Najlepsze VPN dla Oakland

OaklandOakland w Kalifornii jest siedzibą powiatu Alameda w północnej części stanu. Choć jest częścią obszaru Zatoki San Francisco, ma swój indywidualny charakter. Ma 412 tys. Mieszkańców, służy jako centrum handlowe dla obszaru zatoki i jest piątym najbardziej ruchliwym portem w USA. Oczywiście istnieje kilka wspaniałych powodów, aby odwiedzić ten obszar. Jest blisko Doliny Krzemowej, ma dobrą pogodę, dobre drużyny sportowe i całą masę innych rzeczy. Jeśli zamierzasz być w okolicy Oakland i planujesz korzystać z publicznej sieci Wi-Fi, zalecamy najpierw połączenie z VPN. Oto niektóre z najlepszych sieci VPN dla Oakland.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5Surfshark3,49 USDSurfshark68Pole wyboruPole wyboru

Prawdopodobnie będziesz miał trochę przestoju, bez względu na to, dlaczego odwiedzasz ten obszar. Podczas gdy niektóre robią inne rzeczy, większość przynajmniej raz skorzysta z publicznego Wi-Fi. WiFi jest wszędzie, szczególnie w stolicy technologii, takiej jak zatoka. Większość uważa, że ​​jest to świetna okazja, a cyberprzestępcy zgodziliby się. Chociaż może pomóc Ci zaoszczędzić na abonamencie danych lub zwiększyć prędkość, ale także narazi Cię na niebezpieczeństwo. Korzystając z VPN, możesz chronić swoje wrażliwe informacje przed złodziejami.

Następnym powodem korzystania z VPN w okolicy jest pomoc w ominięciu ograniczeń geograficznych. Od podróżników po fanów sportu, od czasu do czasu wszyscy doświadczają ograniczeń geograficznych lub zaciemnień. Jeśli lubisz oglądać sport i odwiedzasz miasto, wiesz już, że nie możesz oglądać lokalnych drużyn online z powodu praw licencyjnych. Inne miejsca, w których można znaleźć ograniczenia, to uczelnie, korporacje, a nawet niektóre publiczne miejsca Wi-Fi. Łącząc się z serwerem VPN w innym mieście, oprogramowanie blokujące sprawi, że znajdziesz się w innym miejscu. Dobra usługa VPN pomoże ci obejść tego rodzaju ograniczenia.

Chociaż istnieją inne cele korzystania z VPN, są to dwa główne powody. Po zarejestrowaniu prawdopodobnie znajdziesz inne zastosowania. Od ochrony Twojej prywatności po obejście ograniczeń geograficznych, usługa obejmuje Ciebie. Kiedy będziesz gotowy wybrać usługę, powinieneś rozważyć kilka rzeczy.

Jaki jest najlepszy VPN dla Oakland?

Koncentrując się na kilku kryteriach, możemy ustalić naszą listę najlepszych sieci VPN dla Oakland:

 • Stabilność sieci (rozmiar sieci), aby uniknąć rozłączania usług
 • Dostawcy z zasadą braku dzienników
 • Szybkie serwery, które wypadły dobrze w testach prędkości w rejonie Oakland
 • Aplikacje na urządzenia mobilne z wieloma platformami, w tym Amazon Firestick
 • Możliwość wyświetlania zaciemnionych treści sportowych i ograniczeń geograficznych
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym w celu zabezpieczenia Twojej prywatności

Bez dalszej zwłoki oto lista najlepszych usług VPN dla Oakland:

1. Najlepsza sieć VPN dla Oakland: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Test prędkości ExpressVPN OaklandAplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie trzeba wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze najszybszy serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Oczywiście dotyczy to San Francisco. Będziesz chciał wybrać kartę „Wszystkie”, otworzyć Ameryki, a następnie Stany Zjednoczone. W tym momencie możesz wybrać lokalizację serwera USA – San Francisco. Jak widać przetestowaliśmy serwer w San Francisco, a jego prędkość wynosiła 108,32 Mb / s.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do konsol do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzeń multimedialnych (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Oakland: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

Test prędkości NordVPN OaklandNordVPN obsługuje wiele serwerów w San Francisco. Z poziomu konsoli, klikając 3 poziome kropki po prawej stronie kraju, możesz zlokalizować obszar serwera i zobaczyć procent dostępnych serwerów. Przetestowaliśmy serwer Stanów Zjednoczonych w San Francisco i prędkość pobierania wynosiła 110,50 Mb / s.

