Najlepsze VPN dla Ohio

OhioOhio jest uważane za stan środkowo-zachodniej i znajduje się w regionie Wielkich Jezior w USA. Ma ogólną populację prawie 11,7 miliona ludzi, co czyni ją 7. co do wielkości pod względem liczby ludności. Istnieje wiele możliwości i powodów, aby odwiedzić stan Ohio. Odwiedzając miasta takie jak Dayton, Cleveland, Sandusky, Cincinnati i inne, nie zabraknie Ci powodów ani rzeczy do zrobienia. Nie będziesz też chciał korzystać z publicznej sieci Wi-Fi bez VPN.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5Surfshark3,49 USDSurfshark68Pole wyboruPole wyboru

Ohio ma zdecydowanie duże miasta. Nie mają jednak żadnych dowodów na losowe monitorowanie przez rząd. Nie jesteś zagrożony przez rząd Ohio lub działania monitorujące rząd USA. To powiedziawszy, jesteś w niebezpieczeństwie od cyberprzestępców. To ludzie, którzy korzystają z wrażliwych celów. Innymi słowy, te, które nie korzystają z VPN z Wi-Fi. Jeśli to zrobisz, utrudnisz oszustom uzyskanie dostępu do poufnych danych.

Drugi powód korzystania z VPN może nie być tak oczywisty. Ma pomóc ominąć ograniczenia geograficzne z twojego regionu rodzinnego lub zaciemnienia sportowe. Jeśli lubisz oglądać sport online i próbujesz oglądać którąkolwiek z drużyn z Ohio, przestaniesz to robić. Łącząc się z VPN w innym regionie, możesz sprawić, że blokowanie myśli, że jesteś w innym miejscu. W ten sposób możesz ominąć wszelkie bloki lub zaciemnienia, które możesz napotkać.

Jaki jest najlepszy VPN dla Ohio?

Abyśmy mogli jak najlepiej odpowiedzieć na to pytanie, musimy przyjrzeć się kilku kryteriom. Ponieważ Ohio jest stanem USA, bardziej skoncentrujemy nasze wysiłki na kryteriach odblokowania i szybkości. Oto najważniejsze.

 • Szybkie serwery zlokalizowane w Ohio i regionie, które dobrze sprawdzają się w testach prędkości
 • Stabilna i duża sieć ułatwiająca rozłączanie
 • Możliwość obejścia treści objętych ograniczeniami geograficznymi i zaciemnień sportowych w stanie
 • Szyfrowanie zapewniające silną ochronę prywatności użytkownika
 • Ścisła polityka braku dzienników, aby pomóc w ochronie prywatności
 • Obsługa wielu platform dla aplikacji mobilnych, w tym Amazon Firestick

Przyjrzymy się teraz najlepszym VPN dla Ohio.

1. Najlepsza sieć VPN dla Ohio: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Test prędkości ExpressVPN Ohio

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie trzeba wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze najszybszy serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Możesz znaleźć ten problem z serwerami w Ohio. Po prostu wybierz kartę „Wszystkie”, otwórz Ameryki, a następnie otwórz USA. W tym momencie możesz wybrać serwery. Kiedy testowaliśmy serwer w Chicago (najbliższa lokalizacja) i testowaliśmy na Columbus i Cleveland. Mamy doskonałą prędkość w obu lokalizacjach.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Ohio: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

Test prędkości NordVPN OhioNordVPN obsługuje wiele serwerów w Chicago. Z poziomu konsoli, klikając 3 poziome kropki po prawej stronie kraju, możesz zlokalizować obszar serwera i zobaczyć procent dostępnych serwerów. Połączyliśmy się z serwerem VPN i przetestowaliśmy w Cleveland i Columbus. Jak widać, wydajność była imponująca przy prędkości pobierania od 108 Mb / s do 110 Mb / s.

