Najlepsze VPN dla Kostaryki

KostarykaKostaryka to mały kraj położony w Ameryce Środkowej. Leży na małej masie lądowej między Ameryką Północną i Południową. Obecnie liczy około 4,8 miliona mieszkańców, a jego wspaniała pogoda sprawia, że ​​jest to doskonałe miejsce do odwiedzenia dla turystów. Dla wszystkich, którzy planują dołączyć do tej listy odwiedzających, musisz upewnić się, że korzystasz z VPN przed użyciem publicznej sieci Wi-Fi. Po kilku chwilach powiemy ci, dlaczego jest to ważne. Tymczasem spójrz na naszą listę najlepszych VPN dla Kostaryki


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)HMA Pro VPN4,29 USDHideMyAss280
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost112Pole wyboruPole wyboru
5Surfshark1,99 USDSurfshark68Pole wyboruPole wyboruPole wyboru

Pierwszym powodem korzystania z VPN podczas pobytu w Kostaryce jest ochrona Twojej prywatności. Internet jest tam dobry, ale z biegiem czasu pieniądze stają się coraz lepsze. Na szczęście kraj nie monitoruje swoich obywateli, więc nie musisz się martwić, że zostaniesz szpiegowany przez rząd. Nie oznacza to jednak, że jesteś bezpieczny. Korzystając z VPN, możesz chronić siebie i swój ruch internetowy przed cyberprzestępcami. Tylko wtedy możesz użyć zaszyfrowanego ruchu, aby utrudnić kradzież Twoich danych osobowych.

Kolejny powód do korzystania z VPN nie jest tak ważny. Według Freedom House Kostaryka jest wolna od cenzury internetowej. Nie oznacza to jednak, że ci to nie pomoże. Jeśli próbujesz uzyskać dostęp do jakiejkolwiek treści ze swojego regionu rodzinnego, istnieje duża szansa, że ​​zostaniesz zablokowany. Wynika to z faktu, że firmy medialne zwykle blokują użytkowników poza obszarem docelowym. Rozwiązaniem jest połączenie się z serwerem w twoim rodzinnym regionie, a nawet w innym regionie, i możesz zacząć cieszyć się tym, co chcesz zobaczyć dzisiaj.

Jaki jest najlepszy VPN dla Kostaryki?

Chociaż można oczekiwać cenzury i nadzoru ze strony rządów niektórych krajów, nie jest to problemem w Kostaryce. Z tego powodu rzeczy, które są zwykle ważne, nie są tak surowe na naszej liście poniżej. Nasze wybory są jednak nadal świetnymi opcjami. Czynniki te obejmują:

 • Szybkie prędkości na serwerach, które działają dobrze w Kostaryce
 • Możliwość odblokowania ograniczeń geograficznych
 • Duża sieć z wieloma serwerami, aby wyeliminować spadki serwerów.
 • Aplikacje mobilne na wiele platform, w tym Amazon Firestick
 • Silne szyfrowanie klasy wojskowej, które pomaga chronić twoją prywatność
 • Dostawcy z zasadą braku dzienników

Teraz, gdy zobaczysz, co jest tam ważne, przyjrzyjmy się bliżej najlepszym VPN dla Kostaryki.

1. Najlepsza sieć VPN dla Kostaryki: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Test prędkości ExpressVPN Kostaryki

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie trzeba wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze najszybszy serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Możesz znaleźć ten problem z serwerami w Kostaryce. Po prostu wybierz kartę „Wszystkie”, otwórz Ameryki, a następnie otwórz Kostarykę. W tym momencie możesz wybrać serwery. Podczas testowania serwera w San Jose w Kostaryce prędkość wynosiła 56,75 Mb / s.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Zobacz oferty ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Kostaryki: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

Test prędkości NordVPN Kostaryki

NordVPN obsługuje kilka serwerów w okolicy, w tym niektóre w Kostaryce. Z poziomu konsoli, klikając 3 poziome kropki po prawej stronie kraju, możesz zlokalizować obszar serwera i zobaczyć procent dostępnych serwerów. Przetestowaliśmy serwer w San Jose i stwierdziliśmy, że ma on prędkość pobierania 76,52 Mb / s.

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się na nieograniczoną usługę VPN i SmartDNS już od 3,49 USD miesięcznie z 3-letnim członkostwem.

Zobacz oferty NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Kostaryki: HMA

HMA VPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 4,29 USD miesięcznie (64% zniżki)

HideMyAss został powołany do życia w 2005 roku, kiedy Jack Cator, 16-letni student w Anglii, zdecydował, że chce stworzyć usługę, która pomoże ludziom uniknąć cenzury. W szczególności Jack nie mógł uzyskać dostępu do serwisów społecznościowych i gier online, ponieważ zostały zablokowane w sieci szkolnej. HMA dodała setki tysięcy użytkowników w pierwszym miesiącu i od tego czasu stała się jedną z największych usług VPN na świecie z ponad 350 lokalizacjami serwerów. Privax, spółka macierzysta HMA Pro VPN, dołączyła do zespołu AVG w 2015 roku.

