Najlepsze VPN dla Pakistanu

PakistanPakistan to kraj na Bliskim Wschodzie i szósty pod względem liczby ludności kraj na świecie. Ten islamski kraj graniczy z Indiami i Iranem, a także kilkoma innymi. Podobnie jak wiele krajów rozwijających się, istnieją obszary, które zostały zmodernizowane, i inne obszary są w skrajnym ubóstwie. Próbując walczyć z powstańcami, Pakistan Telecommunication Authority (PTA) niedawno złożył polecenie zamknięcia usług BlackBerry Enterprise Services, w szczególności wiadomości i wiadomości e-mail BlackBerry. Pytanie brzmi: przy rzekomym monitorowaniu i przechowywaniu około 660 GBPS z krajowej sieci światłowodowej, gdzie przebiega granica między prywatnością obywateli a bezpieczeństwem narodowym? To dobry, jeśli nie najlepszy powód do korzystania z VPN.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboru

Ponieważ usługi BlackBerry Enterprise Services są szyfrowane i przechowywane na morzu, stanowią one problem dla nadzoru. Chociaż BlackBerry Limited zgodziło się współpracować z PTA na podstawie zgodnych z prawem zamówień, oświadczają, że nigdy nie oferowali nieograniczonego dostępu do swoich serwerów BES. Z tego powodu rząd nakazał zamknięcie swoich zaszyfrowanych usług wszystkim użytkownikom mobilnym. BlackBerry w Pakistanie stanie się faktycznie jak zwykły telefon komórkowy. Sześć dni przed tym ogłoszeniem Pakistańczycy oświadczyli, że zamierzają zwiększyć nadzór łączności elektronicznej. Jeśli podróżujesz lub mieszkasz w Pakistanie, cała komunikacja powinna odbywać się za pośrednictwem sieci VPN.

Biorąc pod uwagę zwiększone monitorowanie, omówmy kilka powodów korzystania z VPN w Pakistanie. Oczywiście rząd nie lubi szyfrowania. Korzystając z VPN, możesz utworzyć bezpieczne połączenie z serwerem, być może w innym kraju. Rząd postrzega ten rodzaj ruchu jako zaszyfrowany, ale nie widzi szczegółów. Chociaż rozumiemy potrzebę ochrony bezpieczeństwa narodowego, Pakistan ma powszechną korupcję na prawie wszystkich poziomach. Istnieją duże możliwości niewłaściwego przetwarzania danych.

Jak wspomnieliśmy, usługi BlackBerry Enterprise Services są zablokowane, ale podobnie jak Voice over IP (VoIP) i Skype. Wyobraź sobie, że podróżujesz do Pakistanu w interesach i chcesz porozmawiać z najbliższymi z twojego kraju. Ponieważ program głosowy Skype jest tam zablokowany, sposobem dostępu do niego byłoby połączenie się z VPN i można obejść to ograniczenie. To samo można powiedzieć o popularnym serwisie internetowym premium, Netflix. Obecnie na Bliskim Wschodzie nie ma żadnej formy Netflix. Pod warunkiem, że masz płatną subskrypcję, po prostu połączysz się z VPN i będziesz mógł zobaczyć, który region chcesz. Oczywiście pomoże to również odblokować witryny lub kanały, które mogą być tam zablokowane geograficznie.

Do tej pory zalety korzystania z VPN w Pakistanie powinny być stosunkowo jasne, ale omówimy je ponownie. Najlepszym powodem do korzystania z VPN jest bezpieczeństwo. Nawet gdybyśmy usunęli uciążliwe monitorowanie przez rząd ruchu internetowego z tego równania, nadal istnieje wiele innych osób, które chętnie skorzystają z twoich prywatnych danych. Sieci VPN zapewniają warstwę szyfrowania podczas przeglądania sieci w celu ochrony Twojej prywatności.

Drugim powodem jest odblokowanie dostępu do zablokowanych treści lub witryn. Jak widać, rząd blokuje dostęp do niektórych stron internetowych i aplikacji w Pakistanie. Firmy mogą również blokować treści, jeśli znajdują się poza obszarem docelowym na podstawie adresu IP. VPN pomoże ci uzyskać dostęp do obu scenariuszy. Który dostawca powinieneś wybrać??

Mamy kilka dobrych rekomendacji dla Pakistanu dotyczących tego, które opcje wybrać. Chociaż wszystkie nasze opcje korzystają z bezpiecznego szyfrowania, korzystanie z protokołu OpenVPN zawsze będzie najlepszym wyborem, gdy tylko jest to możliwe. Jeśli szybkość ma kluczowe znaczenie, należy użyć OpenVPN (UDP). To najlepsza opcja dla Skype, VoIP, gier online, a nawet korzystania z usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix. Jeśli masz problemy z połączeniem i problemy z zerwaniem połączenia, twoją ulubioną opcją powinien być OpenVPN (TCP). To ostatnie może nieco spowolnić połączenie, ale dane przechodzą sprawdzanie błędów. Aby przesyłać strumieniowo lub łączyć się z siecią VPN za pomocą sieci komórkowej, możesz również sprawdzić inne protokoły, w tym L2TP i IKEv2, w celu zapewnienia prywatności.

Jeśli chcesz odblokować zawartość lub zabezpieczyć swoje dane, zalecamy ExpressVPN. Nie przechowują dzienników i mają funkcję „zabicia przełącznika”, dzięki czemu Twoja aktywność w sieci jest bezpieczna. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w streamingu Netflix, ponownie ExpressVPN jest najlepszym wyborem. Mają bardzo dużą sieć i oferują również klienta mobilnego, więc wystarczy tylko się połączyć, aby móc przesyłać strumieniowo z krajów z największymi bibliotekami treści. Na razie Stany Zjednoczone są największe.

Jeśli chcesz mieć dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi, wybierz ExpressVPN MediaStreamer. Ich usługa Smart DNS pomoże w odblokowaniu kanałów bez niewielkiej utraty prędkości. Ponieważ wszystkie duże miasta w Pakistanie oferują prędkości szerokopasmowe od 1 do 50 Mb / s, sugerujemy skorzystanie z opcji szyfrowanej. Nie zalecamy wymiany zabezpieczeń ze względu na szybkość. Podczas gdy prędkość jest problemem, jeśli próbujesz przesyłać strumieniowo w niektórych przypadkach, ponieważ potrzebujesz tylko prędkości 800 Mb / s, nie powinno dojść do pogorszenia jakości. Dodatkowa warstwa szyfrowania jest warta utraty prędkości.

W celu zachowania przejrzystości proszę spojrzeć na nasze 10 najlepszych usług VPN jeśli chcesz inne opcje. Opcje, o których wspominamy w tym poście, są ogólnie najlepsze, więc prawdopodobnie nie musisz. Jako kryterium wyboru wybraliśmy bezpieczeństwo, szybkość i cenę. Ponadto wybraliśmy te z dużą liczbą serwerów sieciowych, z którymi możesz chcieć się połączyć. Wiarygodni dostawcy VPN zabezpieczą Twoją prywatność i będą mieli szybkie sieci do przesyłania strumieniowego treści wysokiej rozdzielczości z innych krajów. Nasze wybory mają jedno i drugie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map