Najlepsze VPN dla New Jersey

New JerseyNew Jersey to wschodnie państwo nadbrzeżne, które graniczy z USA w Nowym Jorku i Pensylwanii. Chociaż jest to czwarty najmniejszy stan w kraju, jest on jedenastym pod względem liczby ludności, a jego populacja szacowana jest na nieco ponad 9 milionów ludzi. Wiele osób odnosi się do państwa na różne sposoby, ale oficjalnie jest ono nazywane stanem ogrodowym. Istnieje wiele różnych powodów, dla których państwo widzi podróżnych. Jeśli będziesz jednym z nich i chcesz korzystać z publicznej sieci Wi-Fi, najpierw połącz się z VPN. Oto kilka świetnych wyborów.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Pole wyboru

Historia państwa sięga 180 milionów lat, kiedy państwo graniczyło z Afryką Północną. Kiedy Ameryka Północna i Afryka zderzyły się, presja doprowadziła do powstania Appalachów. Kiedy lodowce zaczęły się cofać po epoce lodowcowej około 18 000 lat temu, wycofujące się lodowce opuściły bagna, a także wiele wąwozów i rzek. Oczywiście w późniejszych czasach państwo było zamieszkane przez rdzennych Amerykanów, a następnie ostatecznie kolonistów.

W dzisiejszych czasach bliskość stanu z Nowym Jorkiem i Pensylwanią doprowadziła do znacznych dolarów turystycznych, a także handlu i handlu. W stanie można znaleźć liczne muzea, parki, ogrody botaniczne, drużyny sportowe i różne inne rzeczy do zrobienia. Wszystkie te czynniki prowadzą do kwitnącej gospodarki państwa. Podczas gdy gospodarka państwowa jest wielopłaszczyznowa, należy pamiętać, że ma 9. największe obciążenie podatkowe w kraju.

Jeśli zamierzasz odwiedzić stan, łatwo znajdziesz szybki dostęp do Nowego Jorku lub Filadelfii. Łatwo też będzie uzyskać dostęp do jednego z wielu obiektów, które oferują swoim klientom bezpłatne WiFi. Chociaż może to brzmieć dobrze, naprawdę musisz połączyć się z VPN przed użyciem. Wynika to z czających się cyberprzestępców. Możesz się założyć, że co najmniej kilka osób czeka na skorzystanie z niczego niepodejrzewających celów. Łącząc się z VPN, tworzysz bezpieczne i szyfrowane połączenie z wybranym serwerem. To znacznie utrudnia kradzież poufnych danych.

Innym dobrym powodem do korzystania z VPN jest pomoc w obejściu awarii zasilania i ograniczeń geograficznych. Jeśli jesteś fanem sportu, wiesz już, że przesyłanie strumieniowe ulubionej drużyny online może być frustrujące, jeśli mieszkasz w tym samym mieście. Spróbuj zobaczyć, jak Jets grają w domu w Internecie. Ponadto firmy, kraje i instytucje będą również blokować treści. W przypadku osób znajdujących się w obszarze docelowym lub poza nim ograniczenia geograficzne mogą powodować problemy. Używając VPN do połączenia, oszukasz oprogramowanie blokujące, aby pomyśleć, że jesteś gdzieś indziej. Możesz także połączyć się z serwerem w innym obszarze, aby uzyskać dostęp do treści w tym regionie.

Jaki jest najlepszy VPN dla New Jersey?

Z tych powodów opracowaliśmy naszą listę najlepszych sieci VPN dla New Jersey:

 • Szybkość serwerów VPN zlokalizowanych w Nowym Jorku
 • Skoncentrowaliśmy się na najszybszych sieciach w regionie
 • Wybraliśmy sieci VPN, które nie przechowują dzienników użytkowania
 • Możliwość odblokowania ograniczeń geo i blackout
 • Silne szyfrowanie zapewniające prywatność w Internecie
 • Aplikacje mobilne i obsługa Amazon Firestick

Przejdźmy od razu i zobaczmy najlepsze VPN dla New Jersey:

1. Najlepsza sieć VPN dla New Jersey: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie trzeba wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze najszybszy serwer w wybranej lokalizacji. Będziesz chciał wybrać kartę „Wszystkie”, otworzyć Ameryki, a następnie Stany Zjednoczone. W tym momencie możesz wybrać lokalizację serwera USA – Nowy Jork. Możesz także wpisać go u góry. Jak widać, testowaliśmy w Jersey City, Secaucus i Plainfield z prędkością około 225 Mb / s we wszystkich 3 miastach. ExpressVPN to najszybsza sieć VPN dla New Jersey.

