Najlepsze VPN dla Kolorado

ColoradoKolorado to stan położony w południowych Górach Skalistych. Szacuje się, że populacja wynosi prawie 5,7 miliona osób. W ciągu ostatnich kilku lat stan odnotował napływ turystów i turystyki. Wynika to częściowo z ich liberalnych przepisów dotyczących używania marihuany. Bez względu na to, czy planujesz odwiedzić ten stan z tego powodu, czy z innych powodów, podczas korzystania z publicznej sieci Wi-Fi będziesz musiał korzystać z VPN. Za chwilę udzielimy ci więcej informacji. Najpierw zapoznaj się z naszą listą najlepszych sieci VPN dla Kolorado.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA52Pole wyboruPole wyboru
3)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
4IPVanish4,87 USDIPVanish76Pole wyboru

Najlepszym powodem do korzystania z VPN podczas pobytu w Kolorado jest ochrona prywatności. Chociaż Colorado znajduje się w USA i nie jest monitorowane przez rząd, nie jesteś bezpieczny. Nie musisz ciężko szukać dowodów na kradzież tożsamości. Łącząc się z VPN, stworzysz bezpieczne i prywatne połączenie z wybranym serwerem. Utrudni to kradzież prywatnych danych.

Drugi powód, aby korzystać z VPN podczas pobytu w Kolorado, nie wynika z rządowej cenzury, ale aby pomóc ci ominąć ograniczenia geograficzne i zapory. Aby to osiągnąć, należy połączyć się z siecią VPN w innym regionie. W ten sposób możesz kontynuować, jak zwykle.

Jaki jest najlepszy VPN dla Kolorado?

Aby jak najlepiej odpowiedzieć na to pytanie, musimy przyjrzeć się najważniejszym czynnikom podczas pobytu w Kolorado. Najpierw skupimy się na ominięciu zapór ogniowych i ograniczeń geograficznych. W ten sposób możemy określić najlepsze VPN dla Kolorado.

 • Serwery VPN, które działają dobrze w Kolorado (wszystkie sieci VPN przetestowane w Denver, Colorado Springs i Pueblo)
 • Możliwość odblokowania ograniczeń geograficznych w Kolorado
 • Duża i stabilna sieć, która pomoże ci uniknąć przerwanych połączeń
 • Dostawcy VPN, którzy nie prowadzą dzienników użytkowania
 • Silne szyfrowanie na poziomie wojskowym, które pomaga chronić prywatność podczas pobytu w regionie
 • Aplikacje mobilne i obsługa urządzeń Amazon Firestick

Teraz przyjrzyjmy się bliżej najlepszym VPN dla Kolorado.

1. Najlepsza sieć VPN dla Kolorado: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie trzeba wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze najszybszy serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Możesz znaleźć ten problem z serwerami w okolicy. Po prostu wybierz kartę „Wszystkie”, otwórz US, a następnie otwórz Colorado. W tym momencie możesz wybrać serwery. Połączyliśmy serwer w Denver i przetestowaliśmy prędkość w Denver, Colorado Springs i Pueblo. Wyniki zawierały się w przedziale od 116 Mb / s do 121 Mb / s, co prawie maksymalizuje nasze kablowe połączenie internetowe.

ExpressVPN Colorado test prędkości

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Zobacz oferty ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Kolorado: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 3,33 USD miesięcznie (67% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 33 krajach. Jak widać poniżej, zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Lokalizacje serwerów są wymienione w kolejności alfabetycznej według kraju.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

PIA oferuje klienta Windows i inne aplikacje, które są proste i łatwe w użyciu. Nie chcesz jednak tego nie doceniać. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania, aby znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością. Jak widać, nasz test prędkości wykazał, że PIA działa dobrze w regionie. Połączyliśmy się z serwerem PIA w Denver i przetestowaliśmy szybkość w Denver, Colorado Springs i Pueblo. Jak widać, wyniki wahały się od 53 Mbps w Pueblo do 84 Mbps w Denver.

Test prędkości PIA Colorado

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje VPN już od 3,33 USD miesięcznie.

Zobacz oferty PIA

3. Najlepsza sieć VPN dla Kolorado: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

NordVPN obsługuje kilka serwerów w Denver. Z poziomu konsoli, klikając 3 poziome kropki po prawej stronie kraju, możesz zlokalizować obszar serwera i zobaczyć procent dostępnych serwerów. Połączyliśmy się z serwerem VPN znajdującym się w Denver w Kolorado i przetestowaliśmy prędkości w Denver, Colorado Springs i Pueblo. Wydajność wynosiła od 19 Mb / s do 40 Mb / s.

Test prędkości NordVPN w Kolorado

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się na nieograniczoną usługę VPN i SmartDNS już od 3,49 USD miesięcznie z 3-letnim członkostwem.

Zobacz oferty NordVPN

4. Najlepsza sieć VPN dla Kolorado: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 4,87 USD miesięcznie (60% zniżki)

IPVanish oferuje kilka serwerów w okolicy, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów. Jednak możesz spodziewać się dużej prędkości w lokalizacjach w wielu częściach świata. Z tego powodu wybraliśmy IPVanish jako jedną z naszych dostępnych opcji podczas pobytu w Kolorado.

Oprócz dość dużego zasięgu w różnych regionach Europy, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Sieć wytwarza duże prędkości i sprawdzają się w naszych testach prędkości. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer z menu rozwijanego.

Wspominaliśmy właśnie, że IPVanish ma serwery w całym regionie i wszystkie są dostępne. Jeśli zdarzy ci się zobaczyć serwer, który ma literę „a” jako część nazwy serwera, są one najszybsze w sieci. Połączyliśmy się z serwerem IPVanish VPN w Denver i przetestowaliśmy prędkości w Denver, Colorado Springs i Pueblo. Jak widać, prędkość pobierania wynosiła od 14 Mb / s do 24 Mb / s.

Test prędkości IPVanish Colorado

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i więcej za 7,50 USD miesięcznie lub 58,49 USD rocznie. To kosztuje tylko 4,87 USD miesięcznie w abonamencie rocznym. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Zobacz oferty IPVanish

Na pewno jest kilka świetnych opcji VPN, z których można korzystać podczas pobytu w Kolorado. Powinieneś być w stanie zobaczyć korzyści płynące z korzystania z nich podczas pobytu. To powiedziawszy, zawsze możesz spojrzeć na dostawców na naszym lista 10 najlepszych VPN dla innych opcji. Wszystkie wykonają robotę, ale wyborów dokonaliśmy na podstawie wielu czynników. W ten sposób zoptymalizowaliśmy nasze decyzje dla Kolorado. Bez względu na powód, dla którego warto wybrać się, ochrona VPN jest dobrym pomysłem. Korzystając z naszego przewodnika, możesz chronić swoją prywatność i podjąć najlepszą możliwą decyzję.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map