Najlepsze VPN dla Panamy

PanamaPanama jest stosunkowo małym krajem położonym w Ameryce Środkowej. Jednymi z największych rzeczy, z których słynie ten kraj, są Kanał Panamski i niesławny dyktator, Manuel Noriega. Prawie połowa ludności mieszka w stolicy o nazwie Panama City. Mimo niewielkich rozmiarów jest drugim najbardziej konkurencyjnym krajem w Ameryce Łacińskiej. Jeśli zamierzasz odwiedzić Panamę w interesach lub dla przyjemności, musisz korzystać z VPN podczas korzystania z publicznego Internetu. Oto krótkie spojrzenie na naszą listę najlepszych VPN dla Panamy.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)HMA Pro VPN4,29 USDHideMyAss280
3)PureVPN2,88 USDSaferVPN180Pole wyboruPole wyboru

Dostęp do Internetu i prywatność w Panamie

Jeśli jesteś w kraju w interesach lub po prostu chcesz coś zrobić podczas burzy, internet jest zdecydowanie opcją. Chociaż tylko połowa kraju ma dostęp do Internetu, liczby i prędkości stale się poprawiają. Średnia prędkość Internetu wynosi około 13 Mb / s. Wraz z ilością turystyki, handlu i handlu w kraju, ten rodzaj wzrostu prędkości oznacza, że ​​wokół są drapieżniki. To pierwszy powód do korzystania z VPN.

Nikt nie chce jechać do obcego kraju i zostać skradzionym. Jednak nigdzie nie można iść bez wiadomości o naruszeniu bezpieczeństwa. Gdy szyfrujesz ruch za pomocą VPN do łączenia się z Internetem, pomagasz chronić swoje wrażliwe dane. Możesz sobie wyobrazić, że może być ktoś w miejscu z darmowym Wi-Fi, który tylko czeka, aby ukraść te informacje.

Innym dobrym powodem do korzystania z VPN są ograniczenia geograficzne. Chociaż Panama nie ma żadnych zasad cenzury, nadal będziesz miał ograniczony dostęp do niektórych treści. Bez względu na to, czy chodzi o przesyłanie strumieniowe treści czy treści z twojego domu, dotarcie do nich może być zwykle trudne. Po prostu połącz się z serwerem w swoim rodzinnym regionie za pomocą VPN i ten problem powinien zostać rozwiązany.

Jaki jest najlepszy VPN dla Panamy?

Przyjrzymy się kilku czynnikom, aby poprawnie odpowiedzieć na to pytanie. W takim przypadku będą bardziej skoncentrowani na prywatności. Spójrz na stosowane przez nas kryteria.

 • Silne wojskowe komponenty szyfrujące chroniące Cię podczas pobytu w Panamie
 • Dostawcy ściśle przestrzegają zasad braku dzienników, aby pomóc chronić Twoją prywatność
 • Dostawcy mogą ominąć zapory ogniowe i treści blokowane geograficznie, gdy jesteś w Panamie
 • Szybkie serwery dla najlepszych możliwych prędkości
 • Wysoka stabilność sieci w celu wyeliminowania rozłączeń serwerów
 • Aplikacje wieloplatformowe, które działają na różnych urządzeniach

Teraz przyjrzymy się bliżej niektórym z najlepszych sieci VPN dla Panamy.

1. Najlepsza sieć VPN dla Panamy: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

ExpressVPN Panama test prędkościAplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie trzeba wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze najszybszy serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Możesz znaleźć ten problem z serwerami w okolicy. Po prostu wybierz kartę „Wszystkie”, otwórz Ameryki, a następnie otwórz Panamę. W tym momencie możesz wybrać serwery. Kiedy testowaliśmy serwer Panama City, Panama, prędkość wynosiła 70,22 Mbps.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Panamy: HMA

HMA VPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,99 USD miesięcznie (75% zniżki)

HideMyAss został powołany do życia w 2005 roku, kiedy Jack Cator, 16-letni student w Anglii, zdecydował, że chce stworzyć usługę, która pomoże ludziom uniknąć cenzury. W szczególności Jack nie mógł uzyskać dostępu do serwisów społecznościowych i gier online, ponieważ zostały zablokowane w sieci szkolnej. HMA dodała setki tysięcy użytkowników w pierwszym miesiącu i od tego czasu stała się jedną z największych usług VPN na świecie z ponad 350 lokalizacjami serwerów. Privax, spółka macierzysta HMA Pro VPN, dołączyła do zespołu AVG w 2015 roku.

