Najlepsze VPN dla Limy w Peru

Lima, PeruLima jest największą i stolicą Peru. Przy populacji miejskiej wynoszącej 9,75 miliona i lokalizacji na środkowym wybrzeżu kraju nietrudno zrozumieć, dlaczego Lima jest tak popularna. Od wspaniałego klimatu po rozwijającą się gospodarkę, istnieje wiele pozytywnych korzyści. Jeśli planujesz odwiedzić miasto i zamierzasz korzystać z Internetu, będziesz chciał skorzystać z VPN. Pomoże to chronić Twoją prywatność i odblokować wszelkie ograniczenia. Oto niektóre z najlepszych VPN do użycia w Limie.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)HMA Pro VPN3,99 USDHideMyAss280
3)IPVanish4,87 USDIPVanish76Pole wyboru
4NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
5CyberGhost2,75 USDPIA80Pole wyboruPole wyboru

Inkowie najpierw zamieszkiwali obszar znany jako Lima. W 1532 r. Hiszpańscy konkwistadorzy pokonali władcę Inków i założyli stolicę. W ciągu następnego stulecia miasto rozkwitło jako centrum rozległej sieci handlowej. W 1687 r. Trzęsienie ziemi w Peru zostało zniszczone przez większość budynków w mieście. W 1746 r. Kolejne trzęsienie ziemi spustoszyło miasto.

Dzięki postępowi w czasach współczesnych, jego lokalizacja pomogła miastu utrzymać status głównego centrum handlowego. Przemysł i gospodarka miasta są dość rozległe. W 2003 r. Miasto odpowiadało za 53% produktu krajowego brutto. Niektóre z powodów, dla których ludzie odwiedzają miasto, to między innymi możliwości komercyjne, architektura, muzea, scena teatralna i wiele innych.

Jeśli będziesz jednym z wielu turystów do miasta i planujesz korzystać z Internetu, musisz skorzystać z VPN. Ma to na celu ochronę Twojej prywatności i pierwszy powód korzystania z VPN. Chociaż rząd Peru nie aktywnie blokuje ani nie monitoruje obywateli, nadal możesz wpaść na cyberprzestępców. Możesz się założyć, że czekają tylko na przechowywanie twoich prywatnych i osobistych danych. Łącząc się z VPN znacznie utrudniasz złodziejom kradzież poufnych danych.

Drugim powodem korzystania z VPN podczas pobytu w Limie jest pomoc w ominięciu ograniczeń geograficznych. Peru nie ma ograniczeń co do tego, na co możesz patrzeć, a czego nie. Nadal jednak będziesz napotykać ograniczenia geograficzne. Są to zasady, które firmy nakładają na użytkowników, aby uniemożliwić użytkownikom wyświetlanie treści poza obszarem docelowym. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do treści z regionu macierzystego lub nawet innego regionu, musisz połączyć się z serwerem w innym miejscu, aby cieszyć się nim. Gdy to zrobisz, oszukuje oprogramowanie blokujące, że myślisz, że jesteś gdzie indziej.

Są to najlepsze powody, aby korzystać z VPN, jeśli planujesz odwiedzić Limę. Są inne, ale możesz zrozumieć, dlaczego są one ważne. Niezależnie od tego, czy chcesz ominąć ograniczenia geograficzne, czy zabezpieczyć się przed kradzieżą tożsamości, dostawcy VPN zapewnią ci ochronę. Teraz poświęcimy trochę czasu, aby pomóc Ci w wyborze opcji.

Wskoczmy od razu i zobaczmy najlepsze VPN dla Limy.

1. Najlepsza sieć VPN dla Lima: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Test prędkości ExpressVPN Lima

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie trzeba wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze najszybszy serwer w wybranej lokalizacji. Będziesz chciał wybrać kartę „Wszystkie”, a następnie otworzyć Amerykę Południową. Stamtąd możesz wybrać Peru, ponieważ mają serwer w Cusco. Jeśli jednak chcesz uzyskać najlepszą wydajność, zalecamy połączenie z serwerem w Brazylii. Jak widać, przetestowaliśmy serwer w okolicy, a prędkość wyszła na poziomie 118,07 Mb / s.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do konsol do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzeń multimedialnych (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Lima: HMA

HMA VPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,99 USD miesięcznie (67% zniżki)

HideMyAss został powołany do życia w 2005 roku, kiedy Jack Cator, 16-letni student w Anglii, zdecydował, że chce stworzyć usługę, która pomoże ludziom uniknąć cenzury. W szczególności Jack nie mógł uzyskać dostępu do serwisów społecznościowych i gier online, ponieważ zostały zablokowane w sieci szkolnej. HMA dodała setki tysięcy użytkowników w pierwszym miesiącu i od tego czasu stała się jedną z największych usług VPN na świecie z ponad 350 lokalizacjami serwerów. Privax, spółka macierzysta HMA Pro VPN, dołączyła do zespołu AVG w 2015 roku.

