Najlepsze VPN dla Muzyki Google Play

Muzyka Google PlayGoogle Play Music to usługa przesyłania strumieniowego muzyki, która 23 czerwca uruchomiła bezpłatną wersję jako sposób na konkurowanie z usługą streamingową Apple, Apple Music, ukaże się 30 czerwca. Podobnie jak niektóre inne usługi przesyłania strumieniowego, Google ma dwie różne wersje. Nowa bezpłatna usługa umożliwia słuchanie do 50 000 utworów bez żadnych kosztów, ale jest obsługiwana przez reklamy. Wersja usługi „All Access” kosztuje 9,99 USD miesięcznie i pozwala na nieograniczony streaming 30 milionów utworów w bibliotece Google. Obecnie oferują wsparcie dla 65 krajów. Jeśli jednak przebywasz w kraju, który nie jest obsługiwany, nadal możesz słuchać Muzyki Google Play (zwanej GPM) w dowolnym miejscu dzięki VPN.


RankVPN ServicePriceVisitServer
Lokalizacje Nie
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboruPole wyboru

Chociaż Google otworzyło płatną wersję swojego serwisu trzy lata temu, postanowili również uruchomić bezpłatną wersję z reklamami. Czas tego ruchu był wyraźnie zamierzony, próbując konkurować z ich największym konkurentem. Chociaż Google spóźnia się na rynek w rozwijającej się branży bezpłatnych serwisów streamingowych, wierzą, że mogą to zrobić lepiej. To powiedziawszy, firmy takie jak Spotify i Pandora może oferować niektóre z tych samych usług, które oferuje Google.

Muzyka Google Play pozwala przechowywać i przesyłać strumieniowo do 50 000 utworów z własnej kolekcji. Zapewniają również ekspertów, którzy tworzą dla Ciebie ręcznie wykonane stacje muzyczne, więc nie musisz. Jeśli chcesz konkretnych rzeczy, oferują stacje oparte na dekadzie, nastroju, gatunku lub aktywności. Ponadto możesz wyszukiwać według wykonawcy, tytułu lub utworu, aby utworzyć stację o podobnej muzyce. Oto lista działań, które stworzyły stacje radiowe. Korzystaj z tych i innych wspaniałych funkcji w Muzyce Google Play.

 • Waking Up Happy
 • Zwiększenie energii
 • Wejście w tryb bestii
 • Wypracowanie
 • Napędowy
 • Zabawa w pracy
 • Posiadanie przyjaciół
 • Odwijanie
 • Pora snu
 • Nowa muzyka

Jest jasne, że dzięki tym wszystkim opcjom Google chce zapewnić ścieżkę dźwiękową dla Twojego życia. Mówi się, że muzyka czyni życie lepszym. Niezależnie od tego, czy prowadzisz samochód, odpoczywasz, ćwiczysz, a nawet przygotowujesz się do grania w swoją ulubioną grę wideo, świetnie jest słuchać muzyki dostosowanej do nastroju lub sytuacji. Nawet jeśli lubisz słuchać muzyki z lat 80., Google Play Music Cię obejmuje.

Jeśli podróżujesz do kraju poza obsługiwanym zasięgiem, zostaniesz zablokowany geograficznie. Geoblokowanie to technologia, która rozpoznaje lokalizację użytkownika na podstawie adresu IP, dlatego potrzebujesz dobrej usługi VPN. VPN pozwala łączyć się z dowolnego miejsca, w którym jest dostęp do Internetu. Dlaczego miałbyś być bez muzyki??

Kolejny dobry powód do korzystania z VPN dotyczy bezpieczeństwa. Sieci VPN szyfrują dane, aby chronić je przed ludźmi o niecnych celach. Przy tak wielu doniesieniach o atakach hakerów bezpieczeństwo stanowi poważny problem. Dwa pytania, na które musisz odpowiedzieć, to: „Po co ryzykować z dowolnymi danymi?” i „Którą VPN wybrałbyś?”

Na szczęście mamy kilka zaleceń, które powinny wszystko ułatwić. Wszystkie nasze opcje mają niestandardowych klientów, więc rozpoczęcie jest tak proste, jak wybranie kraju i naciśnięcie przycisku. Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo, zalecamy ExpressvPN. Oferują one usługę VPN bez dziennika, a także funkcję „kill switch”, która zatrzymuje połączenie VPN za każdym razem, gdy Internet się zepsuje. Ta funkcja pomaga chronić Twoją prywatność podczas resetowania połączenia VPN.

Jeśli chcesz mieć pewność, że masz dostęp do swojej muzyki, ExpressvPN MediaStreamer to świetna opcja. Jest to funkcja Smart DNS, która odblokuje wszelkie ograniczenia geograficzne, bez utraty szybkości szyfrowania. Obie usługi są dostępne dla wszystkich członków ExpressvPN.

Bez dalszej zwłoki przyjrzyjmy się najlepszym VPN dla Muzyki Google Play:

1. Najlepsza sieć VPN dla Muzyki Google Play: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz połączyć się z ich siecią VPN, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione usługi przesyłania strumieniowego z dowolnego miejsca.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Połącz komputer stacjonarny z telefonem komórkowym w tym samym czasie dzięki 5 jednoczesnym połączeniom. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby go skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Muzyki Google Play: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w tej cenie, jeśli subskrybujesz konto na dłuższy okres czasu. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w obsłudze aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad). Możesz użyć rozszerzenia przeglądarki NordVPN dla Chrome, Firefox lub Safari. NordVPN oferuje pewne zaawansowane funkcje prywatności, takie jak podwójne VPN, serwery P2P i dedykowane IP, które naprawdę pomagają wyróżnić usługę.

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Muzyki Google Play: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 3,33 USD miesięcznie (72% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 29 krajach. Zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Przez większość czasu prędkość będzie duża.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

PIA oferuje klienta Windows i inne aplikacje, które są proste i łatwe w użyciu. Nie chcesz jednak tego nie doceniać. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania, aby znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje członkom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN dla muzyki Google Play: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w USA, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

5. Najlepsza sieć VPN dla Muzyki Google Play: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 5,20 USD miesięcznie (57% zniżki)

W USA znajduje się kilka popularnych usług VPN, ale żadna nie jest szybsza niż IPVanish. Wiemy z własnego doświadczenia, że ​​IPVanish będzie działać całkiem dobrze bez względu na region kraju, w którym się znajdujesz. Ich serwery są szybkie, a usługa VPN ma więcej lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych niż większość dostawców VPN.

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Ich sieć VPN jest stale najszybsza w Ameryce Północnej w naszych testach prędkości. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub bardziej szczegółowo, wybierając indywidualny serwer. IPVanish doskonale nadaje się do grania, ale może zostać trafiony i zablokowany w celu odblokowania popularnych serwisów streamingowych.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i innych. Możesz nawet skonfigurować router, aby chronił każde urządzenie w sieci. Usługa VPN jest dość popularna wśród użytkowników Kodi. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

Uważamy, że będziesz zadowolony z dostępnych tutaj opcji. Starannie wybraliśmy je spośród innych wiodących usług VPN w oparciu o prywatność (zasady logowania i szyfrowanie), lokalizacje serwerów, szybkość, funkcjonalność, niezawodność i cenę. Wzięliśmy również pod uwagę usługi z dobrą siecią serwerów VPN na całym świecie. Chociaż daliśmy ci kilka solidnych wyborów, możesz przejrzeć naszą listę 10 najlepszych usług VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map