Najlepsze VPN dla Węgier

WęgryWęgry to stosunkowo niewielki kraj położony w Europie Środkowej. Ma populację prawie 10 milionów ludzi. Możesz znaleźć wielu, którzy podróżują do tego obszaru z różnych powodów. Niezależnie od tego, czy dzieje się tak z przyczyn historycznych, czy okazji biznesowych, jest wiele rzeczy do zobaczenia i zrobienia. Jeśli wybierasz się na Węgry w interesach, na wakacje lub z innych powodów, istnieje szansa, że ​​będziesz chciał skorzystać z publicznego WiFi. Zanim to zrobisz, zalecamy skorzystanie z VPN. Za chwilę podamy ci więcej informacji.


Najlepsza sieć VPN dla Węgier – Podsumowanie

Rzućmy okiem na 5 naszych ulubionych najlepszych sieci VPN na Węgrzech.

 1. Cyberghost
 2. HMA Pro VPN
 3. Prywatny dostęp do Internetu
 4. IPVanish
 5. ExpressVPN

W najnowszym badaniu prędkości Internetu na Węgrzech wskaźnik ten jest bardzo wysoki. Innymi słowy, prawdopodobnie będziesz cieszyć się dużymi prędkościami podczas pobytu w kraju. Może to jednak także otworzyć możliwości cyberprzestępcom. Mimo że kraj może wyglądać jak w starym świecie, możesz się założyć, że kilka z nich skorzysta z tej sytuacji. Korzystając z serwera VPN, możesz utworzyć bezpieczne i szyfrowane połączenie. Pomoże to zabezpieczyć twoje dane

Drugi dobry powód korzystania z VPN na Węgrzech dotyczy cenzury i bloków geograficznych. Według raportu Uniwersytetu Harvarda z 2017 r. Na Węgrzech istnieje selektywna cenzura w mediach społecznościowych. Wydaje się to jednak jedyną możliwą formą cenzury. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do zablokowanych materiałów, zwykle nie miałbyś szczęścia, chyba że korzystasz z VPN. Ponieważ możesz uzyskać adres IP w innym regionie, możesz z powodzeniem ominąć ograniczenia mediów społecznościowych. Podczas gdy firmy medialne mogą blokować użytkownikom wyświetlanie treści poza obszarem docelowym, rządy mogą zrobić to samo, aby zablokować każdemu w kraju.

Jaka jest najlepsza sieć VPN dla Węgier?

Skoncentrowaliśmy się na następujących kryteriach, aby ustalić naszą listę najlepszych VPN dla Węgier:

 • Dostawcy VPN, którzy nie prowadzą dzienników użytkowania
 • Duża i stabilna sieć, która pomaga wyeliminować rozłączenia
 • Serwery VPN, które dobrze sobie radziły na Węgrzech.
 • Silne szyfrowanie klasy wojskowej w celu ochrony prywatności
 • Możliwość odblokowania popularnych usług przesyłania strumieniowego i obejścia filtrowania
 • Aplikacje mobilne i obsługa urządzeń Amazon Firestick

Bez dalszej zwłoki oto lista najlepszych usług VPN dla Węgier:

1. CyberGhost

CyberGhostOparte na: Rumunia | Liczba serwerów: 3000+ | Lokalizacje serwerów: 80 | Jednoczesne połączenia: 7

 • Ekskluzywny 12-miesięczny plan + 6 mies. bezpłatnie – 2,75 USD miesięcznie (całkowity koszt 49,50 USD)
 • Plan 6-miesięczny – 4,99 USD miesięcznie (29,94 USD całkowity koszt)
 • Abonament 1-miesięczny – 11,99 USD miesięcznie

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Ponieważ chcieliśmy przetestować serwer na Węgrzech, otworzyliśmy klienta Windows i rozszerzyliśmy interfejs. Następnie kliknij kartę „Wszystkie serwery”, jeśli nie jest jeszcze aktywna. Przewiń w dół do Węgier i kliknij po prawej stronie gwiazdy. Spowoduje to wyświetlenie pełnej listy serwerów w kraju. Sieć CyberGhost obejmuje kilka serwerów w Budapeszcie. Połączyliśmy się tam z serwerem i uzyskaliśmy prędkość 119,05 Mb / s.

