Najlepsze VPN dla Total War: Warhammer II

Warhammer2Total War: Warhammer II (często nazywany Warhammer II) to strategia turowa i taktyka czasu rzeczywistego produkowana przez Sega Games. Został wydany na Windowsa we wrześniu 2017 roku, a MacOS i Linux w listopadzie 2018 roku. Oczywiście gra jest kontynuacją popularnej serii Warhammer. Możesz zaangażować się w dyplomację i walczyć z działaniami kontrolowanymi przez AI. Ponieważ seria jest tak popularna i można w nią grać w trybie wieloosobowym, gra z pewnością będzie od czasu do czasu zajęta. Jest to duży powód, dla którego zalecamy korzystanie z VPN podczas gry. Są też inne powody, ale za chwilę opowiemy o nich więcej. Najpierw jednak spójrzmy na najlepsze VPN dla Total War: Warhammer II.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboruPole wyboru

Ta gra strategiczna jest dość rozbudowana i możesz przenosić swoje armie po mapie w sposób turowy. Rasy w grze obejmują Lizardmen, High Elves, Dark Elves, Skaven, a także Tomb Kings i Vampire Coast. Każda z grywalnych ras ma własną historię i przerywniki. Możesz także grać w kampanie z innym graczem w trybie kooperacji lub nawet w trybie jeden na jednego.

Istnieje kilka sposobów, w jakie VPN pomoże ci podczas gry. Ponieważ możesz połączyć się z jednym, możesz wybrać mniej zajęty region, w którym chcesz zagrać. Zawodnicy wiedzą, że szybkość gry jest ważna. W przypadku Total War: Warhammer II opóźnienie może mieć wpływ na wygraną lub przegraną. Jeśli Twój dostawca usług internetowych zacznie ograniczać Twoją aktywność, gra się zatrzyma. Rozwiązaniem tego problemu jest połączenie z VPN w celu szyfrowania ruchu. Jeśli dostawca szuka określonych wzorców, usługa powstrzyma go od zobaczenia.

Innym dobrym powodem do połączenia z VPN jest zapobieganie atakom typu DDos (Distributionive Denial of Service). Nikt nie chce być wykluczony z gry w Total War: Warhammer II. Może to być bardzo frustrujące, szczególnie jeśli pracujesz nad budowaniem swojej cywilizacji. Z tego powodu można obejść ten problem, łącząc się z serwerem w innym regionie. To powinno szybko rozwiązać problem.

Jaki jest najlepszy VPN dla Total War: Warhammer II?

Aby uzyskać najlepszy sposób odpowiedzi na to pytanie, rozważ kilka czynników. Nasze kryteria będą związane z prędkością i dostępem. Tylko wtedy możemy Ci powiedzieć, jaka jest najlepsza sieć VPN dla Total War: Warhammer II.

 • Dostawcy mogą ominąć zapory ogniowe i treści blokowane geograficznie, aby uzyskać dostęp do treści bez względu na to, gdzie się znajdujesz
 • Duże i stabilne sieci o wysokiej stabilności sieci w celu zmniejszenia liczby rozłączeń podczas gry
 • Dostawcy szybkich serwerów w różnych regionach, aby zapewnić najlepszą prędkość, gdy grasz w Total War: Warhammer II
 • Silne szyfrowanie w celu ochrony prywatności i zapobiegania atakom DDoS
 • Surowe zasady braku dzienników

Poniżej znajduje się bardziej szczegółowe spojrzenie na niektóre z najlepszych sieci VPN dla Total War: Warhammer II.

1. Najlepsza sieć VPN dla Total War: Warhammer II: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do konsol do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzeń multimedialnych (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Total War: Warhammer II: NordVPN

NordVPN

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Total War: Warhammer II: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 33 krajach. Jak widać poniżej, zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Lokalizacje serwerów są wymienione w kolejności alfabetycznej według kraju.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

Używamy klienta PIA dla systemu Windows i nie ma wiele do zrobienia w zakresie konfiguracji i użytkowania. Nie chcesz jednak nie doceniać usługi. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania i znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością. Jak widać poniżej, sieć PIA działa dość szybko w kluczowych lokalizacjach w całych Stanach Zjednoczonych.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje członkom 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN dla Total War: Warhammer II: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

5. Najlepsza sieć VPN dla Total War: Warhammer II: IPVanish

IPVanish

W USA znajduje się kilka popularnych usług VPN, ale żadna nie jest szybsza niż IPVanish. Wiemy z własnego doświadczenia, że ​​IPVanish będzie działać całkiem dobrze bez względu na region kraju, w którym się znajdujesz. Ich serwery są szybkie, a usługa VPN ma więcej lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych niż większość dostawców VPN.

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Ich sieć VPN jest stale najszybsza w Ameryce Północnej w naszych testach prędkości. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub bardziej szczegółowo, wybierając indywidualny serwer. IPVanish doskonale nadaje się do grania, ale może zostać trafiony i zablokowany w celu odblokowania popularnych serwisów streamingowych.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i innych. Możesz nawet skonfigurować router, aby chronił każde urządzenie w sieci. Usługa VPN jest dość popularna wśród użytkowników Kodi. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

Istnieją dobre powody do korzystania z VPN za każdym razem, gdy grasz w Total War: Warhammer II. Od obchodzenia ograniczeń geograficznych dotyczących zapór ogniowych w szkole lub pracy, do ochrony przed atakami DDoS, do pomagania w walce z lagami podczas gry konkurencyjnej – użycie jednego z nich jest dobrym pomysłem. Więcej opcji znajdziesz na naszej stronie 10 najlepszych VPN lista. Wszystkie będą działać dobrze, ale podjęliśmy decyzję, aby jak najlepiej zoptymalizować Twoje wrażenia z Total War: Warhammer II. W ten sposób możesz uniknąć opóźnień, uzyskać najlepsze możliwe prędkości i zapobiec atakom DDoS. Czytając nasz przewodnik, możemy pomóc Ci znaleźć najlepsze opcje.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map