Test prędkości ExpressVPN New Jersey

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS dla konsol do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzeń multimedialnych (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla New Jersey: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

NordVPN obsługuje kilka serwerów w Nowym Jorku. Z poziomu konsoli, klikając 3 poziome kropki po prawej stronie kraju, możesz zlokalizować obszar serwera i zobaczyć procent dostępnych serwerów. Testowaliśmy serwer w Nowym Jorku w trzech różnych lokalizacjach w New Jersey, a wyniki wahały się od 187 Mb / s do 197 Mb / s.

Test prędkości NordVPN w New Jersey

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla New Jersey: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 3,33 USD miesięcznie (72% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 29 krajach. Jak widać poniżej, zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Lokalizacje serwerów są wymienione w kolejności alfabetycznej według kraju.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

PIA oferuje klienta Windows i inne aplikacje, które są proste i łatwe w użyciu. Nie chcesz jednak tego nie doceniać. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania, aby znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością. Połączyliśmy się z serwerami VPN w Nowym Jorku i przetestowaliśmy naszą prędkość w New Jersey. Możesz zobaczyć wyniki poniżej.

Test prędkości PIA New Jersey

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie sieć VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje członkom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN dla New Jersey: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Ponieważ chcieliśmy przetestować prędkość w New Jersey, otworzyliśmy klienta Windows i kliknęliśmy opcję „Wybierz mój serwer”. Stamtąd możesz rozwinąć dowolny kraj i wybrać określony serwer. Sieć CyberGhost obejmuje wiele serwerów w Nowym Jorku. Z tego powodu połączyliśmy się z jednym z nich i przetestowaliśmy wydajność. Jak widać, nasza prędkość pobierania wynosiła od 69 Mb / s do 79 Mb / s.

Test prędkości CyberGhost w New Jersey

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

5. Najlepsza sieć VPN dla New Jersey: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 5,20 USD miesięcznie (57% zniżki)

IPVanish oferuje kilka serwerów w okolicy, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów. Jednak możesz spodziewać się dużej prędkości w lokalizacjach w wielu częściach świata. Z tego powodu wybraliśmy IPVanish jako jedną z naszych opcji, z których można korzystać podczas pobytu w Wirginii.

Oprócz dość dużego zasięgu w różnych regionach Europy, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Sieć wytwarza duże prędkości i sprawdzają się w naszych testach prędkości. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer z menu rozwijanego.

Wspominaliśmy właśnie, że IPVanish ma serwery w całym regionie i wszystkie są dostępne. Jeśli zdarzy ci się zobaczyć serwer, który ma literę „a” jako część nazwy serwera, są one najszybsze w sieci. Przetestowaliśmy serwer IPVanish w Nowym Jorku na serwerach w Jersey City, Secaucus i Plainfield i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi od 118 Mb / s do 146 Mb / s.

Test prędkości IPVanish New Jersey

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i innych. Możesz nawet skonfigurować router, aby chronił każde urządzenie w sieci. Usługa VPN jest dość popularna wśród użytkowników Kodi. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

Dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć inne opcje, zawsze możesz rzucić okiem na nasze 10 najlepszych VPN lista. Nie sądzimy jednak, że będziesz musiał. Dokonaliśmy wyboru na podstawie bezpieczeństwa, szybkości, niezawodności, ceny i lokalizacji serwerów. W szczególności szukaliśmy dostawców z serwerami w Nowym Jorku i regionie. W ten sposób uzyskasz dostęp do najlepszych możliwych prędkości. Wszystkie nasze wymienione usługi mają świetne sieci, więc nie ma złego wyboru. Jeśli planujesz strumieniować dowolne treści, prędkości są bardzo ważne. Korzystając z naszego przewodnika, możemy pomóc Ci podjąć właściwą decyzję dla Twoich potrzeb.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map