Test prędkości CyberGhost Węgry

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost już od 2,75 USD miesięcznie podczas ich bieżącej promocji.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost VPN.

Odwiedź CyberGhost

2. HMA Pro VPN

HMA VPNOparte na: UK | Liczba serwerów: 880+ | Lokalizacje serwerów: 280 | Jednoczesne połączenia: 5

 • Abonament 12-miesięczny – 6,99 USD miesięcznie (83,88 USD całkowity koszt)
 • Plan 6-miesięczny – 7,99 USD miesięcznie (47,94 USD całkowity koszt)
 • Abonament 1-miesięczny – 11,99 USD miesięcznie

HideMyAss został powołany do życia w 2005 roku, kiedy Jack Cator, 16-letni student w Anglii, zdecydował, że chce stworzyć usługę, która pomoże ludziom uniknąć cenzury. W szczególności Jack nie mógł uzyskać dostępu do serwisów społecznościowych i gier online, ponieważ zostały zablokowane w sieci szkolnej. HMA dodała setki tysięcy użytkowników w pierwszym miesiącu i od tego czasu stała się jedną z największych usług VPN na świecie z ponad 350 lokalizacjami serwerów. Privax, spółka macierzysta HMA Pro VPN, dołączyła do zespołu AVG w 2015 roku.

Jeśli Twoim celem jest znalezienie VPN z największą liczbą lokalizacji serwerów, HideMyAss jest najlepszym wyborem. Pamiętaj tylko, że HMA rejestruje aktywność użytkownika, co jest problemem dla niektórych użytkowników VPN. HMA obsługuje niektóre serwery VPN w Indonezji, w tym kilka serwerów w dużych miastach. Aby połączyć się z serwerem, musisz przejść do „Trybu lokalizacji” i wybrać „Zmień lokalizację”, aby rozpocząć. Następnie kliknij kartę „Miasta” i wyszukaj Budapeszt. Połączyliśmy się z serwerem w celu przetestowania i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 119,60 Mb / s.

Test prędkości HMA Węgry

W 2016 r. HMA i kilku innych wiodących dostawców VPN doprowadziło do uproszczenia niestandardowego oprogramowania klienckiego. Rezultatem jest pełny zestaw niestandardowych aplikacji, które ułatwiają każdemu użytkownikowi połączenie z siecią HMA i szyfrowanie połączenia. Mają dostępne oprogramowanie dla systemów Windows, Mac, Android i iOS. Możesz także połączyć się z HMA przez router. HMA oferuje nieograniczony dostęp VPN już od 6,99 USD miesięcznie i oferuje wszystkim nowym użytkownikom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

Przeczytaj naszą pełną recenzję HMA.

Odwiedź Hide My Ass

3. Prywatny dostęp do Internetu

Prywatny dostęp do InternetuOparte na: USA | Liczba serwerów: 3000+ | Lokalizacje serwerów: 52 | Jednoczesne połączenia: 5

 • Ekskluzywny Abonament 24-miesięczny – 2,50 USD miesięcznie (59,95 USD całkowity koszt)
 • Abonament 12-miesięczny – 3,25 USD miesięcznie (38,95 USD całkowity koszt)
 • Abonament 1-miesięczny – 6,45 USD miesięcznie

Jako użytkownik, prywatny dostęp do Internetu (PIA) oferuje kilka różnych opcji. Wcześniej trzeba było skonfigurować profil dla każdego serwera VPN. Teraz połączenie z dowolnym serwerem w sieci 28 krajów jest łatwe. Zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Lokalizacje serwerów są wymienione w kolejności alfabetycznej według kraju. Po wybraniu lokalizacji możesz łatwo połączyć się z lokalizacjami w Budapeszcie, aby zabezpieczyć węgierskie połączenie VPN.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

PIA oferuje klienta Windows i inne aplikacje, które są proste i łatwe w użyciu. Nie chcesz jednak tego nie doceniać. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania, aby znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością. Jak widać, nasz test prędkości wykazał, że PIA działa dobrze w regionie. Po podłączeniu do serwera w Budapeszcie uzyskaliśmy prędkość 114,92 Mb / s.

