Najlepsze VPN dla Kodi

Kodi VPNKodi, wcześniej znany jako XBMC, to odtwarzacz multimedialny typu open source. Oprogramowanie jest bezpłatne. Możesz pobrać aktualną wersję Kodi i wersje rozwojowe dla szerokiej gamy urządzeń. Zainstaluj Kodi na Windows, Mac, Linux, iOS (jailbroken), Android, Raspberry Pi i innych. Znajdziesz wiele odtwarzaczy multimedialnych, które obsługują Kodi. Amazon Fire TV Stick, Matricom G-Box i DroidBOX są popularnymi opcjami. Niezależnie od urządzenia wybierzesz Kodi, będziesz potrzebować szybkiej, niezawodnej sieci VPN, aby chronić swoją prywatność i odblokować ograniczenia geograficzne.


Rozpoczęcie pracy z Kodi / XBMC Media Player

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z Kodi, pomocny jest przewodnik, jak zacząć. Skorzystaliśmy z przewodnika KodiReviews, aby zainstalować Kodi i wiele popularnych dodatków. Dostępne są setki dodatków. Listę oficjalnych dodatków znajdziesz bezpośrednio na stronie Kodi.tv stronie internetowej. Przewodniki po coraz popularniejszych nieoficjalnych dodatkach można znaleźć na stronie Troypoint.

Istnieje wiele witryn związanych z Kodi, ale są to niektóre z naszych ulubionych. Ważne jest, aby znaleźć witrynę, która nadąża za najnowszymi aktualizacjami dodatków Kodi. Witryny wymienione powyżej są regularnie aktualizowane, więc wszystkie są dobrymi zasobami. Po zainstalowaniu Kodi z kilkoma dodatkami, następnym krokiem jest znalezienie VPN.

Znalezienie najlepszej sieci VPN dla Kodi

Rozważając, która sieć VPN jest najlepszym wyborem dla Kodi, musisz zdecydować, na których platformach zamierzasz uruchomić oprogramowanie Kodi. Na przykład, jeśli planujesz uruchomić Kodi na Windowsie, wybór VPN jest znacznie szerszy niż tych, którzy planują uruchomić Kodi na Raspberry Pi. Sieci VPN, które przedstawimy w tym poście, dobrze nadają się do szerokiej gamy konfiguracji Kodi. Jeśli jesteś podobny do nas, możesz obejrzeć jeden dzień na swoim laptopie, a następnego w swoim ulubionym dekoderze. Spójrzmy na niektóre sieci VPN, które zapewniają elastyczność przełączania między urządzeniami.

RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,97 USDPIA52Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost112Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Pole wyboruPole wyboru

Ponieważ rosnąca liczba użytkowników Kodi korzysta z urządzeń z Androidem, aby oglądać ulubione treści, wybraliśmy usługi VPN z aplikacjami na Androida. Wybraliśmy również sieci VPN, które mają dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak przełącznik zabijania VPN, aby chronić Twoją prywatność. Ostatnimi kryteriami, które wzięliśmy pod uwagę przy wyborze najlepszych sieci VPN dla Kodi, był rozmiar i wydajność sieci. Chcesz VPN z lokalizacjami serwerów na całym świecie, aby odblokować ograniczenia geograficzne. Oczywiste jest, że potrzebujesz szybkiego VPN do strumieniowego przesyłania treści HD. Wszystkie sieci VPN z naszej listy są gotowe do tego zadania. Uprzejmie oferują również naszym gościom specjalną zniżkę, co jest bardzo mile widziane.

1. Najlepsza sieć VPN dla Kodi: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych.

Jak widać w powyższej tabeli, nie powinieneś mieć żadnych problemów z ograniczeniami geograficznymi podczas korzystania z ExpressVPN. Mają wiele serwerów rozmieszczonych wszędzie, aby pomóc Ci chronić swoją prywatność. Niezależnie od tego, czy chcesz chronić swoją prywatność, czy chcesz ominąć blokowane geograficznie treści, możesz osiągnąć oba cele, używając ExpressVPN z ulubionym urządzeniem Kodi.

