Najlepsze VPN dla Kolumbii

KolumbiaKolumbia jest 25. największym krajem na świecie i znajduje się w północnej części Ameryki Południowej. Podobnie jak niektóre inne kraje na kontynencie, ma barwną przeszłość. Mimo dotknięcia równika kraj jest dość zróżnicowany klimatycznie. Jeśli chcesz podróżować do tego pięknego kraju, w celach biznesowych lub na wakacje, musisz zabrać ze sobą krem ​​przeciwsłoneczny. Będziesz także chciał połączyć się z VPN, jeśli planujesz korzystać z Wi-Fi podczas dowolnej części podróży. Pomoże to chronić Twoją prywatność.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboru

Po raz pierwszy skolonizowana przez Hiszpanów w 1499 r. Kolumbia nie uzyskała niepodległości aż do 1819 r. Chociaż istnieją dowody na istnienie cywilizacji sprzed 18 000 lat p.n.e., hiszpańska kolonizacja doprowadziła do nietypowego składu demograficznego w tym kraju. Prawie połowa populacji składa się z Kolumbijczyków z Mestizo (mieszanka europejska i amerykańska). W obecnych czasach kraj ma jednolitą prezydencką republikę konstytucyjną i ma bardzo aktywną i rozwijającą się gospodarkę.

Jeśli jesteś w kraju, aby doświadczyć piękna, masz szczęście. Jest tam 6 naturalnych regionów, w tym śnieg i lód w Andach, tropikalne lasy deszczowe, pustynie, plaże, sawanny i wiele innych. Jak widać, każdy klimat, który chcesz odwiedzić, znajduje się na 440 km mil kwadratowych. Niezależnie od tego, gdzie się wybierasz, jest wiele do zobaczenia i zrobienia.

Dostęp do Internetu i prywatność w Kolumbii

Nawet mając tak wiele do zrobienia i zobaczenia, może być konieczne korzystanie z Internetu do różnych rzeczy. Ponieważ łącza szerokopasmowe są dostępne w Kolumbii od ponad 20 lat, można oczekiwać, że prędkości będą całkiem dobre podczas łączenia. W ciągu ostatnich kilku lat wiele miejsc zaczęło oferować bezpłatne WiFi. Chociaż jest to świetne, daje nam to pierwszy powód do korzystania z VPN.

Biorąc pod uwagę liczbę osób w Kolumbii, możesz sobie wyobrazić, że zawsze jest ktoś, kto szuka sposobu na kradzież poufnych danych. Złodzieje mogą znajdować się w dowolnym miejscu i szukają po prostu dobrej okazji. Ponadto okazało się, że agencja wywiadowcza od czasu do czasu angażuje się w pozasądowe monitorowanie. Wszyscy dostawcy usług internetowych w Kolumbii są zobowiązani do monitorowania zawartości ich ruchu i zgłaszania rządowi wszelkich nielegalnych działań.

Chociaż nie ma oficjalnych zasad dotyczących cenzury internetowej, czasami dochodzi do selektywnego blokowania stron internetowych. Tego rodzaju bloki są bardziej oparte na cenzurze, ale będziesz także doświadczać ograniczeń geograficznych. Korzystanie z VPN pomoże ci je ominąć. Jeśli masz ulubioną witrynę do przesyłania strumieniowego, która jest dostępna tylko tam, gdzie mieszkasz, nie możesz korzystać z niej bez VPN.

Jak wybrać VPN dla Kolumbii

I masz to. Są to dwa najlepsze powody, aby korzystać z VPN. Niezależnie od tego, czy chcesz chronić swoją prywatność przed wścibskimi oczami, czy omijać ograniczenia, korzystanie z nich jest kluczowe, jeśli jesteś w Kolumbii. Następne pytanie brzmi: które? Sposób, w jaki VPN chroni twoją prywatność, polega na szyfrowaniu. Większość dostawców daje ci możliwość wyboru pomiędzy kilkoma protokołami. Tym, który powinieneś wybrać, kiedy tylko możesz, jest OpenVPN. Jest to uważane za najlepszy wybór w społeczności. Jeśli masz wybór między wersją UDP i TCP, oba będą działać zgodnie z przeznaczeniem. Różnica polega na tym, że UDP jest szybszy. Jeśli masz problemy z połączeniem, sprawdź wersję TCP. Chociaż jest wolniejszy, masz większą szansę na utrzymanie połączenia.

Jeśli szukasz więcej opcji, sprawdź nasze 10 najlepszych VPN lista usług. Uważamy jednak, że będziesz zadowolony z opcji, które daliśmy Ci powyżej. Zostały wybrane na podstawie bezpieczeństwa, szybkości, niezawodności i ceny. Szukaliśmy również dostawców z dobrą siecią serwerów VPN w regionie. W ten sposób możesz mieć najlepsze prędkości. Oczywiście wszystkie mają świetne sieci. Szybkość jest ważna, jeśli planujesz uzyskać dostęp do dowolnej zawartości. Dostawcy, o których wspomnieliśmy powyżej, to najlepsze opcje, niezależnie od popularnych usług, z których chcesz skorzystać. Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomoże Ci podjąć najlepszą możliwą decyzję i zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map