Najlepsze VPN dla Seulu

Seul, Korea PołudniowaSeul, Korea Południowa jest stolicą i największą metropolią w kraju. Rozwijająca się gospodarka i strategiczna lokalizacja sprawiły, że to nieco ponad 10 milionów ludzi to światowy lider. „Cud nad rzeką Han” przekształcił Seul w 4. największą gospodarkę metra i 4. pod względem dochodów na świecie turystykę. Jeśli zamierzasz być jednym z tych turystów lub osób podróżujących służbowo i chcesz korzystać z Internetu, nie będziesz chciał tego robić bez VPN. Za chwilę podamy ci powody. Najpierw jednak zapoznaj się z naszymi najlepszymi sugestiami na temat najlepszych sieci VPN do wykorzystania w Seulu.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)IPVanish4,87 USDIPVanish76Pole wyboru
3)HMA Pro VPN4,29 USDHideMyAss280

Historia Seulu sięga pierwszych osad w okolicy. Wystąpiły one około 4000 pne. Jednak miasto otrzymało imię Wiryeseong dopiero w 18 roku p.n.e. W tym czasie władcy uczynili ją stolicą Baekje. Jeśli podróżujesz do miasta, nadal możesz zobaczyć kilka ścian z tego okresu. Od tamtych czasów miasto wielokrotnie zmieniało ręce i nazwiska.

Po setkach lat izolacji miasto otworzyło swoje bramy dla obcokrajowców. To wtedy Seul zaczął się modernizować. Głównymi partnerami handlowymi miasta stały się Francja i Ameryka. W rzeczywistości Seul był pierwszym miastem w Azji Wschodniej, które wprowadziło elektryczność do pałacu królewskiego. Miasto miało jakąś formę władzy zaledwie 11 lat po Amerykanach dzięki porozumieniom z Edison Illuminating Company.

W dzisiejszych czasach Seul jest siłą gospodarczą na świecie. Kilka koreańskich firm działa na całym świecie i prawdopodobnie znajdziesz je wszędzie. Należą do nich firma elektroniczna Samsung, która produkuje wszystko, od lodówek, ciężkiego sprzętu przemysłowego po smartfony i koncern motoryzacyjny Hyundai / Kia. Mimo że interesy przyciągają miasto, podróżnicy mogą cieszyć się innymi rzeczami. Obejmuje to zabytki, zabytki, centra handlowe i wiele innych. Ma nawet jeden z największych chrześcijańskich zborów na świecie, który liczy około 830 tys. Członków.

Osoby podróżujące do Seulu muszą pamiętać o kilku rzeczach. Ze względu na swoją wielkość miasto jest prawie dwukrotnie gęsto zaludnione niż Miasto Nowy Jork. Oznacza to, że od czasu do czasu możesz czuć się trochę zatłoczony. Jeśli musisz korzystać z Internetu podczas pobytu, będziesz chciał połączyć się z VPN, aby chronić swoją prywatność. Ponieważ miasto odwiedza 10 milionów odwiedzających rocznie, nietrudno zdać sobie sprawę z tego, że cyberprzestępcy są wszędzie. Wystarczy nawiązać bezpieczne połączenie z wybranym serwerem VPN. To znacznie utrudnia złodziejom kradzież poufnych informacji.

Innym powodem korzystania z VPN jest pomoc w obejściu ograniczonej zawartości. Korea Południowa nie ma wielu przepisów dotyczących cenzury. Jednak niektóre pola są zabronione. Jak można się domyślać, pro strony Korei Północnej są zakazane wraz z kilkoma innymi. To powiedziawszy, nadal będziesz potrzebować VPN, aby obejść ograniczenia geograficzne. Korzystając z VPN do łączenia się z serwerem w innej lokalizacji, możesz pokonać ograniczenia geograficzne w obszarze, który chcesz wyświetlić. Oprogramowanie sprawi, że znajdziesz się w innym miejscu, dzięki czemu będziesz mógł oglądać, jak chcesz.

Powyżej, masz najlepsze powody, aby korzystać z VPN podczas pobytu w Seulu. Mogą jednak istnieć inne, które odkryjesz po zarejestrowaniu się w serwisie. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest ochrona Twojej prywatności przed wścibskimi oczami, obejście cenzury i ograniczeń geograficznych, czy też oba, VPN obejmuje Cię.

Wskoczmy od razu i zobaczmy najlepsze VPN dla Seulu.