Test prędkości HMA Lima

Jeśli Twoim celem jest znalezienie VPN z największą liczbą lokalizacji serwerów, HideMyAss jest najlepszym wyborem. Pamiętaj tylko, że HMA rejestruje aktywność użytkownika, co jest problemem dla niektórych użytkowników VPN. HMA obsługuje wiele serwerów VPN w całej Ameryce Południowej, w tym kilka w Cusco (najbliższa Lima). Aby połączyć się z serwerem, musisz przejść do „Trybu lokalizacji” i wybrać „Zmień lokalizację”, aby rozpocząć. Następnie kliknij kartę „Miasta” i wyszukaj Cusco. Stamtąd możesz wybrać lokalizację serwera Cusco, Peru. Połączyliśmy się z serwerem w celu przetestowania i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 96,69 Mb / s.

W 2016 r. HMA i kilku innych wiodących dostawców VPN doprowadziło do uproszczenia niestandardowego oprogramowania klienckiego. Rezultatem jest pełny zestaw niestandardowych aplikacji, które ułatwiają każdemu użytkownikowi połączenie z siecią HMA i szyfrowanie połączenia. Mają dostępne oprogramowanie dla systemów Windows, Mac, Android i iOS. Możesz także połączyć się z HMA przez router. HMA oferuje nieograniczony dostęp VPN, a wszyscy nowi użytkownicy są objęci 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

Odwiedź Hide My Ass

3. Najlepsza sieć VPN dla Lima: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 5,20 USD miesięcznie (57% zniżki)

Lima jest stolicą Peru i głównym miejscem dla wielu firm. Możesz zauważyć, że usługa VPN ma więcej lokalizacji serwerów w obu Amerykach niż większość innych firm z naszej listy. To sprawia, że ​​IPVanish jest jednym z naszych najchętniej wybieranych usług VPN podczas pobytu w Limie.

Oprócz dużej obecności w Ameryce, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. W naszych testach prędkości sieć konsekwentnie jest najszybszą siecią VPN w obu Amerykach i Europie. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer.

Test prędkości IPVanish Lima

IPVanish obsługuje 8 serwerów w Rio De Janiero (ponieważ jest to najbliższe miasto) i możesz połączyć się z dowolnym z nich, z którym chcesz. Przetestowaliśmy serwer IPVanish w Rio De Janiero i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 87,78 Mbps.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i innych. Możesz nawet skonfigurować router, aby chronił każde urządzenie w sieci. Usługa VPN jest dość popularna wśród użytkowników Kodi. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

4. Najlepsza sieć VPN dla Lima: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

Test prędkości NordVPN Lima

NordVPN obsługuje wiele serwerów w Brazylii. Z poziomu konsoli, klikając 3 poziome kropki po prawej stronie kraju, możesz zlokalizować obszar serwera i zobaczyć procent dostępnych serwerów. Przetestowaliśmy serwer znajdujący się w Brazylii w Limie, a prędkość pobierania wynosiła 56,10 Mb / s.

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

5. Najlepsza sieć VPN dla Lima: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Test prędkości CyberGhost Lima

Ponieważ chcieliśmy przetestować serwer w pobliżu Limy, otworzyliśmy klienta Windows i rozszerzyliśmy interfejs. Następnie kliknij kartę „Wszystkie serwery”, jeśli nie jest jeszcze aktywna. Przewiń w dół do Brazylii i kliknij po prawej stronie gwiazdy. Spowoduje to wyświetlenie pełnej listy serwerów w kraju. Sieć CyberGhost obejmuje kilka serwerów w Sao Paulo. Połączyliśmy się z jednym z nich i przetestowaliśmy wydajność w Limie. Jak widać, nasza prędkość pobierania wynosiła 28,42 Mb / s.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

Tam masz najlepsze opcje VPN do użycia podczas pobytu w Limie. Zawsze możesz jednak rzucić okiem na nasze 10 najlepszych VPN lista. W Peru znajdziesz kilka opcji z serwerami. Nasze decyzje oparliśmy na bezpieczeństwie, szybkości, niezawodności i cenie. Szukaliśmy również dostawców, którzy mają serwery w Peru. W ten sposób możesz uzyskać najlepsze prędkości. Jeśli planujesz transmisję strumieniową, ważne są dobre prędkości. Na naszej liście nie ma złych wyborów, ponieważ wszystkie mają dobre sieci. Korzystając z naszego poradnika, możesz pomóc w podjęciu najlepszej decyzji.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map