Najlepsze VPN dla Waszyngtonu

WaszyngtonDystrykt Kolumbii (Waszyngton D.C.) jest stolicą Stanów Zjednoczonych. Mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów jest szóstym najbardziej zaludnionym obszarem metropolitalnym w kraju. Jest wiele rzeczy, które sprawiają, że jest to atrakcyjne miejsce do odwiedzenia, a także dobre miejsce do organizowania konferencji, zjazdów i wielu innych wydarzeń. Jeśli zamierzasz odwiedzić ten obszar, istnieje duża szansa, że ​​skorzystasz z jakiejś formy publicznego Wi-Fi. Najpierw upewnij się, że łączysz się z VPN. Oto kilka szybkich sieci VPN do użycia w Waszyngtonie.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Pole wyboru

Dzięki wszystkim silnym ludziom, politykom i zagranicznym dygnitarzom będziesz miał wiele szans na skorzystanie z bezpłatnego Wi-Fi oferowanego przez większość firm. Niestety, inni też są tego świadomi. Możesz sobie wyobrazić, że złodzieje tylko czekają na skorzystanie z niezabezpieczonego połączenia. W rzeczywistości może być większe prawdopodobieństwo w Dystrykcie Kolumbii z powodu wszystkich ludzi o dużej mocy. Dlatego korzystanie z VPN jest dobrym pomysłem, aby zabezpieczyć poufne dane i chronić prywatność. Nikt nie chce podróżować i zostać okradziony.

Następnym powodem, dla którego chcesz korzystać z VPN, są ograniczenia geograficzne. Są to limity nałożone na użytkownika na podstawie lokalizacji. Jeśli podróżujesz z zagranicy, ważne jest, aby być na bieżąco z wiadomościami o swoim regionie. Możesz także chcieć przesyłać strumieniowo zawartość z tego miejsca lub uzyskać dostęp do innego regionu. Bez korzystania z VPN możesz zostać zablokowany, aby zobaczyć wszystko, co chcesz zobaczyć. Po prostu połącz się z serwerem w obszarze, który chcesz wyświetlić, i powinieneś być w porządku.

Są to dwa najlepsze powody, aby korzystać z VPN, ale nie zdziw się, jeśli znajdziesz inne. Niezależnie od tego, czy chodzi o kluczowe bezpieczeństwo, jakie zapewnia, czy o bariery, które można pokonać, rejestracja u dostawcy VPN jest dobrym pomysłem. Jeśli się zgadzasz, powinieneś wiedzieć o dwóch podstawowych rzeczach.

Jaka jest najlepsza sieć VPN dla Waszyngtonu?

Skoncentrowaliśmy się na następujących kryteriach, aby ustalić naszą listę najlepszych sieci VPN dla miasta.

 • Dostawcy, którzy pomogą ci obejść geobloki / awarie sportowe
 • Wysoki poziom szyfrowania dla lepszej ochrony prywatności w okolicy
 • Szybkie prędkości serwera podczas pobytu w mieście
 • Stabilność sieci, aby zatrzymać rozłącza
 • Wybraliśmy tylko sieci VPN, które nie przechowują dzienników użytkowania
 • Aplikacje mobilne i obsługa urządzeń Amazon Firestick

Bez dalszej zwłoki oto lista najlepszych usług VPN dla Waszyngtonu:

1. Najlepsza sieć VPN dla Waszyngtonu: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Test prędkości ExpressVPN Washington DCAplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta. Klient wybierze najlepszy serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Dotyczy to Waszyngtonu. Będziesz chciał wybrać kartę „Wszystkie”, otworzyć Ameryki, a następnie Stany Zjednoczone. W tym momencie możesz wybrać lokalizację serwera USA – Waszyngton DC. Jak widać przetestowaliśmy serwer w DC, a prędkość wynosiła 240,03 Mb / s.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do konsol do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzeń multimedialnych (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Waszyngtonu: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

Test prędkości NordVPN Washington DCNordVPN obsługuje wiele serwerów w obszarze DC, w szczególności w Manassas w stanie Wirginia. W konsoli, klikając 3 poziome kropki po prawej stronie kraju, możesz zlokalizować obszar serwera i zobaczyć odsetek dostępnych serwerów. Przetestowaliśmy serwer Stanów Zjednoczonych w Manassas, a prędkość pobierania wynosiła 196,83 Mb / s.

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Waszyngtonu: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 3,33 USD miesięcznie (72% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 33 krajach. Jak widać poniżej, zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Lokalizacje serwerów są wymienione w kolejności alfabetycznej według kraju.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

Test prędkości PIA Washington DCNa szczęście korzystamy z klienta Windows PIA i jest on łatwy do skonfigurowania i używania. Nie oznacza to jednak, że brakuje mu funkcji. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania i znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością. Połączenie z serwerem w DC zapewniło nam prędkość połączenia 61,54 Mbps.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje członkom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN dla Waszyngtonu: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Test prędkości CyberGhost Washington DCPonieważ chcieliśmy przetestować serwer w DC, otworzyliśmy klienta Windows i kliknęliśmy opcję „Wybierz mój serwer”. Stamtąd możesz rozwinąć dowolny kraj i wybrać konkretny serwer. Sieć CyberGhost obejmuje wiele serwerów w Waszyngtonie. Połączyliśmy się z jednym z nich i przetestowaliśmy wydajność. Jak widać, nasza prędkość pobierania wynosiła 63,17 Mbps.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

5. Najlepsza sieć VPN dla Waszyngtonu: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 5,20 USD miesięcznie (57% zniżki)

W USA znajduje się kilka popularnych usług VPN, w tym IPVanish. Wiemy z własnego doświadczenia, że ​​IPVanish będzie działać całkiem dobrze bez względu na region kraju, w którym się znajdujesz. Ich serwery są szybkie, a usługa VPN ma więcej lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych niż większość dostawców VPN.

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. W naszych testach prędkości sieć konsekwentnie jest najszybszą siecią VPN w Ameryce Północnej i Europie. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer.

Test prędkości IPVanish Washington DCIPVanish obsługuje ponad 75 serwerów w Ashvurn i możesz połączyć się z dowolnym z nich. Kiedy przetestowaliśmy serwer IPVanish w Ashburn, iad-a06, i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 139,91.03 Mbps.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i innych. Możesz nawet skonfigurować router, aby chronił każde urządzenie w sieci. Usługa VPN jest dość popularna wśród użytkowników Kodi. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

Jeśli szukasz więcej opcji, sprawdź nasze 10 najlepszych VPN lista usług. Uważamy jednak, że będziesz zadowolony z opcji, które daliśmy Ci powyżej. Zostały wybrane na podstawie szybkości, niezawodności, ceny i bezpieczeństwa. Szukaliśmy również dostawców z serwerami zlokalizowanymi w Waszyngtonie. W ten sposób możesz mieć pewność, że uzyskasz najlepsze prędkości. Oczywiście wszystkie mają świetne sieci. Szybkość jest ważna, jeśli planujesz pobieranie lub przesyłanie strumieniowe treści HD. Dostawcy, o których wspomnieliśmy powyżej, to najlepsze opcje, niezależnie od popularnych usług, z których chcesz skorzystać. Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomoże Ci podjąć najlepszą możliwą decyzję.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map