Najlepsze VPN dla użytkowników Reddit

Logo RedditReddit.com ma bardzo dużą bazę użytkowników. W rzeczywistości jest to 4. najczęściej odwiedzana strona w USA i 6. najczęściej odwiedzana strona na świecie. Samoobsługowa strona główna w Internecie może zawierać wiadomości. Ma również prawie każdy temat, jaki możesz wymyślić. Jedną z najlepszych części tej popularnej strony jest to, że jest bezpłatna i otwarta dla wszystkich. Tak długo, jak masz konto Reddit, możesz publikować posty na forach. Bez względu na to, czy jesteś nowym członkiem społeczności prywatnej, czy doświadczonym weteranem, znalezienie odpowiedniej sieci VPN pasującej do twoich potrzeb może być frustrujące. Niektóre witryny zniekształcają wyniki przeglądów VPN w oparciu o różne czynniki. Dlatego powiemy Ci o najlepszych dostawcach VPN zgodnie z komentarzami Reddit.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboru

Istnieje wiele powodów, dla których użytkownicy Reddit szukają świetnych VPN. Dbanie o prywatność swojej tożsamości jest ważnym powodem korzystania z VPN, ale nie jedynym. Inne obejmują znalezienie produktu chroniącego Twoją prywatność w hotspotach Wi-Fi i ułatwiającego poruszanie się po treściach objętych ograniczeniami geograficznymi. Dobra sieć VPN pomoże Ci osiągnąć te cele i więcej w szybkim tempie. Więc jakie są najlepsze sieci VPN według użytkowników Reddit? Spójrzmy.

1. Najlepsza sieć VPN dla użytkowników Reddit: IPVanish

IPVanish

IPVanish jest jednym z naszych ulubionych. Oto bezpośredni komentarz z ostatniego Użytkownik Reddit.

„Korzystam z IPvanish tylko dlatego, że działa z DOWOLNYM urządzeniem, które mam. Nawet Firestick. Nie jestem pewien co do PIA, ale może też łatwo łączyć się z OpenVPN. Mam to nawet na swoim telefonie, więc nie muszę nawet pobierać aplikacji IPvanish. IPvanish ma również serwer proxy SOCKS… świetnie nadaje się do torrentowania. Kiedy zrobiłem test prędkości, uzyskuję około 200-250 Mb / s przy włączonej sieci VPN przy użyciu UDP. Za to też płacę. Jedną z największych zalet IPvanish jest to, że mają jeden z najszybszych serwerów. Mają także około 400 serwerów do wyboru. ”

KrajeLokalizacje Serwery Protokoły OprogramowanieMiesiąc12 Pon.Zwrot
60891200OpenVPN, IKEv2, L2TP, PPTPOprogramowanie VPN7,50 USD58,49 USD7 dni

IPVanish hostuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Sieć jest stale najszybszą siecią VPN w naszych testach prędkości. Jak widać w powyższym komentarzu, znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach na całym świecie. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i więcej za 7,50 USD miesięcznie lub 58,49 USD rocznie. To się udaje 4,87 USD miesięcznie w sprawie planu rocznego. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

2. Najlepsza sieć VPN dla użytkowników Reddit: PIA

Prywatny dostęp do InternetuJako użytkownik, prywatny dostęp do Internetu (PIA) oferuje kilka różnych opcji. Wcześniej trzeba było skonfigurować profil dla każdego serwera VPN. Teraz połączenie z dowolnym serwerem w ich 28 krajach lokalizacji jest łatwe. Jak widać poniżej, zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Lokalizacje serwerów są wymienione w kolejności alfabetycznej według kraju.

KrajeLokalizacje SerweryProtokoły Oprogramowanie Oprogramowanie Miesięcznie 2 lata Zwrot
30473282OpenVPN, PPTP, L2TPWindows6,45 USD59,95 USD7 dni

Oto komentarz dotyczący PIA autorstwa Użytkownik Reddit.

„Lubię PIA, ponieważ łatwo integruje się z OpenVPN. Oznacza to, że nie będziesz mieć problemów z uruchomieniem go na komputerze z systemem Linux, oprogramowaniu układowym routera, takim jak DD-WRT, lub urządzeniu w sieci, takim jak Raspberry Pi.

Oznacza to, że nie musisz się martwić klientem VPN na komputerze z systemem Windows. Oni lub dowolne urządzenie może korzystać z PIA VPN na routerze lub innym urządzeniu przeznaczonym do tego zadania. ”

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli Twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie z jakiegokolwiek powodu utracony, zapewni Ci bezpieczeństwo.

