Najlepsze VPN dla Wielkiej Brytanii

Zjednoczone KrólestwoWielka Brytania (często nazywana Wielką Brytanią lub Wielką Brytanią) jest domem dla 22. największej populacji na świecie. Kraj zajmuje 78 miejsce na świecie pod względem wielkości. Jednak stwierdzenie, że Wielka Brytania ma wpływ, jest niedopowiedzeniem. Możesz zobaczyć jego wpływ w wielu różnych krajach na całym świecie. Od zwiedzania wielu znanych miejsc po podróże służbowe, jest tam wiele do zrobienia. Jeśli planujesz korzystać z Internetu, będziesz również chciał skorzystać z VPN. Wkrótce podamy powody. Spójrz na naszą listę najlepszych VPN dla Wielkiej Brytanii.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDPIA112Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Pole wyboru

Jednym z losów Wielkiej Brytanii jest bliskość regionu do Europy. Oznacza to, że w okolicy są zawsze świezi podróżnicy. Oznacza to również, że wiele firm oferuje swoim klientom bezpłatne WiFi. Chociaż wydaje się to dobrym pomysłem, oznacza to, że powinieneś używać VPN, aby chronić swoją prywatność. Niemal wszyscy słyszeli o Karcie Snoopera. Theresa May oficjalnie ogłosiła przed Parlamentem, że rząd brytyjski zaczął szpiegować swoich obywateli w 1984 r. Oprócz tego, że rząd cię monitoruje, wielu innych przestępców czeka na twoje prywatne dane. Korzystając z VPN do utworzenia szyfrowanego połączenia, znacznie trudniej będzie wścibskim oczom uzyskać poufne informacje.

Następnym powodem korzystania z VPN jest pomoc w ominięciu ograniczeń geograficznych. Chociaż w kraju nie ma zbyt wielu przepisów dotyczących cenzury, którymi można się martwić, mogą występować inne problemy. Jeśli spróbujesz obejrzeć coś poza swoim krajem, zostaniesz zablokowany. Łącząc się z VPN, możesz oszukać oprogramowanie, że myślisz, że znajdujesz się gdzie indziej. Nie musisz przegapić swojego ulubionego programu, ponieważ jesteś w Wielkiej Brytanii zamiast swojej lokalizacji domowej.

Od zapobiegania cyberprzestępstwom poprzez monitorowanie blokowania po obchodzenie bloków geograficznych – dobrym pomysłem jest korzystanie z VPN w Wielkiej Brytanii. Po zarejestrowaniu się w abonamencie możesz znaleźć inne zastosowania usługi. Po prostu zarejestruj się, aby chronić się już dziś. Mamy nadzieję, że wyjaśniliśmy, dlaczego korzystanie z VPN jest ważne. Jeśli nie wiesz, czego szukać u dostawcy, wybory i opcje mogą być przytłaczające. Ułatwimy Ci to.

Jaki jest najlepszy VPN dla Wielkiej Brytanii?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy przyjrzeć się niektórym z najważniejszych czynników. Korzystając z nich, stworzyliśmy naszą listę najlepszych sieci VPN dla Wielkiej Brytanii:

 • Szyfrowanie klasy wojskowej w celu ochrony Twojej prywatności.
 • Szybkość serwerów VPN zlokalizowanych w Wielkiej Brytanii
 • Stabilne połączenia pomagają uniknąć rozłączeń
 • Możliwość przeglądania treści zablokowanych geograficznie lub zaciemnionych
 • Brak zasad logów
 • Obsługa wielu platform dla urządzeń mobilnych

Przejdźmy od razu do naszej listy najlepszych sieci VPN dla Wielkiej Brytanii.

1. Najlepsza sieć VPN dla Wielkiej Brytanii: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

Jeśli planujesz podróż do Wielkiej Brytanii, dobrym pomysłem jest skorzystanie z funkcji MediaStreamer ExpressVPN i szybkiej usługi VPN. Oba razem zapewniają zarówno opcję VPN, jak i Smart DNS. Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi. Jeśli lubisz streamować i chciałeś obejrzeć coś dla swojego regionu rodzinnego lub innego, możesz to obejrzeć bez utraty prędkości. To powiedziawszy, możesz nadal używać usługi VPN do szyfrowania połączenia, jeśli chcesz. Jeśli jesteś fanem sportu, są to świetne narzędzia do kibicowania ulubionym drużynom. Na ich stronie możesz znaleźć listę wydarzeń sportowych na żywo. ExpressVPN ma serwery w Wielkiej Brytanii w Docklands, Londynie, Berkshire, Kent, Maidenhead i wschodnim Londynie. Wszystkie te czynniki sprawiają, że są naszym najlepszym wyborem.