Test prędkości HMA Kostaryki

Dla tych, którzy chcą znaleźć dostawcę VPN z największą liczbą lokalizacji serwerów, HideMyAss jest najlepszym wyborem. Pamiętaj tylko, że HMA rejestruje aktywność użytkownika, co jest problemem dla niektórych użytkowników VPN. HMA obsługuje niektóre serwery VPN w Kostaryce, szczególnie w San Jose. Aby połączyć się z serwerem, musisz przejść do „Trybu lokalizacji” i wybrać „Zmień lokalizację”, aby rozpocząć. Następnie kliknij kartę „Miasta” i wyszukaj Kostarykę. Połączyliśmy się z serwerem w celu przetestowania i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 91,94 Mb / s.

W 2016 r. HMA i kilku innych wiodących dostawców VPN doprowadziło do uproszczenia niestandardowego oprogramowania klienckiego. Rezultatem jest pełny zestaw niestandardowych aplikacji, które ułatwiają każdemu użytkownikowi połączenie z siecią HMA i szyfrowanie połączenia. Mają dostępne oprogramowanie dla systemów Windows, Mac, Android i iOS. Możesz także połączyć się z HMA przez router. HMA oferuje nieograniczony dostęp VPN od zaledwie 4,29 USD miesięcznie i oferuje wszystkim nowym użytkownikom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

Wyświetl oferty HMA

4. Najlepsza sieć VPN dla Kostaryki: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Test prędkości CyberGhost na Kostaryce

Ponieważ chcieliśmy przetestować serwer w Kostaryce, otworzyliśmy klienta Windows i rozszerzyliśmy interfejs. Następnie kliknij kartę „Wszystkie serwery”, jeśli nie jest jeszcze aktywna. Przewiń w dół do Kostaryki i kliknij po prawej stronie gwiazdy. Spowoduje to wyświetlenie pełnej listy serwerów w kraju. Sieć CyberGhost obejmuje kilka serwerów w Kostaryce i jest szybka, ponieważ graniczy z krajem ojczystym CyberGhost. Połączyliśmy się z serwerem w San Jose (Kostaryka) i uzyskaliśmy prędkość 16,93 Mbps.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost już od 2,75 USD miesięcznie podczas ich bieżącej promocji.

Zobacz oferty CyberGhost

5. Najlepsza sieć VPN dla Kostaryki: Surfshark

Surfshark

Zarejestruj się przez 24 miesiące za jedyne 1,99 USD miesięcznie (83% zniżki)

Wygląda na to, że Surfshark nie było już od dłuższego czasu, jednak strona internetowa została zarejestrowana w 2007 roku. Od tego czasu firma bardzo się rozkręciła w społeczności. Zespół stale się rozwija i dodaje lokalizacje przez cały czas i jest bardzo skoncentrowany na cenach i prywatności. Ma również gwizdki i dzwonki, których można oczekiwać od większych usług

Dzięki ponad 500 serwerom w 50 krajach, silnemu szyfrowaniu i możliwości odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime, mają wiele możliwości korzystania z ich usług. Możesz nawet oglądać niektóre z usług dostępnych w wielu regionach. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość prywatnego surfowania, ochrony ruchu Wi-Fi, anonimowego torrentu i innych, po wybraniu serwera.

Test prędkości Surfshark w Kostaryce

Do naszych testów w Kostaryce chcieliśmy wybrać serwer znajdujący się w San Jose. Po zalogowaniu po prostu wyszukaj Kostarykę w pasku wyszukiwania. Stamtąd możesz połączyć się z serwerem znajdującym się tam. Po połączeniu z serwerem w San Jose uzyskaliśmy prędkość 14,49 Mb / s. To mniej niż niektóre nasze inne usługi.

Jeśli chodzi o pieniądze i funkcje, Surfshark to dobra opcja dla tych, którzy niekoniecznie potrzebują bardzo szybkiego połączenia. Wszystko jest łatwe w użyciu i nie powinieneś mieć żadnych problemów. Możesz założyć nieograniczone konto z nieograniczoną liczbą urządzeń za 1,99 USD miesięcznie przy zakupie abonamentu 2-letniego.

Wyświetl oferty Surfshark

Powyżej możesz zobaczyć najlepsze opcje do wykorzystania podczas wizyty w Kostaryce. Jednak dla tych, którzy chcieliby inne opcje, możesz bezpłatnie sprawdzić nasze lista 10 najlepszych dostawców VPN. Chociaż ta lista jest również dobra, dokonaliśmy konkretnych wyborów w oparciu o kilka czynników. Ceny, stabilność, bezpieczeństwo, prędkości i wiele innych. Zoptymalizowaliśmy powyższą listę w oparciu o najlepsze opcje dla Kostaryki. Dobre prędkości są obecnie ważne bez względu na to, co zdecydujesz się zrobić. Korzystając z naszego przewodnika, możesz podjąć najlepszą decyzję dla swoich potrzeb.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map