PIA oferuje klienta Windows i inne aplikacje, które są proste i łatwe w użyciu. Nie chcesz jednak brać tego za pewnik. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Prywatny dostęp do Internetu oferuje VPN już od samego początku 2,50 USD miesięcznie.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

3. Najlepsza sieć VPN dla użytkowników Reddit: ExpressVPN

ExpressVPN

Dzięki ExpressVPN szybki dostęp VPN i MediaStreamer działają jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa pomoże zaszyfrować twoje połączenie i obejść ograniczenia geograficzne. Nie jest trudno dostrzec zalety korzystania z ExpressVPN.

KrajeLokalizacje Serwery Protokoły OprogramowanieMiesiąc15 Pon.Zwrot
941603000OpenVPN, SSTP, L2TP, PPTPOprogramowanie VPN12,95 USD99,95 USD30 dni

Oto komentarz od Użytkownik Reddit o usłudze.

„ExpressVPN był dla mnie wyjątkowo niezawodny i szybki. Użyję go, gdy chcę błyskawicznie szybkie połączenie i ExpressVPN, aby ominąć blokadę regionu.

Chociaż ExpressVPN jest sprzedawany po wyższej cenie niż inne usługi z naszej listy, wartość jest wysoka, biorąc pod uwagę rozmiar ich sieci i funkcji usługowych. Możesz połączyć komputer, urządzenie przenośne, router i konsolę do gier (SmartDNS) za pomocą jednego konta VPN 6,67 USD miesięcznie z roczną subskrypcją.

Odwiedź ExpressVPN

4. Najlepsza sieć VPN dla użytkowników Reddit: NordVPN

NordVPNNordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną pozycję, ponieważ ma serwery zlokalizowane na całym świecie. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci na całym świecie w bardzo dobrej cenie.

KrajeLokalizacjeSerweryProtokoleOprogramowanieMiesięcznie Co rokRefundusz
59703300OpenVPN, PPTP, L2TPWindows11,95 USD69,00 $30 dni

Oto cytat z Użytkownik Reddit o NordVPN.

„Osobiście uważam, że nordvpn są całkiem doskonałe.”

Przekonasz się, że NordVPN ma jedną z najlepszych kombinacji usług w tej cenie. Oczywiście będziesz chciał zapisać się na konto o większej długości. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w obsłudze aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zarejestrować się w nieograniczonej usłudze VPN i SmartDNS już teraz 2,75 USD miesięcznie z 3-letnim członkostwem.

Odwiedź NordVPN

5. Najlepsza sieć VPN dla użytkowników Reddit: StrongVPN

StrongVPN

StrongVPN ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych i jedną z najlepszych sieci VPN w kraju. W przeszłości firma pobierała opłaty od użytkowników na podstawie liczby lokalizacji serwerów i używanych protokołów. To się zmieniło, ponieważ StrongVPN oferuje teraz członkom pełny dostęp do ich sieci dzięki setkom serwerów na całym świecie.

KrajeLokalizacjeSerweryProtokoleOprogramowanieMiesięcznie Co rokRefundusz
2646682OpenVPN, PPTP, L2TPOprogramowanie VPN7,50 USD52,49 USD7 dni

Oto cytat autorstwa Użytkownik Reddit o StrongVPN.

„Minął już pełny miesiąc w roku szkolnym i nie otrzymałem żadnych powiadomień / problemów z korzystaniem z StrongVPN. torrenting + przepustowość kampusu = FTW ”

Najnowszym dodatkiem do usługi StrongVPN jest funkcja StrongDNS. Każdy, kto zarejestruje konto StrongVPN, otrzymuje również bezpłatny dostęp do StrongDNS, która jest inteligentną usługą DNS służącą do obchodzenia ograniczeń geograficznych. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które planują podróż do innych części świata i chcą uzyskać dostęp do serwisu Netflix.

StrongVPN uprzejmie oferuje naszym odwiedzającym 25% zniżki. Kupon kumuluje się obok normalnych rabatów terminowych. Możesz cieszyć się nieograniczonym dostępem VPN i bezpłatnym dostępem SmartDNS za jedyne 7,50 USD miesięcznie lub 52,49 USD rocznie. Rachunek roczny działa po prostu 4,37 USD miesięcznie. Nowi użytkownicy są objęci 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

StrongVPN

I tam mamy nasze najlepsze wybory najlepszych VPN według Reddit. Możesz jednak rzucić okiem na nasze lista 10 najlepszych dostawców VPN. Najważniejsze jest to, że istnieje wiele dobrych produktów. Wszystko zależy od tego, czego szukasz. Mamy nadzieję, że ten post i komentarze innych użytkowników Reddit pomogły ci podjąć najlepszą możliwą decyzję.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map