Najlepsze VPN dla Pekinu

Pekin, ChinyPekin to stolica Chin i drugie pod względem liczby ludności miasto na świecie z 21,7 milionami ludzi. Jego populacja jest druga po Szanghaju. Obszar metra mieści prawie 25 milionów ludzi. Region ma wiele powodów do odwiedzenia, od pracy po wspaniałe miejsca w mieście. Jeśli chcesz być jednym z nich, korzystanie z VPN jest niezbędne, aby cokolwiek tam zrobić. Podamy powody, dla których za chwilę. Najpierw rzuć okiem na naszą listę najlepszych VPN dla Pekinu.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)IPVanish4,87 USDIPVanish76Pole wyboru

Pekin, Chiny, ma długą historię sięgającą 3000 lat. Nazwa oznacza Stolicę Północną i została po raz pierwszy zastosowana w mieście w 1403 roku. Jednak wielokrotnie zmieniała nazwy. Najwcześniejsza osada tego obszaru pochodzi z Pekinu około 750 000 lat temu.

W bardziej współczesnych czasach Pekin nazywa się Peking, Jicheng, Zhuojun, Fanyang, Yanjing, Nanjing i Shangjing. Do rzeczy, które przyciągają ludzi do miasta, należą duże firmy (ponad 10% Global Fortune 500 ma tam swoją siedzibę), muzea, sport, jedzenie, zabytki i wiele innych. Jak widać, w Pekinie nie brakuje rzeczy do zrobienia, bez względu na powody, dla których jesteś.

Wszystkie te atrakcje są świetne i na początku łatwo zapomnieć, że jesteś w kraju komunistycznym. Jednak szybko go zapamiętasz, jeśli spróbujesz tam skorzystać z Internetu. Dlatego chcesz korzystać z VPN. Będąc w kraju, wpadniesz na Wielką Zaporę Chin. Jeśli nie znasz go, GFC zablokuje ci dostęp do stron lub działań zatwierdzonych przez instytucje pozarządowe. Po nawiązaniu bezpiecznego połączenia z wybranym serwerem VPN oszukasz oprogramowanie w myśleniu, że jesteś gdzie indziej. Pomoże ci to obejść ograniczenia nałożone przez chiński rząd.

Drugim powodem korzystania z VPN podczas pobytu w Pekinie jest prywatność. Korzystanie z WiFi w stolicy może być niebezpieczne. Nie tylko musisz martwić się o cyberprzestępców, ale także martwić się o to, że rząd cię szpieguje. Dzięki wcześniej utworzonemu połączeniu VPN możesz znacznie utrudnić skompromitowanie danych. Jednak nadal będziesz chciał zachować ostrożność podczas korzystania z Internetu. Jeśli chiński rząd naprawdę chce twoich danych, znajdą sposób na ich uzyskanie. To powiedziawszy, nie musisz ułatwiać im ani innym osobom.

Są to główne powody, dla których korzystanie z VPN jest ważne w Pekinie. Możesz jednak znaleźć inne zastosowania, gdy masz konto. Od poruszania się po GFC po ochronę informacji przed wścibskimi oczami, VPN ma kluczowe znaczenie, jeśli planujesz tam korzystać z Internetu.

Wskoczmy od razu i zobaczmy najlepsze VPN dla Pekinu.

1. Najlepsza sieć VPN dla Pekinu: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Test prędkości ExpressVPN w Pekinie

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie możesz wybrać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze serwer w wybranej lokalizacji. Będziesz chciał wybrać kartę „Wszystkie”, otworzyć Azję, a następnie otworzyć Hongkong. W tym momencie możesz wybrać znajdujące się tam serwery. Jak widać, przetestowaliśmy serwer w Hongkongu, a jego prędkość wyniosła 57,33 Mb / s.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Pekinu: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,99 USD miesięcznie (75% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

Test prędkości NordVPN w Pekinie

Przetestowaliśmy prędkość Hongkongu i, jak widać na poniższym obrazku, liczby są dobre z prędkością pobierania 56,13 Mb / s. Nie powinieneś mieć problemu z robieniem tego, co chcesz podczas korzystania z serwera tam.

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się na nieograniczoną usługę VPN i SmartDNS już od 2,99 USD miesięcznie z 3-letnim członkostwem.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Pekinu: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 4,87 USD miesięcznie (60% zniżki)

Chociaż Pekin jest drugim najbardziej zaludnionym miastem na świecie, nic dziwnego, że nie ma tam żadnych serwerów. Zamiast tego chcesz połączyć się z serwerem znajdującym się w Hongkongu (ponieważ jest to najbliższa lokalizacja w regionie). Znajdujące się tam serwery są szybkie i powinny dobrze działać. Ich szybkość sprawia, że ​​IPVanish jest jedną z naszych ulubionych opcji podczas pobytu w Pekinie.

IPVanish hostuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. W naszych testach prędkości sieć konsekwentnie jest najszybszą siecią VPN w Azji. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach w całej Azji. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer.

Test prędkości IPVanish Beijing

IPVanish obsługuje 19 serwerów w Hongkongu (najbliższy serwer w regionie) i możesz połączyć się z dowolnym z nich. Co ciekawe, istnieją serwery w Hongkongu. wymienione w Chinach. Istnieją różne serwery, które można znaleźć, używając Hongkongu jako kraju. Przetestowaliśmy serwer IPVanish w Hongkongu, hkg-c10, i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 60,76 Mbps.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i więcej za 7,50 USD miesięcznie lub 58,49 USD rocznie. To kosztuje tylko 4,87 USD miesięcznie w abonamencie rocznym. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

Wydaje nam się, że już daliśmy Wam najlepsze opcje do wykorzystania podczas pobytu w Pekinie. Możesz jednak rzucić okiem na nasze 10 najlepszych VPN lista. Upewnij się tylko, że wybrany dostawca ma serwery zlokalizowane w okolicy lub w jej pobliżu. Nasze decyzje opierają się na bezpieczeństwie, szybkości, niezawodności i cenie. Szukaliśmy również dostawców z serwerami w tym samym regionie co Pekin. W ten sposób najlepsze nasiona są dostępne. Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo treści, bardzo ważne są dobre prędkości. Ponieważ nasze wybory mają solidne sieci, nie ma złych wyborów do dokonania. Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję dla Twoich potrzeb.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map