Najlepsze VPN dla Oklahoma City

miasto OklahomaOto lista 5 najlepszych usług VPN dla Oklahoma City.


 1. ExpressVPNNasz najlepszy wybór. Szybki, idealny do przesyłania strumieniowego.
 2. NordVPN – Bezpieczne serwery VPN w pobliżu w Dallas.
 3. CyberGhost – Idealny dla początkujących, serwerów w okolicy.
 4. Surfshark – Łatwy w użyciu z serwerami VPN w Teksasie.
 5. IPVanish – Kodi przyjazny dla serwerów w regionie.

Oklahoma City (często skracane do OKC) jest największą stolicą stanu Oklahoma. Ma 27 największą populację w kraju, a szacowana populacja wynosi 630 tys. W metrze miasta mieszka około 1,3 miliona ludzi. Historia OKC jest stosunkowo krótka, ale jest dobrze znanym miejscem docelowym z kilku powodów. Jeśli podróżujesz do OKC, będziesz chciał skorzystać z VPN przed połączeniem się z publiczną siecią Wi-Fi.

Bez względu na cel wizyty w mieście, znajdziesz wiele różnych firm i placówek, które oferują swoim klientom bezpłatne WiFi. Chociaż jest to świetna usługa dla patronów, może być również świetna dla przestępców. Możesz sobie wyobrazić, że wielu czeka, aby skorzystać z wrażliwych połączeń. Najlepszym powodem do korzystania z VPN jest utworzenie bezpiecznego i szyfrowanego połączenia z wybranym serwerem. To sprawia, że ​​potencjalnym złodziejom znacznie trudniej jest uzyskać poufne i prywatne dane.

Drugim powodem korzystania z VPN jest pomoc w ominięciu ograniczeń geograficznych. Może to być bardzo pomocne, jeśli jesteś fanem sportu i chcesz oglądać gry zaciemniające lub inne rodzaje przesyłania strumieniowego. Każdy chce oglądać swoją ulubioną grę zespołową. Oczywiście pomoże to również przeglądać treści, które mogą być blokowane przez firmy, kraje lub kampusy. Po połączeniu się z serwerem w wybranym obszarze oprogramowanie będzie myśleć, że znajdujesz się w innym miejscu niż w celu odblokowania ograniczeń.

Widzisz, możesz korzystać z VPN z obu powodów. Na pewno znajdziesz inne sytuacje, kiedy otrzymasz konto. Od ochrony Twojej prywatności po poruszanie się po blokach geograficznych, usługa VPN może pomóc Ci osiągnąć Twoje cele. Ponieważ może to być czasem mylące, powiemy ci, czego szukać i zaproponujemy kilka opcji.

Jaka jest najlepsza sieć VPN dla Oklahoma City?

Odpowiadając na to pytanie, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Biorąc to pod uwagę, opracowaliśmy naszą listę najlepszych sieci VPN dla Oklahoma City.

 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym dla właściwej ochrony prywatności
 • Dobre prędkości serwerów w regionie Oklahoma City
 • Duża i stabilna sieć zmniejszająca liczbę rozłączeń
 • Aplikacje mobilne na wiele platform, w tym Amazon Firestick
 • Możliwość odblokowania treści blokowanych geograficznie lub zaciemnień sportowych
 • Dostawcy, którzy mają zasady braku dzienników

Bez dalszej zwłoki oto lista najlepszych usług VPN dla Oklahoma City:

1. Najlepsza sieć VPN dla Oklahoma City: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Test prędkości ExpressVPN Oklahoma City

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać miasto, z którego chcesz korzystać. Nie trzeba jednak wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient automatycznie połączy się z najszybszym serwerem w tej lokalizacji. Jeśli chcesz połączyć się z najlepszą opcją dla Oklahoma City, wybierz serwer Dallas (ponieważ jest to najbliższy obszar). Istnieją dwa sposoby znalezienia jednego. Po otwarciu klienta kliknij przycisk „wybierz lokalizację”. Jeśli klikniesz zalecaną i wybierzesz sekcję Stany Zjednoczone, znajdziesz ją tam. Możesz także przejść do sekcji Wszystkie i wpisać Dallas w polu wyszukiwania. Stamtąd powinieneś być w stanie wybrać lokalizację serwera Dallas. Jak widać, przetestowaliśmy serwer w Dallas do Oklahoma City, a prędkość wynosiła 120,78 Mb / s.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Zobacz oferty ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Oklahoma City: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

Test prędkości NordVPN Oklahoma CityNordVPN obsługuje 35 serwerów w Dallas (najlepsza lokalizacja do połączenia z Oklahoma City). Z poziomu konsoli, klikając 3 poziome kropki po prawej stronie kraju, możesz zlokalizować obszar serwera i zobaczyć procent dostępnych serwerów. Przetestowaliśmy serwer w Dallas do Oklahoma City i stwierdziliśmy, że jest szybki z prędkością pobierania 110,60 Mb / s.

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się na nieograniczoną usługę VPN i SmartDNS już od 3,49 USD miesięcznie z 3-letnim członkostwem.