Korzystając z ExpressVPN z Kodi, możesz połączyć się z określonym miastem. Chociaż nie możesz wybrać poszczególnych serwerów, wybiorą najlepszą dla Ciebie opcję. Po skonfigurowaniu wszystkiego musisz wybrać swoje miasto. Oczywiście możesz łatwo zmienić ten wybór.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Kodi: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Kodi: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 3,33 USD miesięcznie (72% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) jest ostatnim wyborem na naszej liście najlepszych sieci VPN dla Kodi. PIA zbudowała świetną reputację w społeczności udostępniania plików. Zyskały popularność na podstawie wartości i przez lata kontynuowały rozwój. Przekonasz się, że PIA zapewnia solidną usługę VPN. Po raz kolejny ich sieć jest mniejsza niż IPVanish, ale ma wystarczająco dużo lokalizacji serwerów, aby zapewnić użytkownikom Kodi dobry wybór. Zauważamy, że PIA może być czasem wolniejsza, dlatego nie są wyżej w rankingu na naszej liście. Chcemy najwyższej możliwej prędkości przesyłania strumieniowego treści HD. Prywatny dostęp do Internetu oferuje członkom 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Zespół Private Internet Access znajduje się w Los Angeles. Obsługują szeroki zakres internetowych inicjatyw dotyczących prywatności. Są głównymi współpracownikami organizacji takich jak Electronic Frontier Foundation, Fight For the Future i The Internet Defense League. Współpracują również z innymi znanymi firmami technologicznymi, aby co roku wspierać LA Hacks. PIA wspomniane w świetnych warunkach na stronach takich jak TorrentFreak. Zbudowali swoją reputację jako niedrogiej usługi VPN bez logowania. Powinniśmy wspomnieć, że wszystkie opcje na naszej liście to VPN bez logowania. Oznacza to, że nie śledzą twojego użycia po podłączeniu.

Wybór odpowiedniej sieci VPN jest zawsze ważny, ale szczególnie, gdy polegasz na niej w celu ochrony swojej prywatności. Darmowe VPN nie są odpowiedzią, jak potwierdzają horrory. Pomyśl o tym. Firmy takie jak ExpressVPN, NordVPN i PIA kosztują dużo pieniędzy, aby dodać serwery i przepustowość. Nie wspominając o kosztach rozwoju i wszystkim innym, co wiąże się z uruchomieniem dużej usługi VPN. To nie jest zrównoważone w ramach darmowego modelu. Jeśli nie płacisz za VPN, prawdopodobnie jesteś produktem. Nie wiem o tobie, ale nie chcemy być śledzeni online przez nikogo, w tym naszą VPN. Sieci VPN na naszej liście będą szanować Twoją prywatność.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN dla Kodi: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony Wi-Fi, anonimowego torrenta, odblokowywania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

5. Najlepsza sieć VPN dla Kodi: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 5,20 USD miesięcznie (57% zniżki)

W USA znajduje się kilka popularnych usług VPN, ale żadna nie jest szybsza niż IPVanish. Wiemy z własnego doświadczenia, że ​​IPVanish będzie działać całkiem dobrze bez względu na region kraju, w którym się znajdujesz. Ich serwery są szybkie, a usługa VPN ma więcej lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych niż większość dostawców VPN.

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Ich sieć VPN jest stale najszybsza w Ameryce Północnej w naszych testach prędkości. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub bardziej szczegółowo, wybierając indywidualny serwer. IPVanish doskonale nadaje się do grania, ale może zostać trafiony i zablokowany w celu odblokowania popularnych serwisów streamingowych.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i innych. Możesz nawet skonfigurować router, aby chronił każde urządzenie w sieci. Usługa VPN jest dość popularna wśród użytkowników Kodi. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map