Najlepsze VPN dla L2TP / IPsec

PCL2TP / IPsec to protokół tunelowania wykorzystywany przez dostawców VPN do oferowania szyfrowania. Chociaż jest to bardzo bezpieczna metoda, generalnie nie jest preferowanym protokołem do użycia, jeśli dostępny jest OpenVPN. Jednak może być szeroko stosowany przez prawie wszystko, co jest podłączone do Internetu, ale może być łatwo zablokowany, ponieważ musi korzystać z portu UDP. Ponieważ jest wbudowany, niekoniecznie wymaga oprogramowania innej firmy. Natomiast OpenVPN może używać portów UDP lub TCP, ale nie ma natywnej platformy.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboru

Nazwa reprezentuje 2 protokoły, które współpracują ze sobą, Layer 2 Tunneling Protocol i IPsecure. Jest tak, ponieważ L2TP z natury nie ma szyfrowania, ale przekazuje dane przez część IPsec, aby zapewnić bezpieczeństwo. Został pierwotnie zaproponowany w 1999 roku przez społeczeństwo internetowe i został zaprojektowany jako poprzednik 2 starszych protokołów, z których są PPTP firmy Microsoft i L2F firmy Cisco Systems. Od tego czasu pojawiło się kilka wersji, w tym najnowsza L2TPv3. Ta wersja, opracowana w 2005 roku, oferuje zwiększone bezpieczeństwo i możliwość przesyłania danych przez sieć Ethernet. Innymi słowy, zapewnił elementy składowe, które są obecnie używane w standardach szyfrowania.

Jak wspomniano, protokół L2TP może być używany bez oprogramowania innych firm. Konfiguracja może jednak być nieco trudna, jeśli nie wiesz dokładnie, co robisz. To powiedziawszy, mamy kilka rekomendacji, jeśli korzystasz z nieco starszego urządzenia. Do niedawna mobilne systemy operacyjne nie obsługiwały protokołu OpenVPN, ale nasze wybory z powyższej listy obsługują OpenVPN, a także L2TP. Oprogramowanie i konfiguracja jest łatwa, więc po instalacji jesteś na dobrej drodze.

Zobaczmy, dlaczego chcesz korzystać z VPN. Oczywiście pierwszym powodem jest bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się użyć L2TP / IPsec, czy OpenVPN, użycie jednego z nich zapewni Ci warstwę ochronną. Istnieją inne standardowe protokoły, ale w tym momencie te dwa są najbezpieczniejsze. Nawet na starszym urządzeniu nie chcesz pozostawiać się bez ochrony, więc korzystanie z VPN ma sens. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz, jest narażenie poufnych danych, ponieważ nie korzystasz z VPN.

Kolejnym powodem do korzystania z VPN jest jego odblokowanie. Chociaż L2TP / IPsec może być zablokowany w niektórych okolicznościach, może nie zostać zablokowany w innych. VPN pomoże ci ominąć ograniczenia geograficzne. Jest to technologia, która określa lokalizację użytkownika na podstawie adresu IP, a jeśli nie znajdujesz się w obszarze docelowym, dostęp do tej witryny byłby ograniczony. Na przykład, jeśli jesteś obywatelem Wielkiej Brytanii i podróżujesz za granicę, oglądanie w Internecie znanej telewizji przyniosłoby komunikat informujący, że nie jest on dostępny w Twojej okolicy. Wybierając serwer w Wielkiej Brytanii, technologia myśli, że tam jesteś, i możesz oglądać dowolne treści, tak jakbyś był. To samo można powiedzieć o każdym mieszkającym poza Wielką Brytanią lub w innym kraju, z którym chcesz się połączyć.

Wreszcie, jeśli pracujesz z lokalizacji, która nie znajduje się w biurze, musisz użyć sieci VPN. Niektóre dokumenty i programy mogą być przeglądane lub używane tylko na serwerach firmy. Nie będziesz mieć dostępu do tych elementów bez korzystania z VPN, ponieważ pozwalają one na zdalne łączenie się z nimi.

Powinieneś być w stanie zobaczyć korzyści związane z używaniem protokołu L2TP / IPsec, a także ogólnie VPN. Bez względu na to, czy chcesz chronić swoją prywatność na starszym urządzeniu, czy też chcesz odblokować zawartość, VPN pomoże Ci osiągnąć swoje cele. Wracając do wymienionych przez nas dostawców, wszyscy mają dobrą reputację i są dobrze znani w przestrzeni prywatności. Wybraliśmy je na podstawie kryteriów bezpieczeństwa, ceny, łatwości użytkowania, prędkości i lokalizacji serwerów. Jesteśmy przekonani, że poradzisz sobie z każdym z tych w tabeli. Jeśli używasz starszego lub nowszego urządzenia, nie powinieneś ich używać bez korzystania z VPN.

Przyjrzyjmy się bliżej najlepszym VPNom, które można używać z DraftKings.

1. Najlepsza sieć VPN dla L2TP / IPSec: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz połączyć się z ich siecią VPN, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione usługi przesyłania strumieniowego z dowolnego miejsca.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Połącz komputer stacjonarny z telefonem komórkowym w tym samym czasie dzięki maksymalnie 3 jednoczesnym połączeniom. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby go skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla L2TP / IPSec: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w tej cenie, jeśli subskrybujesz konto na dłuższy okres czasu. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w obsłudze aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad). Możesz użyć rozszerzenia przeglądarki NordVPN dla Chrome, Firefox lub Safari. NordVPN oferuje pewne zaawansowane funkcje prywatności, takie jak podwójne VPN, serwery P2P i dedykowane IP, które naprawdę pomagają wyróżnić usługę.

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla L2TP / IPSec: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 3,33 USD miesięcznie (72% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 29 krajach. Zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Przez większość czasu prędkość będzie duża.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

PIA oferuje klienta Windows i inne aplikacje, które są proste i łatwe w użyciu. Nie chcesz jednak tego nie doceniać. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania, aby znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje członkom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN dla L2TP / IPSec: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w USA, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

5. Najlepsza sieć VPN dla L2TP / IPSec: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 5,20 USD miesięcznie (57% zniżki)

W USA znajduje się kilka popularnych usług VPN, ale żadna nie jest szybsza niż IPVanish. Wiemy z własnego doświadczenia, że ​​IPVanish będzie działać całkiem dobrze bez względu na region kraju, w którym się znajdujesz. Ich serwery są szybkie, a usługa VPN ma więcej lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych niż większość dostawców VPN.

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Ich sieć VPN jest stale najszybsza w Ameryce Północnej w naszych testach prędkości. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub bardziej szczegółowo, wybierając indywidualny serwer. IPVanish doskonale nadaje się do grania, ale może zostać trafiony i zablokowany w celu odblokowania popularnych serwisów streamingowych.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i innych. Możesz nawet skonfigurować router, aby chronił każde urządzenie w sieci. Usługa VPN jest dość popularna wśród użytkowników Kodi. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map