison i Green Bay. Jak widać, nasza prędkość pobierania wynosiła od 40 Mb / s do 74 Mb / s.

Test prędkości PureVPN Wisconsin

PureVPN ma się naprawdę dobrze w kategorii cenowej. Obniżyli ceny o ponad 74%, ponieważ usługa stale się rozwija. Możesz zapisać się na nieograniczoną VPN i uzyskać dostęp do wszystkich lokalizacji ich serwerów już od 2,88 USD miesięcznie.

Odwiedź PureVPN

5. Najlepsza sieć VPN dla Wisconsin: Surfshark

Surfshark

Surfshark uruchomił usługę VPN w 2018 roku. Od tego czasu firma zyskała dużą popularność w społeczności. Zespół stale się rozwija i dodaje lokalizacje przez cały czas i jest bardzo skoncentrowany na cenach i prywatności. Ma również gwizdki i dzwonki, których można oczekiwać od większych usług

Dzięki ponad 500 serwerom w 50 krajach, silnemu szyfrowaniu i możliwości odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime, mają wiele możliwości korzystania z ich usług. Możesz nawet oglądać niektóre z usług dostępnych w wielu regionach. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość prywatnego surfowania, ochrony ruchu Wi-Fi, anonimowego torrentu i innych, po wybraniu serwera.

Do naszych testów w Wisconsin chcieliśmy wybrać serwer znajdujący się w Chicago. Po zalogowaniu się po prostu wyszukaj Chicago na pasku wyszukiwania. Stamtąd możesz połączyć się z serwerem znajdującym się tam. Połączyliśmy się z serwerem w Chicago i przetestowaliśmy prędkości do Milwaukee, Madison i Green Bay. Rezultatem były prędkości od 42 Mb / s do 68 Mb / s.

Test prędkości Surfshark Wisconsin

Jeśli chodzi o pieniądze i funkcje, Surfshark to dobra opcja dla tych, którzy niekoniecznie potrzebują bardzo szybkiego połączenia. Wszystko jest łatwe w użyciu i nie powinieneś mieć żadnych problemów. Możesz założyć nieograniczone konto z nieograniczoną liczbą urządzeń i mieć pewność, że Surfshark ma 30-dniową gwarancję vack na pieniądze.

Odwiedź Surfshark

Jak widać powyżej, istnieje kilka świetnych opcji VPN do użycia podczas pobytu w Wisconsin. Wyraźnie widać korzyści płynące z tego. Do tej pory mamy nadzieję, że pokazaliśmy, dlaczego jest to ważne. Jeśli chcesz więcej opcji, zapoznaj się z naszą ofertą lista 10 najlepszych VPN. Wszystkie te opcje będą działać dobrze. powinny osiągać dobre wyniki, ale wyborów dokonaliśmy na podstawie wielu czynników. W ten sposób zoptymalizowaliśmy nasze wybory dla Wisconsin. Bez względu na to, co tam planujesz, ochrona VPN jest dobrym pomysłem. Korzystając z naszego przewodnika, możesz chronić swoją prywatność i podjąć najlepszą możliwą decyzję.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map