1. Najlepsza sieć VPN dla Seulu: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Test prędkości ExpressVPN Seul

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie trzeba wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze najszybszy serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Będziesz chciał wybrać kartę „Wszystkie”, otworzyć Azję, a następnie otworzyć Koreę Południową, przetestowaliśmy serwer w Seulu i prędkość wyszła na poziomie 55,85 Mb / s.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Seulu: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 4,87 USD miesięcznie (60% zniżki)

Seul w Korei Południowej jest głównym ośrodkiem biznesu na świecie. Dlatego cieszymy się, że w mieście znajdują się serwery. Możesz oczekiwać, że IPVanish będzie dobrze działać w całym mieście we wszystkich częściach. Ich sieć jest stale najszybszą siecią VPN w Azji w naszych testach prędkości. Znajdziesz również wiele lokalizacji serwerów w krajach w całej Azji i na każdym kontynencie oprócz Antarktydy. To sprawia, że ​​są jednym z naszych najlepszych wyborów do używania w Seulu.

Test prędkości IPVanish Seoul

IPVanish obsługuje 4 serwery w Seulu i możesz połączyć się z dowolnym z nich. Sugerujemy wybranie takiego, który zaczyna się od „a” w nazwie serwera. Na przykład sel-a01.ipvanish.com. W większości przypadków najszybsze są serwery „a”. Przetestowaliśmy serwer IPVanish w Seulu, sel-a06, i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 63,22 Mb / s.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i więcej za 7,50 USD miesięcznie lub 58,49 USD rocznie. To kosztuje tylko 4,87 USD miesięcznie w abonamencie rocznym. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

3. Najlepsza sieć VPN dla Seulu: HMA

HMA VPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,99 USD miesięcznie (75% zniżki)

HideMyAss został powołany do życia w 2005 roku, kiedy Jack Cator, 16-letni student w Anglii, zdecydował, że chce stworzyć usługę, która pomoże ludziom uniknąć cenzury. W szczególności Jack nie mógł uzyskać dostępu do serwisów społecznościowych i gier online, ponieważ zostały zablokowane w sieci szkolnej. HMA dodała setki tysięcy użytkowników w pierwszym miesiącu i od tego czasu stała się jedną z największych usług VPN na świecie z ponad 350 lokalizacjami serwerów. Privax, spółka macierzysta HMA Pro VPN, dołączyła do zespołu AVG w 2015 roku.

Test prędkości HMA Seul

Jeśli Twoim celem jest znalezienie VPN z największą liczbą lokalizacji serwerów, HideMyAss jest najlepszym wyborem. Pamiętaj tylko, że HMA rejestruje aktywność użytkownika, co jest problemem dla niektórych użytkowników VPN. HMA obsługuje wiele serwerów VPN w całej Azji, w tym kilka w Seulu. Aby połączyć się z serwerem, musisz przejść do „Trybu lokalizacji” i wybrać „Zmień lokalizację”, aby rozpocząć. Następnie kliknij kartę „Miasta” i wyszukaj Seul. Stamtąd możesz wybrać lokalizację serwera w Seulu w Korei Południowej. Połączyliśmy się z serwerem w celu przetestowania i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 8,68 Mb / s.

W 2016 r. HMA i kilku innych wiodących dostawców VPN doprowadziło do uproszczenia niestandardowego oprogramowania klienckiego. Rezultatem jest pełny zestaw niestandardowych aplikacji, które ułatwiają każdemu użytkownikowi połączenie z siecią HMA i szyfrowanie połączenia. Mają dostępne oprogramowanie dla systemów Windows, Mac, Android i iOS. Możesz także połączyć się z HMA przez router. HMA oferuje nieograniczony dostęp VPN już od 4,99 USD miesięcznie i oferuje wszystkim nowym użytkownikom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

Odwiedź Hide My Ass

Uważamy, że opcje, które właśnie udostępniliśmy, są najlepszym wyborem do użycia w Seulu. To powiedziawszy, zawsze możesz rzucić okiem na 10 najlepszych VPN lista dla innych wyborów. Ponieważ jako czynniki wykorzystaliśmy cenę, szybkość, bezpieczeństwo i niezawodność, nasze wybory zapewnią najlepsze dostępne prędkości. Na naszej liście nie ma złych wyborów, więc nie możesz popełnić błędu przy podejmowaniu decyzji. Skorzystaj z naszego przewodnika, aby podjąć najlepszą decyzję dla swoich potrzeb.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map