Najlepsze VPN dla War Thunder

War ThunderWar Thunder to niezwykle wszechstronna, bezpłatna gra wojskowa MMO na wielu platformach. Został opracowany przez Gaijin Entertainment i został wydany 15 sierpnia 2013 r. Obecnie jest dostępny dla systemów Windows, Mac, Linux, PS4 i Xbox One. Jest poświęcony lotnictwu, pojazdom opancerzonym i jednostkom marynarki wojennej z czasów II wojny światowej i zimnej wojny. Mimo swojego wieku jest bardzo popularny i na pewno możesz grać ze znajomymi online. Oczywiście oznacza to, że od czasu do czasu możesz natknąć się na opóźnienie. W tym celu musisz użyć VPN. Są inne powody, aby z nich skorzystać, ale za chwilę wyjaśnimy więcej o nich. Najpierw jednak spójrzmy na najlepsze VPN dla War Thunder.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboruPole wyboru

Ta gra została stworzona przez entuzjastów II Wojny Światowej i Zimnej Wojny. W środku możesz wybierać spośród ponad 1000 pojazdów w różnych sytuacjach bojowych. Możesz wysadzić swoich prześladowców w pułapkę bombowców, bronić członków drużyny na ziemi, próbować zatopić okręt wojenny wroga i nie tylko. Jeśli jesteś fanem gier wojskowych, zwłaszcza MMO, nie możesz przegapić tej gry.

Teraz, gdy widzisz niektóre aspekty gry, istnieje kilka sposobów, w jakie VPN pomoże ci w grze. Ponieważ możesz połączyć się z jednym, aby wybrać mniej zajęty region, w którym chcesz zagrać. Niezależnie od tego, czy grasz sam, czy z przyjaciółmi, możesz spotykać się z opóźnieniem z popularnością tej gry. Oczywiście opóźnienie może mieć wpływ na rywalizację lub bycie wysadzonym na drobne kawałki. Ponieważ niektórzy dostawcy usług internetowych mogą od czasu do czasu ograniczać aktywność w grach, w takim przypadku gra może się zatrzymać. Ponieważ wiemy, że dostawcy usług internetowych mogą szukać wzorców, połączenie z VPN w celu szyfrowania ruchu pomoże również rozwiązać ten problem.

Jaki jest najlepszy VPN dla War Thunder?

War Thunder jest bardzo wciągający i ma wiele bardzo szczegółowych pojazdów. z tego powodu skupimy się na czynnikach związanych z prędkością i dostępem. W ten sposób możemy Ci powiedzieć, jaka jest najlepsza sieć VPN dla War Thunder.

 • Dostawcy mogą ominąć zapory ogniowe w pracy lub w szkole, aby uzyskać dostęp do gry w dowolnym miejscu
 • Szybkie serwery w różnych regionach, aby zapewnić najlepszą możliwą prędkość podczas gry War Thunder
 • Wysoka stabilność sieci, aby uniknąć rozłączeń podczas gry
 • Dostarcza silne szyfrowanie klasy wojskowej, które pomaga chronić cię przed atakami DDoS i chronić twoją prywatność

Poniżej możesz zobaczyć jedne z najlepszych VPN dla War Thunder.

1. Najlepsza sieć VPN dla War Thunder: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do konsol do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzeń multimedialnych (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla War Thunder: NordVPN

NordVPN

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla War Thunder: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 33 krajach. Jak widać poniżej, zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Lokalizacje serwerów są wymienione w kolejności alfabetycznej według kraju.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

Używamy klienta PIA dla systemu Windows i nie ma wiele do zrobienia w zakresie konfiguracji i użytkowania. Nie chcesz jednak nie doceniać usługi. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania i znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością. Jak widać poniżej, sieć PIA działa dość szybko w kluczowych lokalizacjach w całych Stanach Zjednoczonych.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje członkom 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN dla War Thunder: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

5. Najlepsza sieć VPN dla War Thunder: IPVanish

IPVanish

W USA znajduje się kilka popularnych usług VPN, ale żadna nie jest szybsza niż IPVanish. Wiemy z własnego doświadczenia, że ​​IPVanish będzie działać całkiem dobrze bez względu na region kraju, w którym się znajdujesz. Ich serwery są szybkie, a usługa VPN ma więcej lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych niż większość dostawców VPN.

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Ich sieć VPN jest stale najszybsza w Ameryce Północnej w naszych testach prędkości. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub bardziej szczegółowo, wybierając indywidualny serwer. IPVanish doskonale nadaje się do grania, ale może zostać trafiony i zablokowany w celu odblokowania popularnych serwisów streamingowych.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i innych. Możesz nawet skonfigurować router, aby chronił każde urządzenie w sieci. Usługa VPN jest dość popularna wśród użytkowników Kodi. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

Gdy przejdziesz przez grę wysadzając historyczne jednostki we własne historyczne pojazdy i jednostki, dobrym pomysłem jest skorzystanie z VPN do gry w War Thunder. To dlatego, że możesz wpaść w opóźnienie. Ponadto pomoże ci ominąć zapory ogniowe w szkole lub w pracy. Użycie jednego z nich pozwoli również chronić się przed atakami DDoS. Możesz rozwiązać wszystkie te problemy za pomocą VPN. Mimo, że jest kilka świetnych opcji powyżej, będziesz chciał zobaczyć nasze możliwości 10 najlepszych VPN lista. Możesz spodziewać się, że wszystkie będą dobrze działać, ale podjęliśmy nasze decyzje, aby jak najlepiej współpracować z War Thunder. W ten sposób możesz uzyskać duże prędkości, unikać opóźnień, zapobiegać atakom DDoS i upewnić się, że pokonałeś moby zamiast na odwrót. Przeczytaj nasz przewodnik, aby pomóc Ci podjąć najlepsze możliwe decyzje i znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map