Najlepsze VPN dla Lifetime Movie Club

Lifetime Movie ClubA + E Networks ogłosiło, że Lifetime podąży za innymi kanałami kablowymi i zaoferuje ponadprzeciętną usługę streamingu zwaną Lifetime Movie Club. Ponad szczyt oznacza, że ​​programowanie ze stacji jest oferowane samodzielnie, bez kontroli operatora telewizji kablowej lub satelitarnej. Lifetime to najnowszy kanał w popularnej rzeszy stacji, przeznaczony dla grupy osób, które w branży nazywane są przecinakami do kabli. W 30. rocznicę kręcenia filmów LMC będzie oferować ponad 30 filmów, odświeżanych co tydzień. Podobnie jak w przypadku innych usług, ten kanał byłby niedostępny poza Stanami Zjednoczonymi i terytoriami, ale można go oglądać z dowolnego miejsca dzięki VPN.


RankVPN ServicePriceVisitServer
Lokalizacje Nie
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboruPole wyboru

Oto lista funkcji tej nowej usługi przesyłania strumieniowego.

 • komercyjne za darmo
 • nowe filmy dodawane co tydzień
 • 3,99 USD miesięcznie po tygodniowym bezpłatnym okresie próbnym
 • nie wymaga subskrypcji kablowej ani satelitarnej.

LMC ma kilka różnic, które dla niektórych mogą pozostać nierozwiązane. Po pierwsze, w przeciwieństwie do konkurentów, klub nie oferuje liniowego kanału. Więc jeśli chcesz obejrzeć film w momencie jego emisji, musisz go obejrzeć w telewizji. Druga różnica dotyczy dostępnych platform. Lifetime Movie Club jest obecnie dostępny tylko na iPhonie, iPadzie i iPodzie Touch. Obecnie nie ma wzmianki o innych platformach, ale wyłączność Apple może być tylko tymczasowa, tak jak było w HBO.

Zaletą usługi jest komercyjny status darmowy. Niektóre inne usługi OTT oferowane obecnie na rynku mają okresowe reklamy podczas przesyłania strumieniowego treści. To powiedziawszy, te same stacje również transmitują treści na żywo. Być może nie oferując opcji transmisji na żywo, mogą zdecydować się na brak reklam.

Jeśli nie masz dość filmów telewizyjnych i chcesz oglądać filmy takie jak Kwiaty na poddaszu, Coco Chanel, A Girl Like Me: The Gwen Araujo Story, The Trip to Bountiful, Too Young to Marry i Dawn Anna, to jest usługa dla ciebie.

Nic dziwnego, że LMC jest dostępna tylko na terytorium USA i USA. Oznacza to, że jeśli planujesz podróżować poza USA lub jeśli mieszkasz poza USA, dostęp do sieci bez VPN byłby zablokowany. Tego rodzaju blokowanie nazywa się blokowaniem geograficznym. Blokowanie geograficzne ma na celu ograniczenie dostępu do określonego obszaru geograficznego ze względu na umowne prawa licencyjne.

Jednak w przypadku VPN można odblokować tę usługę. Usługa VPN mogłaby ci pomóc na dwa różne sposoby. Pierwszym sposobem jest odblokowanie zawartości, a drugim – zwiększenie bezpieczeństwa przeglądania za pomocą szyfrowania. Po wybraniu dobrej firmy VPN następnym krokiem będzie pobranie klienta. Następnie wybierz kraj, którego chcesz używać. W przypadku LMC wybrałbyś dowolny serwer w USA i kliknąłeś ikonę połączenia. W takim przypadku zalecamy użycie ExpressVPN. ExpressVPN ma szybką sieć w Stanach Zjednoczonych i za pomocą tego można łatwo przesyłać strumieniowo LMC.

To samo byłoby prawdą, jeśli chcesz korzystać z innych popularnych usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix. Możesz połączyć się z dowolnym regionem Netflix, a także mieć dostęp do treści niedostępnych w miejscu, w którym się znajdujesz. Dlaczego powinieneś przegapić inną treść, po prostu z powodu blokowania geograficznego?

Usługi VPN oferują szyfrowanie. Chociaż może Cię kusić oglądanie bez zabezpieczeń, nie zalecamy tego. Gdziekolwiek się zwrócisz, słyszysz o kradzieży danych osobowych. ExpressVPN nie przechowuje dzienników w historii przeglądania, więc nie musisz się tym martwić. Naprawdę najlepszym sposobem ochrony danych osobowych jest szyfrowanie zapewniane przez usługę VPN.

1. Najlepsza sieć VPN dla Lifetime Movie Club: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz połączyć się z ich siecią VPN, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione usługi przesyłania strumieniowego z dowolnego miejsca.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Połącz komputer stacjonarny z telefonem komórkowym w tym samym czasie dzięki 5 jednoczesnym połączeniom. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby go skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Lifetime Movie Club: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w tej cenie, jeśli subskrybujesz konto na dłuższy okres czasu. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w obsłudze aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad). Możesz użyć rozszerzenia przeglądarki NordVPN dla Chrome, Firefox lub Safari. NordVPN oferuje pewne zaawansowane funkcje prywatności, takie jak podwójne VPN, serwery P2P i dedykowane IP, które naprawdę pomagają wyróżnić usługę.

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Lifetime Movie Club: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 3,33 USD miesięcznie (72% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 29 krajach. Zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Przez większość czasu prędkość będzie duża.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie z jakiegokolwiek powodu utracony, zapewni ci bezpieczeństwo.

PIA oferuje klienta Windows i inne aplikacje, które są proste i łatwe w użyciu. Nie chcesz jednak tego nie doceniać. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania, aby znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie sieć VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje członkom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN dla Lifetime Movie Club: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w USA, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

5. Najlepsza sieć VPN dla Lifetime Movie Club: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 5,20 USD miesięcznie (57% zniżki)

W USA znajduje się kilka popularnych usług VPN, ale żadna nie jest szybsza niż IPVanish. Wiemy z własnego doświadczenia, że ​​IPVanish będzie działać całkiem dobrze bez względu na region kraju, w którym się znajdujesz. Ich serwery są szybkie, a usługa VPN ma więcej lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych niż większość dostawców VPN.

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Ich sieć VPN jest stale najszybsza w Ameryce Północnej w naszych testach prędkości. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub bardziej szczegółowo, wybierając indywidualny serwer. IPVanish doskonale nadaje się do grania, ale może zostać trafiony i zablokowany w celu odblokowania popularnych serwisów streamingowych.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i innych. Możesz nawet skonfigurować router, aby chronił każde urządzenie w sieci. Usługa VPN jest dość popularna wśród użytkowników Kodi. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

Wybraliśmy te konkretne usługi VPN z różnych powodów, w tym szybkości, dostępności, niezawodności i bezpieczeństwa. Dzięki wyborom, które zapewniliśmy, powinieneś być w stanie osiągnąć cel, który masz na myśli, ale prosimy o zapoznanie się z naszymi lista 10 najlepszych dla dodatkowych opcji.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map