Jak widać z powyższej tabeli i wspomnianych wcześniej brytyjskich lokalizacji serwerów, ExpressVPN ma ogromną sieć serwerów. W Wielkiej Brytanii mają wiele serwerów w kluczowych miejscach, które pomogą Ci chronić twoją prywatność. Bez względu na to, czy chcesz chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę, obejrzeć wydarzenie na żywo lub obejść inne ograniczenia geograficzne, ExpressVPN pomoże Ci osiągnąć dowolne cele.

Test prędkości ExpressVPN w Wielkiej BrytaniiKorzystając z aplikacji ExpressVPN, możesz połączyć się, aby wybrać określone miasto, z którym chcesz się połączyć. Aplikacja wybierze serwer w tej lokalizacji w celu uzyskania najszybszych prędkości. Aby wybrać określone miasto, kliknij przycisk „wybierz lokalizację” i przejdź do karty „wszystko”. Następnie otwórz „Europa” i wybierz Zjednoczone Królestwo. Do celów testowych wybraliśmy serwery w Londynie. ExpressVPN działał dobrze przy prędkościach pobierania od 271 Mb / s do 342 Mb / s.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS dla konsol do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzeń multimedialnych (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Wielkiej Brytanii: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

Test prędkości NordVPN w Wielkiej BrytaniiTestowaliśmy szybkość serwerów w Londynie i Manchesterze. Wydajność była dobra w obu lokalizacjach przy prędkości powyżej 270 Mb / s. Co najlepsze, usługa jest dobrym wyborem do odblokowania treści z ograniczeniami geograficznymi w Wielkiej Brytanii.

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Wielkiej Brytanii: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 3,33 USD miesięcznie (72% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 29 krajach. Zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Lokalizacje serwerów są wymienione w kolejności alfabetycznej według kraju. Po wybraniu lokalizacji możesz łatwo połączyć się z lokalizacjami w Wielkiej Brytanii.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

Test prędkości PIA UKPIA oferuje klienta Windows i inne aplikacje, które są proste i łatwe w użyciu. Nie chcesz jednak tego nie doceniać. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania, aby znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością. Jak widać, nasz test prędkości wykazał, że PIA działa dobrze w Londynie i Manchesterze przy prędkości pobierania od 59 Mb / s do 119 Mb / s.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje członkom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN dla Wielkiej Brytanii: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Test prędkości CyberGhost UKW tym przypadku postanowiliśmy przetestować serwery w Londynie i Manchesterze. otworzyliśmy klienta Windows i rozszerzyliśmy interfejs. Następnie kliknij kartę „Wszystkie serwery”, jeśli nie jest jeszcze aktywna. Przewiń w dół do Wielkiej Brytanii i kliknij po prawej stronie gwiazdy. Spowoduje to wyświetlenie pełnej listy serwerów w kraju. Sieć CyberGhost obejmuje wiele serwerów w Londynie w Manchesterze. Połączyliśmy się z nimi, aby przetestować ich wydajność, a wyniki wynosiły od 67 Mb / s do 172 Mb / s.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

5. Najlepsza sieć VPN dla Wielkiej Brytanii: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 5,20 USD miesięcznie (57% zniżki)

IPVanish oferuje kilka serwerów w okolicy, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów. Jednak możesz spodziewać się dużej prędkości w lokalizacjach w wielu częściach świata. Z tego powodu wybraliśmy IPVanish jako jedną z naszych opcji, z których można korzystać podczas pobytu w Wirginii.

Oprócz dość dużego zasięgu w różnych regionach Europy, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Sieć wytwarza duże prędkości i sprawdzają się w naszych testach prędkości. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer z menu rozwijanego.

Test prędkości IPVanish UKWspominaliśmy właśnie, że IPVanish ma serwery w całym regionie i wszystkie są dostępne. Jeśli zdarzy ci się zobaczyć serwer, który ma literę „a” jako część nazwy serwera, są one najszybsze w sieci. Testowaliśmy serwery IPVanish w Londynie i Manchesterze i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi od 60 Mb / s do 86 Mb / s.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i innych. Możesz nawet skonfigurować router, aby chronił każde urządzenie w sieci. Usługa VPN jest dość popularna wśród użytkowników Kodi. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

Powyżej pokazaliśmy najlepszych dostawców, z których możesz skorzystać podczas pobytu w Wielkiej Brytanii. Zawsze możesz jednak spojrzeć na nasze 10 najlepszych VPN lista innych opcji. Upewnij się tylko, że ten, który wybierzesz, ma serwery zlokalizowane w Wielkiej Brytanii. Wybraliśmy powyższe opcje w oparciu o bezpieczeństwo, szybkość, niezawodność i cenę. Szukaliśmy również dostawców z wieloma serwerami w Wielkiej Brytanii. W ten sposób uzyskasz najlepsze dostępne prędkości. Wszyscy nasi dostawcy mają świetne sieci, więc nie możesz się pomylić. Jeśli planujesz transmisję strumieniową, wiesz, jak ważne są dobre prędkości. Korzystając z naszego przewodnika, możemy pomóc Ci podjąć świadomą decyzję.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map