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Oakland: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 3,33 USD miesięcznie (72% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 33 krajach. Jak widać poniżej, zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Lokalizacje serwerów są wymienione w kolejności alfabetycznej według kraju.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie z jakiegokolwiek powodu utracony, zapewni ci bezpieczeństwo.

Test prędkości PIA OaklandKlient PIA dla systemu Windows jest bardzo prosty. Nie znajdziesz wiele, jeśli chodzi o użycie i konfigurację. Nie chcesz jednak tego nie doceniać. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania i znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością. Jak widać, nasz test prędkości wykazał, że PIA działało z prędkością 108,59 Mb / s po podłączeniu do serwera San Jose.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie sieć VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje członkom 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN dla Oakland: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Test prędkości CyberGhost OaklandPonieważ chcieliśmy przetestować serwer w pobliżu Oakland, otworzyliśmy klienta Windows i rozszerzyliśmy interfejs. Następnie kliknij kartę „Wszystkie serwery”, jeśli nie jest jeszcze aktywna. Przewiń w dół do Stanów Zjednoczonych i kliknij po prawej stronie gwiazdy. Spowoduje to wyświetlenie pełnej listy serwerów w USA. Sieć CyberGhost obejmuje wiele serwerów w San Francisco. Połączyliśmy się z jednym z nich i przetestowaliśmy wydajność. Jak widać, nasza prędkość pobierania wynosiła 108,42 Mb / s.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

5. Najlepsza sieć VPN dla Oakland: Surfshark

Surfshark

Zarejestruj się przez 24 miesiące za jedyne 1,99 USD miesięcznie (83% zniżki)

Surfshark uruchomił usługę VPN w 2018 roku. Od tego czasu firma zyskała dużą popularność w społeczności. Zespół stale się rozwija i dodaje lokalizacje serwerów do ich szybkich sieci. Skoncentrowali się na prywatności i wartości. Usługa obejmuje dodatkowe funkcje, takie jak CleanWeb (blokuje reklamy i złośliwe oprogramowanie), Whitelister (dzielone tunelowanie), podwójny VPN MultiHop, przełącznik zabicia, prywatny DNS i ochrona przed wyciekiem.

Dzięki dużej sieci serwerów na całym świecie, silnemu szyfrowaniu i możliwości odblokowania popularnych usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, YouTube Premium i Amazon Prime, istnieje wiele możliwości korzystania z tej usługi. Możesz uzyskać dostęp do Amazon Prime Video w wielu regionach, w tym w USA, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje możliwość łączenia się z fizycznymi lokalizacjami serwerów, serwerami wirtualnymi (najlepiej przystosowanymi do odblokowywania ograniczeń geograficznych), serwerami obsługującymi użycie P2P oraz serwerami MultiHop.

Test prędkości Surfshark OaklandDo naszych testów dotyczących Oakland chcieliśmy wybrać serwer znajdujący się w okolicy. Po zalogowaniu kliknij kartę lokalizacji i wpisz lokalizację na pasku wyszukiwania. Stamtąd możesz połączyć się z serwerem znajdującym się w San Francisco. Gdy podłączyliśmy się do serwera i przetestowaliśmy w San Fran, prędkość wynosiła 107,79 Mb / s.

Pod względem wartości i funkcji Surfshark to doskonała opcja dla tych, którzy chcą chronić swoją prywatność i odblokować ograniczenia. Wszystkie ich aplikacje VPN zostały zaprojektowane z podobnym interfejsem użytkownika i są łatwe w użyciu. Możesz założyć nieograniczone konto VPN bez ryzyka, ponieważ Surfshark oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź Surfshark

Jeśli szukasz więcej opcji, sprawdź nasze 10 najlepszych VPN lista usług. Jednak nasze powyższe opcje prawdopodobnie Cię zadowolą. Wybraliśmy je na podstawie szybkości, niezawodności, ceny i bezpieczeństwa. Szukaliśmy również dostawców z serwerami zlokalizowanymi w San Francisco lub w jego pobliżu. W ten sposób uzyskasz najlepsze prędkości. Oczywiście wszystkie mają świetne sieci. Szybkość jest ważna, jeśli planujesz pobieranie lub przesyłanie strumieniowe treści HD. Dostawcy, o których wspomnieliśmy powyżej, to najlepsze opcje, niezależnie od popularnych usług, z których chcesz skorzystać. Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomoże Ci podjąć najlepszą możliwą decyzję.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map