Najlepsze VPN dla Ubisoft Uplay +

Uplay +Ubisoft Uplay + to usługa gier w chmurze obsługiwana przez Ubisoft. Dzięki subskrypcji zyskujesz dostęp do nowych wydań, a także do ponad 100 gier komputerowych, wczesnego dostępu, wersji beta oraz dostępu do ulubionych tytułów i serii. Oczywiście oznacza to, że użytkownicy muszą mieć silne połączenie internetowe, aby go obsługiwać. Uruchomienie sieci ma nastąpić 3 września 2019 r. Podobnie jak w przypadku innych produktów, może to być hit lub brak Ubisoft. Skłoniło to Sony i Microsoft do współpracy. Google ma również swoją własną usługę. Ponieważ sieć i gry są całkowicie online, możesz mieć opóźnienie. Aby rozwiązać ten problem i kilka innych, będziesz chciał użyć VPN. Spójrz na naszą listę najlepszych VPN dla Ubisoft Uplay+.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboru

Istnieje wiele różnych powodów, aby używać VPN podczas korzystania z Ubisoft Uplay +. Pierwszy dotyczy dostępu do gier wideo. Czasami firmy wydają gry w różnych regionach przed innymi. Nawet w kategorii „wczesnego dostępu” różnica czasu może być różna. Jest to powszechna praktyka, ale uważamy, że powinieneś mieć możliwość wcześniejszego dostępu do wszystkich regionów, jeśli chcesz. Jeśli chcesz zagrać w grę, która jest dostępna w innym regionie, wszystko, co musisz zrobić, to połączyć się z tym regionem za pomocą VPN. To sprawi, że sieć będzie myśleć, że znajdujesz się w nowym obszarze, i powinieneś być w stanie uzyskać do niej dostęp zgodnie z oczekiwaniami.

Innym dobrym powodem do korzystania z VPN jest uniknięcie opóźnień. Ubisoft Uplay + składa wiele obietnic. Jednak nadal możesz mieć opóźnienie. Rozwiązaniem jest połączenie z mniej obciążonym serwerem. Jeśli grasz w sposób konkurencyjny, wiesz, że śmierć nie wymaga wielkiego wysiłku. Korzystanie z VPN może zdecydowanie zrobić różnicę między życiem a śmiercią w Twojej ulubionej grze.

Jaki jest najlepszy VPN dla Ubisoft Uplay+?

Próbując odpowiedzieć na to pytanie, należy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników. W tym przypadku najważniejsze czynniki dotyczą dostępu. Po skupieniu się na nich możemy powiedzieć, jaka jest najlepsza sieć VPN dla Ubisoft Uplay +.

 • Wysoka stabilność sieci dzięki dużym i stabilnym sieciom, które pomogą Ci uniknąć przerwanych połączeń podczas grania w swoje ulubione franczyzy
 • Możliwość obejścia treści z ograniczeniami geograficznymi w celu uzyskania wcześniejszego dostępu
 • Silne szyfrowanie klasy wojskowej, które pomaga chronić twoją prywatność i informacje o płatnościach
 • Szybkie serwery w regionie, aby zatrzymać buforowanie filmu
 • Surowe zasady braku dzienników oferowane użytkownikom

Przyjrzyjmy się bliżej najlepszym VPNom, których można używać z Ubisoft Uplay+.

1. Najlepsza sieć VPN dla Ubisoft Uplay +: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do konsol do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzeń multimedialnych (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Ubisoft Uplay +: NordVPN

NordVPN

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Ubisoft Uplay +: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 33 krajach. Jak widać poniżej, zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Lokalizacje serwerów są wymienione w kolejności alfabetycznej według kraju.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

Używamy klienta PIA dla systemu Windows i nie ma wiele do zrobienia w zakresie konfiguracji i użytkowania. Nie chcesz jednak nie doceniać usługi. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania i znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością. Jak widać poniżej, sieć PIA działa dość szybko w kluczowych lokalizacjach w całych Stanach Zjednoczonych.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje członkom 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN dla Ubisoft Uplay +: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

5. Najlepsza sieć VPN dla Ubisoft Uplay +: IPVanish

IPVanish

W USA znajduje się kilka popularnych usług VPN, ale żadna nie jest szybsza niż IPVanish. Wiemy z własnego doświadczenia, że ​​IPVanish będzie działać całkiem dobrze bez względu na region kraju, w którym się znajdujesz. Ich serwery są szybkie, a usługa VPN ma więcej lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych niż większość dostawców VPN.

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Ich sieć VPN jest stale najszybsza w Ameryce Północnej w naszych testach prędkości. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub bardziej szczegółowo, wybierając indywidualny serwer. IPVanish doskonale nadaje się do grania, ale może zostać trafiony i zablokowany w celu odblokowania popularnych serwisów streamingowych.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i innych. Możesz nawet skonfigurować router, aby chronił każde urządzenie w sieci. Usługa VPN jest dość popularna wśród użytkowników Kodi. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

Jeśli zamierzasz grać w Ubisoft Uplay +, musisz użyć VPN. Jak widać powyżej, istnieje wiele różnych opcji. Możesz jednak znaleźć inne na naszym 10 najlepszych VPN lista. Wszystkie będą działać zgodnie z oczekiwaniami, ale specjalnie wybraliśmy naszą współpracę z Ubisoft Uplay +. W ten sposób możesz uzyskać najlepsze możliwe prędkości dla swoich ulubionych franczyz lub cokolwiek zdecydujesz się grać. Przeczytaj nasz przewodnik, aby pomóc Ci podjąć najlepszą możliwą decyzję, dopasowaną do twoich potrzeb.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map