Test prędkości PIA Węgry

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie sieć VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje VPN już od samego początku 2,50 USD miesięcznie.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Private Internet Access.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. IPVanish

IPVanishOparte na: USA | Liczba serwerów: 1100+ | Lokalizacje serwerów: 89 | Jednoczesne połączenia: 10

 • Ekskluzywny Abonament 12-miesięczny – 4,87 USD miesięcznie (58,49 USD całkowity koszt)
 • Plan 3-miesięczny – 6,74 USD miesięcznie (całkowity koszt 20,24 USD)
 • Abonament 1-miesięczny – 7,50 USD miesięcznie

Węgry są położone centralnie, a wiele usług ma serwery w regionie. Oczywiście obejmuje to IPVanish. Możesz spodziewać się dużej prędkości w lokalizacjach w wielu częściach świata. Z tego powodu wybraliśmy IPVanish jako jedną z naszych opcji, z których można korzystać podczas pobytu na Węgrzech.

Oprócz dość dużego zasięgu w różnych regionach, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Sieć wytwarza duże prędkości i sprawdzają się w naszych testach prędkości. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w całej Azji. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer z menu rozwijanego.

IPVanish obsługuje wiele serwerów w lokalizacjach, które wymieniliśmy powyżej i możesz połączyć się z dowolnym z nich. Jeśli widzisz serwery z literą „a” w nazwie serwera, są one najszybsze. Przetestowaliśmy serwer IPVanish w Budapeszcie i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 85,09 Mb / s.

Test prędkości IPVanish Hungary

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i więcej za 7,50 USD miesięcznie lub 58,49 USD rocznie. To kosztuje tylko 4,87 USD miesięcznie w abonamencie rocznym. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmie Cię jako nowego członka.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

Odwiedź IPVanish

5. ExpressVPN

ExpressVPNOparte na: Brytyjskie Wyspy Dziewicze | Liczba serwerów: 2000+ | Lokalizacje serwerów: 148 | Jednoczesne połączenia: 3

 • Ekskluzywny 12-miesięczny plan + 3 mies. bezpłatnie – 6,67 $ miesięcznie (99,95 $ całkowity koszt)
 • Plan 6-miesięczny – 9,99 USD miesięcznie (59,95 USD całkowity koszt)
 • Abonament 1-miesięczny – 12,95 USD miesięcznie

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby pomóc odblokować dostęp do niektórych świetnych treści ograniczonych geograficznie. Usługa pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA i Kanadą sieć ExpressVPN oferuje setki serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz skorzystać z ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać ulubione drużyny z dowolnego miejsca.

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie możesz wybrać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Ten problem możesz znaleźć w wymienionych przez nas miastach. Po prostu wybierz kartę „Wszystkie”, otwórz Europę, a następnie otwórz Węgry. W tym momencie możesz wybrać serwery. Podczas testowania serwera w Budapeszcie prędkość wynosiła 62,38 Mb / s.

Test prędkości ExpressVPN Węgry

Chociaż ExpressVPN jest sprzedawany po wyższej cenie niż inne usługi z naszej listy, wartość jest wysoka, biorąc pod uwagę rozmiar ich sieci i funkcji usługowych. Możesz połączyć komputer, urządzenie przenośne, router i konsolę do gier (SmartDNS) z jednym kontem VPN za jedyne 6,67 USD miesięcznie z roczną subskrypcją.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Odwiedź ExpressVPN

Jeśli chcesz spojrzeć na innych dostawców, prosimy spojrzeć na nasze 10 najlepszych usług VPN dla różnych opcji. Nie uważamy jednak, że będzie to konieczne. Dokonaliśmy ręcznego wyboru naszych wyborów, a nie innych wiodących usług w oparciu o lokalizacje regionalne, szybkość, cenę i bezpieczeństwo. Szukaliśmy również dostawców z dobrą siecią serwerów VPN. W ten sposób możesz uzyskać najlepsze możliwe prędkości. Nie ma złych opcji, więc nie możesz pomylić się z naszymi sugestiami. Jeśli planujesz strumieniować zawartość, a nawet odwiedzać witryny, prędkości są ważne. Mamy nadzieję, że korzystając z naszego przewodnika, możesz podjąć świadomą decyzję.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map