Zobacz oferty NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Oklahoma City: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Test prędkości CyberGhost Oklahoma CityPonieważ chcieliśmy przetestować serwer w pobliżu Oklahoma City, otworzyliśmy klienta Windows i rozszerzyliśmy interfejs. Następnie kliknij kartę „Wszystkie serwery”, jeśli nie jest jeszcze aktywna. Przewiń w dół do Stanów Zjednoczonych i kliknij po prawej stronie gwiazdy. Spowoduje to wyświetlenie pełnej listy serwerów w USA. Sieć CyberGhost obejmuje wiele serwerów w Dallas. Połączyliśmy się z jednym z nich i przetestowaliśmy wydajność w Oklahoma City. Jak widać, nasza prędkość pobierania wynosiła 102,53 Mb / s.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost już od 2,75 USD miesięcznie podczas ich bieżącej promocji.

Zobacz oferty CyberGhost

4. Najlepsza sieć VPN dla Oklahoma City: Surfshark

Surfshark

Zarejestruj się przez 24 miesiące za jedyne 1,99 USD miesięcznie (83% zniżki)

Surfshark uruchomił usługę VPN w 2018 roku. Od tego czasu firma zyskała dużą popularność w społeczności. Zespół stale się rozwija i dodaje lokalizacje serwerów do ich szybkich sieci. Skoncentrowali się na prywatności i wartości. Usługa obejmuje dodatkowe funkcje, takie jak CleanWeb (blokuje reklamy i złośliwe oprogramowanie), Whitelister (dzielone tunelowanie), podwójny VPN MultiHop, przełącznik zabicia, prywatny DNS i ochrona przed wyciekiem.

Dzięki dużej sieci serwerów na całym świecie, silnemu szyfrowaniu i możliwości odblokowania popularnych usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, YouTube Premium i Amazon Prime, istnieje wiele możliwości korzystania z tej usługi. Możesz uzyskać dostęp do Amazon Prime Video w wielu regionach, w tym w USA, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje możliwość łączenia się z fizycznymi lokalizacjami serwerów, serwerami wirtualnymi (najlepiej przystosowanymi do odblokowywania ograniczeń geograficznych), serwerami obsługującymi użycie P2P oraz serwerami MultiHop.

Test prędkości Surfshark Oklahoma CityDo naszych testów dotyczących Oklahoma City chcieliśmy wybrać serwer znajdujący się w okolicy. Po zalogowaniu kliknij kartę lokalizacji i wpisz lokalizację na pasku wyszukiwania. Stamtąd możesz połączyć się z serwerem znajdującym się w Dallas. Gdy podłączyliśmy się do serwera i przetestowaliśmy w OKC, prędkość wynosiła 102,65 Mb / s.

Pod względem wartości i funkcji Surfshark to doskonała opcja dla tych, którzy chcą chronić swoją prywatność i odblokować ograniczenia. Wszystkie ich aplikacje VPN zostały zaprojektowane z podobnym interfejsem użytkownika i są łatwe w użyciu. Możesz założyć nieograniczone konto VPN za jedyne 1,99 USD miesięcznie z 2-letnią subskrypcją.

Wyświetl oferty Surfshark

5. Najlepsza sieć VPN dla Oklahoma City: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 4,87 USD miesięcznie (60% zniżki)

Oklahoma City jest popularnym miejscem do odwiedzenia z kilku powodów. W tym przypadku zdecydowaliśmy się na użycie serwera w Dallas w Teksasie ze względu na szybkość. Będzie działać całkiem dobrze, bez względu na to, gdzie w OKC się znajdujesz. Ponieważ usługa VPN ma więcej lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych niż inne firmy z naszej listy, są one powszechnym VPN w Oklahoma City.

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. W naszych testach prędkości sieć konsekwentnie jest najszybszą siecią VPN w Ameryce Północnej i Europie. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer.

Test prędkości IPVanish Oklahoma CityIPVanish obsługuje 36 serwerów w Dallas i możesz połączyć się z dowolnym z nich. Sugerujemy wybranie takiego, który zaczyna się od „a” w nazwie serwera. Na przykład dal-a01.ipvanish.com. W większości przypadków najszybsze są serwery „a”. Przetestowaliśmy serwer IPVanish w Dallas, dal.a39, w Oklahoma City i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 97,38 Mb / s.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i więcej za 7,50 USD miesięcznie lub 58,49 USD rocznie. To kosztuje tylko 4,87 USD miesięcznie w abonamencie rocznym. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Zobacz oferty IPVanish

Jeśli chcesz spojrzeć na inne opcje, sprawdź nasze 10 najlepszych usług VPN lista. Nie uważamy jednak, że będzie to konieczne. Wybraliśmy je ze względu na szybkość, niezawodność, cenę, bezpieczeństwo i lokalizację. Ponieważ wiele z nich znajduje się w Oklahoma City lub w jego pobliżu, możesz mieć pewność, że uzyskasz najlepsze prędkości. Dobre prędkości są koniecznością, jeśli próbujesz przesyłać strumieniowo treści. Wszystkie nasze opcje mają świetne sieci, więc nie ma złych opcji. Mamy nadzieję, że skorzystasz z naszego przewodnika, aby podjąć najlepszą dla Ciebie decyzję.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map