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Ohio: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 3,33 USD miesięcznie (72% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 33 krajach. Jak widać poniżej, zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Lokalizacje serwerów są wymienione w kolejności alfabetycznej według kraju.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

Test prędkości PIA OhioPIA oferuje klienta Windows i inne aplikacje, które są proste i łatwe w użyciu. Nie chcesz jednak tego nie doceniać. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania, aby znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością. Połączyliśmy się z serwerami VPN w Chicago i przetestowaliśmy naszą szybkość w Cleveland i Columbus. Możesz zobaczyć wyniki poniżej.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie sieć VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje członkom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN dla Ohio: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Test prędkości CyberGhost OhioPonieważ chcieliśmy przetestować naszą szybkość w Ohio, otworzyliśmy klienta Windows i kliknęliśmy opcję „Wybierz mój serwer”. Stamtąd możesz rozwinąć dowolny kraj i wybrać określony serwer. Sieć CyberGhost obejmuje wiele serwerów w Chicago. Z tego powodu połączyliśmy się z jednym z nich i przetestowaliśmy wydajność w Ohio. Jak widać, nasza prędkość pobierania wynosiła od 103 Mb / s do 106 Mb / s.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

5. Najlepsza sieć VPN dla Ohio: Surfshark

Surfshark

Surfshark uruchomił usługę VPN w 2018 roku. Od tego czasu firma zyskała dużą popularność w społeczności. Zespół stale się rozwija i dodaje lokalizacje serwerów do ich szybkich sieci. Skoncentrowali się na prywatności i wartości. Usługa obejmuje dodatkowe funkcje, takie jak CleanWeb (blokuje reklamy i złośliwe oprogramowanie), Whitelister (dzielone tunelowanie), podwójny VPN MultiHop, przełącznik zabicia, prywatny DNS i ochrona przed wyciekiem.

Dzięki dużej sieci serwerów na całym świecie, silnemu szyfrowaniu i możliwości odblokowania popularnych usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, YouTube Premium i Amazon Prime, istnieje wiele możliwości korzystania z tej usługi. Możesz uzyskać dostęp do Amazon Prime Video w wielu regionach, w tym w USA, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje możliwość łączenia się z fizycznymi lokalizacjami serwerów, serwerami wirtualnymi (najlepiej przystosowanymi do odblokowywania ograniczeń geograficznych), serwerami obsługującymi użycie P2P oraz serwerami MultiHop.

Test prędkości Surfshark OhioDo naszych testów w Ohio wybraliśmy serwer w Chicago. Po zalogowaniu się po prostu wyszukaj interesujące miasto w pasku wyszukiwania. Stamtąd możesz połączyć się z serwerem znajdującym się tam. Połączyliśmy się z serwerem i przetestowaliśmy prędkości do Cleveland i Columbus. Rezultatem były prędkości powyżej 107 Mb / s w obu miastach.

Pod względem wartości i funkcji Surfshark to doskonała opcja dla tych, którzy chcą chronić swoją prywatność i odblokować ograniczenia. Wszystkie ich aplikacje VPN zostały zaprojektowane z podobnym interfejsem użytkownika i są łatwe w użyciu. Możesz założyć nieograniczone konto VPN bez ryzyka, ponieważ Surfshark oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź Surfshark

Stąd możesz zobaczyć wspaniałe opcje i powody, aby korzystać z VPN podczas pobytu w Ohio. Mimo że zoptymalizowaliśmy powyższe opcje w oparciu o kilka czynników, zawsze możesz swobodnie na nas spojrzeć lista 10 najlepszych VPN jeśli chcesz inne opcje. Są to również dobre wybory, ale nie tak korzystne jak te, o których wspomnieliśmy powyżej. Bez względu na to, dlaczego odwiedzasz państwo, VPN są kluczowe dla korzystania z Internetu. Korzystając z naszego przewodnika, możemy pomóc Ci podjąć świadomą decyzję, która odpowiada Twoim potrzebom.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map