Najlepsze VPN dla Oregon

OregonOregon to nadmorskie państwo położone na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Ma populację około 4,19 miliona mieszkańców i nie jest gęsto zaludniony. Jest wiele powodów, by odwiedzić ten malowniczy stan. Od pięknych kontrastów między górami i oceanem po bardzo dobrze znane uniwersytety i wiele innych – znajdziesz wiele rzeczy do zrobienia. Kluczowe będzie także korzystanie z VPN przy każdym połączeniu z publiczną siecią Wi-Fi. Wyjaśnimy dlaczego za chwilę. Najpierw spójrz na naszą listę najlepszych sieci VPN dla Oregonu.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)IPVanish4,87 USDIPVanish76Pole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA52Pole wyboruPole wyboru

Przy całym tym naturalnym pięknie państwa będziesz miał wiele do zrobienia. Może się jednak okazać, że potrzebujesz publicznej sieci Wi-Fi. Jeśli tak, masz szczęście, istnieje wiele miejsc, w których możesz z niego skorzystać. Oznacza to jednak również, że wokół są cyberprzestępcy. Ponieważ istnieją duże uczelnie i inne rzeczy, możesz się założyć, że przestępcy czekają na skorzystanie z tego. Dlatego korzystanie z VPN jest pomocne. Połączenie z serwerem zaszyfruje twoje połączenie i utrudni innym kradzież twoich prywatnych danych.

Kolejnym powodem do korzystania z VPN podczas pobytu w Oregonie jest pomoc w ominięciu przerw sportowych. Bez względu na to, czy jesteś fanem Blazerów, Bobrów, Kaczek lub innych osób, możesz zostać zablokowany, jeśli spróbujesz obejrzeć grę online. Z tego powodu skorzystasz z VPN, aby połączyć się z innym regionem lub obszarem. Robiąc to, oszukujesz oprogramowanie blokujące, aby pomyślało, że znajdujesz się gdzie indziej. Będziesz wtedy mógł cieszyć się grami takimi jak zwykle.

Jaki jest najlepszy VPN dla Oregon?

Podczas gdy w kraju występują obawy dotyczące bezpieczeństwa, ważne jest również obejście awarii i ograniczeń geograficznych. Z tego powodu zastosujemy mieszane czynniki, aby pomóc nam ustalić, jaka jest najlepsza VPN dla Oregonu.

 • Silne szyfrowanie klasy wojskowej w celu ochrony Twojej prywatności podczas pobytu w stanie
 • Wieloplatformowe aplikacje mobilne i obsługa urządzeń Amazon Firestick
 • Dostawcy, którzy oferują ścisłe zasady braku dzienników dla użytkowników
 • Dostawcy, którzy mają serwery VPN, które działają dobrze w regionie
 • Możliwość obejścia treści z ograniczeniami geograficznymi w stanie Oregon i okolicznych regionach
 • Wysoka stabilność sieci, aby pomóc uniknąć zerwanych połączeń

A teraz przyjrzyj się niektórym z najlepszych sieci VPN dla Oregonu.

1. Najlepsza sieć VPN dla Oregonu: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie trzeba wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze najszybszy serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Możesz znaleźć ten problem z serwerami w okolicy. Po prostu wybierz kartę „Wszystkie”, otwórz Stany Zjednoczone, a następnie otwórz Seattle. W tym momencie możesz wybrać serwery. Połączyliśmy się z serwerem VPN w Seattle i przetestowaliśmy prędkość do Portland, Eugene i Corvallis. Jak widać, wydajność była znakomita, a prędkość pobierania około 125 Mb / s we wszystkich 3 miastach.

Test prędkości ExpressVPN Oregon

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Zobacz oferty ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Oregonu: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 4,87 USD miesięcznie (60% zniżki)

IPVanish oferuje kilka serwerów w okolicy, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów. Jednak możesz spodziewać się dużej prędkości w lokalizacjach w wielu częściach świata. Z tego powodu wybraliśmy IPVanish jako jedną z naszych dostępnych opcji podczas pobytu w stanie Oregon.

Oprócz dość dużego zasięgu w różnych regionach Europy, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Sieć wytwarza duże prędkości i sprawdzają się w naszych testach prędkości. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer z menu rozwijanego.

Wspominaliśmy właśnie, że IPVanish ma serwery w całym regionie i wszystkie są dostępne. Jeśli zdarzy ci się zobaczyć serwer, który ma literę „a” jako część nazwy serwera, są one najszybsze w sieci. Połączyliśmy się z serwerem IPVanish w Seattle i przetestowaliśmy prędkość do Portland, Eugene i Corvallis. Znaleźliśmy prędkość w zakresie od 119 Mb / s do 126 Mb / s.

Test prędkości IPVanish Oregon

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i więcej za 7,50 USD miesięcznie lub 58,49 USD rocznie. To kosztuje tylko 4,87 USD miesięcznie w abonamencie rocznym. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Zobacz oferty IPVanish

3. Najlepsza sieć VPN dla Oregonu: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 3,33 USD miesięcznie (67% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 33 krajach. Jak widać poniżej, zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Lokalizacje serwerów są wymienione w kolejności alfabetycznej według kraju.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

PIA oferuje klienta Windows i inne aplikacje, które są proste i łatwe w użyciu. Nie chcesz jednak tego nie doceniać. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania, aby znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością. Jak widać, nasz test prędkości wykazał, że PIA działa dobrze w regionie. Kiedy połączyliśmy się z serwerem w Seattle i przetestowaliśmy prędkość do Portland, Eugene i Corvallis, uzyskaliśmy prędkości około 125 Mb / s.

Test prędkości PIA Oregon

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie sieć VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje VPN już od 3,33 USD miesięcznie.

Zobacz oferty PIA

Istnieje szereg bardzo dobrych powodów, aby korzystać z VPN podczas pobytu w Oregonie, a my daliśmy ci kilka świetnych wyborów dostawcy. To powiedziawszy, możesz spojrzeć na naszych dostawców z naszej listy 10 najlepszych VPN, aby uzyskać więcej opcji. Wszystkie będą działać dobrze, ale wyborów dokonaliśmy na podstawie wielu czynników. W ten sposób zoptymalizowaliśmy nasze wybory dla Oregonu Bez względu na to, co tam planujesz, ochrona VPN jest dobrym pomysłem. Korzystając z naszego przewodnika, możesz chronić swoją prywatność, wybierając odpowiednią opcję dla siebie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map