Test prędkości HMA PanamaDla tych, którzy chcą znaleźć dostawcę VPN z największą liczbą lokalizacji serwerów, HideMyAss jest najlepszym wyborem. Pamiętaj tylko, że HMA rejestruje aktywność użytkownika, co jest problemem dla niektórych użytkowników VPN. HMA obsługuje niektóre serwery VPN w Panamie. Aby połączyć się z serwerem, musisz przejść do „Trybu lokalizacji” i wybrać „Zmień lokalizację”, aby rozpocząć. Następnie kliknij kartę „Miasta” i wyszukaj Panama City. Połączyliśmy się z serwerem w celu przetestowania i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 105,86 Mb / s.

W 2016 r. HMA i kilku innych wiodących dostawców VPN doprowadziło do uproszczenia niestandardowego oprogramowania klienckiego. Rezultatem jest pełny zestaw niestandardowych aplikacji, które ułatwiają każdemu użytkownikowi połączenie z siecią HMA i szyfrowanie połączenia. Mają dostępne oprogramowanie dla systemów Windows, Mac, Android i iOS. Możesz także połączyć się z HMA przez router. HMA oferuje nieograniczony dostęp VPN już od 4,99 USD miesięcznie i oferuje wszystkim nowym użytkownikom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

Odwiedź Hide My Ass

3. Najlepsza sieć VPN dla Panamy: PureVPN

PureVPN

Zarejestruj się przez 24 miesiące za jedyne 2,88 USD miesięcznie (74% zniżki)

PureVPN działa na rynku od 2007 roku, co czyni go jednym z najstarszych dostawców VPN na rynku. Wczesny start pomógł im rozwinąć się i wprowadzić innowacje. PureVPN ma jednego z najlepszych klientów VPN dostępnych na rynku. Mają także bezpłatne aplikacje na iOS i Androida.

Innowacja to obszar, który pomaga PureVPN wyróżnić się na tle innych. Nadal dodają nowe funkcje i dodatki do usługi. Możesz dodać zaporę NAT, dedykowany adres IP, przeglądarkę StealthVPN oraz specjalną opcję o nazwie dedykowane przesyłanie strumieniowe, aby przyspieszyć działanie.

Test prędkości PureVPN PanamaPonieważ chcieliśmy przetestować serwer w Panamie, otworzyliśmy klienta Windows i kliknęliśmy opcję „Narzędzie wyboru kraju”. Stamtąd możesz rozwinąć dowolny kraj i wybrać konkretny serwer za pomocą karty „Przeglądaj wszystkie serwery”. Sieć PureVPN ma kilka serwerów zlokalizowanych w Panamie. Połączyliśmy się z jednym z nich w Panama City i przetestowaliśmy wydajność. Jak widać, nasza prędkość pobierania wynosiła 17,54 Mb / s.

PureVPN ma się naprawdę dobrze w kategorii cenowej. Obniżyli ceny o ponad 50% w miarę wzrostu usług. Możesz zapisać się na nieograniczoną VPN i uzyskać dostęp do wszystkich lokalizacji ich serwerów już od 4,99 USD miesięcznie. Roczny plan ma wielką wartość.

Odwiedź PureVPN

Inne opcje znajdziesz w naszym 10 najlepszych VPN lista usług. Uważamy jednak, że będziesz zadowolony z opcji, które daliśmy Ci powyżej. Opcje oparte są na bezpieczeństwie, szybkości, niezawodności i cenie. Są również dostawcami z dobrą siecią serwerów VPN w okolicy. W ten sposób możesz mieć najlepsze prędkości. Oczywiście wszystkie mają świetne sieci. Szybkość jest ważna, jeśli planujesz uzyskiwać dostęp, pobierać lub przesyłać strumieniowo dowolne treści. Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomoże Ci podjąć najlepszą możliwą decyzję i zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map