Najlepsze VPN dla NFL Game Pass w 2020 roku

Karnet NFL Game PassDla wszystkich osób spoza Stanów Zjednoczonych i Meksyku NFL oferuje Game Pass.  Usługa Game Pass pozwala oglądać mecze sezonu dla jednej drużyny za 79,99 £. Oglądaj mecze sezonu regularnego dla wszystkich drużyn NFL za 99,99 £. W sezonie regularnym i playoffach mają plan Season Plus, który kosztuje 119,99 GBP. Próbowaliśmy ze Stanów Zjednoczonych i możemy potwierdzić, że do zarejestrowania się w Game Pass wymagane jest podanie adresu IP spoza USA. Dlatego będziesz chciał połączyć się z serwerem VPN w innym kraju, aby się zarejestrować. Możesz skorzystać z Tajwanu lub Wietnamu, aby uzyskać najlepszą cenę. Omówimy to bardziej szczegółowo za chwilę. Najpierw rzućmy okiem na najlepsze VPN dla NFL Game Pass.


RankVPN ServicePriceVisitServer
Lokalizacje Nie
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboruPole wyboru

Rzućmy okiem na subskrypcje NFL Game Pass dostępne w każdym kraju:

CountryPriceContentRequirements
Tajwan124,99 USDGry na żywo
Odtwarzanie i radio
Żaden
Kanada329 USD kanadyjski
~ 250 USD
Gry na żywo
Odtwarzanie i radio
Żaden
Wielka Brytania i Australia199,99 USDGry na żywo
Odtwarzanie i radio
Żaden
Stany Zjednoczone99 USDTylko odtwarzanie i radio.
Brak gier na żywo
Subskrypcja DirecTV
Brak samodzielnej usługi przesyłania strumieniowego

Najlepszym sposobem na zakup NFL Game Pass jest połączenie się z serwerem VPN na Tajwanie, w Wietnamie, Indiach, Indonezji, Malezji lub Laosie. Cena wynosi tylko 124,99 USD we wszystkich tych krajach i obejmuje dostęp na żywo do pełnego sezonu NFL i play-offów. Masz nawet dostęp do biblioteki powtórek i gier NFL Game Pass z poprzednich sezonów.

Jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych lub Meksyku, NFL oferuje dwie dodatkowe opcje. Pierwszy to Audio Pass co pozwoli ci słuchać każdej gry na żywo. Dzięki Audio Pass możesz słuchać meczów sezonu jednego zespołu za 24,99 USD. Posłuchaj wszystkich gier z sezonu regularnego za 29,99 USD. W sezonie regularnym i playoffach mają plan Season Plus, który kosztuje 39,99 USD.

Druga opcja dla osób mieszkających w Stanach Zjednoczonych lub Meksyku to tzw Przewijanie gry. Usługa NFL Game Rewind pozwoli Ci oglądać mecze sezonu ulubionego zespołu na żądanie (nie na żywo) za 29,99 USD. Oglądaj wszystkie mecze sezonu regularnego na żądanie (nie na żywo) za 39,99 USD. W sezonie regularnym i playoffach mają plan Season Plus, który kosztuje 69,99 USD.

Brak blackoutu dzięki International NFL Game Pass

Oprócz oszczędzania pieniędzy, rejestracja w NFL Game Pass z innego regionu pomoże ci uniknąć awarii. Wszyscy tam byliśmy. Przygotuj się na kibicowanie ulubionej drużynie tylko po to, by dowiedzieć się, że obowiązują ograniczenia zaciemnienia NFL. Nie stanie się tak w przypadku zagranicznej subskrypcji Game Pass i VPN. Wystarczy połączyć się z serwerem VPN w Wielkiej Brytanii lub Australii i otworzyć NFL Game Pass, aby uniknąć awarii.

Przyjrzyjmy się teraz najlepszym VPNom, aby oglądać NFL z Game Pass.

1. Najlepsza sieć VPN dla karty NFL Game Pass: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz połączyć się z ich siecią VPN, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione usługi przesyłania strumieniowego z dowolnego miejsca.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Połącz komputer stacjonarny z telefonem komórkowym w tym samym czasie dzięki 5 jednoczesnym połączeniom. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby go skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza VPN dla NFL Game Pass: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w tej cenie, jeśli subskrybujesz konto na dłuższy okres czasu. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w obsłudze aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad). Możesz użyć rozszerzenia przeglądarki NordVPN dla Chrome, Firefox lub Safari. NordVPN oferuje pewne zaawansowane funkcje prywatności, takie jak podwójne VPN, serwery P2P i dedykowane IP, które naprawdę pomagają wyróżnić usługę.

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza VPN dla NFL Game Pass: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 3,33 USD miesięcznie (72% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 29 krajach. Zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Przez większość czasu prędkość będzie duża.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

PIA oferuje klienta Windows i inne aplikacje, które są proste i łatwe w użyciu. Nie chcesz jednak tego nie doceniać. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania, aby znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje członkom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza VPN dla NFL Game Pass: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w USA, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

5. Najlepsza VPN dla NFL Game Pass IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 5,20 USD miesięcznie (57% zniżki)

W USA znajduje się kilka popularnych usług VPN, ale żadna nie jest szybsza niż IPVanish. Wiemy z własnego doświadczenia, że ​​IPVanish będzie działać całkiem dobrze bez względu na region kraju, w którym się znajdujesz. Ich serwery są szybkie, a usługa VPN ma więcej lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych niż większość dostawców VPN.

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Ich sieć VPN jest stale najszybsza w Ameryce Północnej w naszych testach prędkości. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub bardziej szczegółowo, wybierając indywidualny serwer. IPVanish doskonale nadaje się do grania, ale może zostać trafiony i zablokowany w celu odblokowania popularnych serwisów streamingowych.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i innych. Możesz nawet skonfigurować router, aby chronił każde urządzenie w sieci. Usługa VPN jest dość popularna wśród użytkowników Kodi. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

Powyżej udostępniliśmy Ci najlepsze opcje do użycia z NFL Game Pass. Zawsze możesz jednak spojrzeć na nasze 10 najlepszych VPN lista innych opcji. Nie sądzimy jednak, że będziesz musiał to zrobić. Decyzje podejmowaliśmy na podstawie szybkości, ceny, bezpieczeństwa, niezawodności, a nawet lokalizacji serwerów. Bez względu na to, które zespoły NFL chcesz oglądać, będziesz chciał połączyć się z jedną z sieci VPN na naszej liście, aby rozpocząć. W ten sposób możesz uzyskać najlepsze dostępne prędkości, bez względu na to, które zespoły chcesz oglądać.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map