Najlepsze VPN dla Kindle Fire

Kindle FireKindle Fire to tabletowa wersja popularnego e-czytnika Amazon, Kindle. Pierwsza generacja została wydana w 2011 roku i korzystała ze specjalistycznej wersji systemu operacyjnego Android Gingerbread 2.3.3. Od tego czasu ogień przeszedł kilka generacji i ulepszeń. Teraz nazywana tylko Ogniem, w 2014 r. Część nazwy Kindle została usunięta. Jeśli masz konto Amazon Prime, możesz przesyłać strumieniowo niekończące się wideo na urządzenie Fire. Chociaż jeśli jesteś poza USA lub Wielką Brytanią, musisz użyć VPN.


5 najlepszych VPN dla Kindle Fire

RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboru

Jak wspomnieliśmy, Kindle Fire przeszedł kilka zmian. Zawsze wyposażona w siedmiocalowy ekran dotykowy, pierwsza generacja urządzenia zawierała 512 mb pamięci RAM i procesor 1 GHz. Chociaż był on wyceniony na 199 USD, sam koszt ich materiałów wahał się od 150 do 201,70 USD. Amazon uważa, że ​​za to zarobiliby więcej pieniędzy z cyfrowych treści dla Fire, niż z samego urządzenia.

Druga generacja ognia zobaczyła pewne zmiany. Po pierwsze, ilość pamięci RAM została podwojona do 1 GB, a prędkość procesora została zwiększona do 1,2 GHz. Dodatkowo cena spadła do 159 USD. Podobnie jak w przypadku każdej technologii, czas oznacza spadek kosztów. W tym momencie wydano przyjazną dla wideo wersję HD za 199 USD za 7-calowy wyświetlacz i 299 USD za 9-calowy.

Najnowsza wersja Fire to Fire HDX 8.9. Pokazuje 2 GB pamięci RAM, a także czterordzeniowy procesor 2,5 GHz. Podobnie jak wiele innych tabletów w dzisiejszych czasach, Fire HDX zawiera 8-megapikselowy aparat do selfie i przedni aparat 720p. Dźwięk jest również wyraźny i czysty, ponieważ wszystkie pożary korzystają z technologii Dolby. Te funkcje są idealne do przesyłania strumieniowego wideo z Amazon Prime lub prowadzenia rozmowy wideo z kimś. Są również dobrym powodem do korzystania z VPN.

Jeśli to czytasz, prawdopodobnie już wiesz, czym jest VPN. Jeśli jednak nie potrzebujesz odświeżacza, wyjaśnimy go prostym językiem wraz z korzyściami płynącymi z używania go z urządzeniem Fire. Wirtualna sieć prywatna (VPN) to oprogramowanie, które tworzy bezpieczne połączenie z serwerem, być może w innym kraju, w zależności od celu. W ten sposób warstwa szyfrowania jest dodawana do wszystkiego, co robisz online, pod warunkiem, że masz połączenie z VPN. Niezależnie od tego, czy komunikujesz się z kimś, czy po prostu przeglądasz materiały online, istnieje możliwość przechwycenia dowolnej aktywności bezprzewodowej. Nawet jeśli znajdujesz się w miejscu, które określa, że ​​mają bezpieczną sieć bezprzewodową, nie musisz ryzykować.

Innym dobrym powodem do korzystania z VPN jest możliwość odblokowania dostępu do treści lub witryn z ograniczeniami geograficznymi. Geoblokowanie to technologia identyfikująca lokalizację użytkownika na podstawie adresu IP. Ta technologia tworzy barierę, która albo zablokuje zablokowane strony internetowe (w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie), albo ograniczy zawartość do określonego obszaru. Wybierając serwer w innym kraju, możesz obejść te ograniczenia. Użyjmy przykładu, aby wyjaśnić ten scenariusz. Załóżmy, że mieszkałeś w USA i posiadałeś subskrypcję Amazon Prime i / lub subskrypcję Netflix. Dzięki VPN możesz połączyć się z serwerem w Wielkiej Brytanii i przeglądać jego bibliotekę lub na odwrót. Ponieważ wiadomo, że obie te usługi przesyłania strumieniowego mają różne biblioteki w różnych regionach, można uzyskać dostęp do obszarów, których normalnie nie byłoby. To samo można powiedzieć o każdym innym regionie, z którym chcesz się połączyć.

Po wyjaśnieniu pojęć przyjrzymy się opcjom. Bez względu na to, z której firmy korzystasz, będą mieli różne protokoły, których możesz użyć. Wszystkie oferowane przez nas opcje korzystają z bezpiecznego szyfrowania, ale użycie wersji protokołu OpenVPN zawsze zapewnia najlepsze bezpieczeństwo. Jeśli szybkość ma kluczowe znaczenie, należy użyć OpenVPN (UDP). To najlepsza opcja dla VoIP, Skype, gier online, a nawet korzystania z usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Hulu lub Pandora. Jeśli masz problemy z połączeniem lub problemy z zerwaniem połączenia, możesz przełączyć się na OpenVPN (TCP). Wersja TCP nie jest tak szybka, ale dane są sprawdzane pod kątem błędów. Teraz, kiedy to omówiliśmy, przejrzymy firmy, które są dobre z określonych powodów.

Jeśli chcesz odblokować zawartość lub zabezpieczyć swoje dane, zalecamy ExpressVPN. Nie przechowują żadnych dzienników i oferują funkcję „zabicia przełącznika”, więc upewni się, że jesteś chroniony, gdy połączenie zostanie przerwane. Do korzystania z usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Hulu lub Pandora, ExpressVPN ponownie jest najlepszym wyborem. Ponieważ oferują klienta z Androidem, nie powinieneś mieć problemów z obsługą Fire. Mają też najszybszą sieć w Ameryce Północnej i Europie, więc wystarczy tylko się połączyć i możesz cieszyć się przesyłaniem zablokowanych treści z innych krajów.

Jeśli chcesz tylko sprawdzić zawartość ograniczoną geograficznie, najlepszą opcją jest skorzystanie z funkcji MediaStreamer (Smart DNS) ExpressVPN. Smart DNS wraz z VPN pomoże w odblokowaniu kanałów bez niewielkiej utraty prędkości. Oczywiście zależy to od tego, czy SmartDNS odblokuje określony kanał, który chcesz zobaczyć. Ze względu na naturę Wi-Fi sugerujemy użycie opcji szyfrowanej. Nie trzeba poświęcać bezpieczeństwa dla szybkości. Szybkość może być problemem, jeśli czasami próbujesz przesyłać strumieniowo, o ile nie widzisz różnicy w jakości, dodatkowa warstwa szyfrowania VPN zapewnia więcej niż rekompensatę za jakąkolwiek prędkość, którą możesz stracić. Oba są dołączone do członkostwa ExpressVPN.

Sprawdź nasze 10 najlepszych usług VPN listę, jeśli chcesz inne opcje, ale nie powinno być takiej potrzeby. Wybierając najlepsze ogólne opcje w tym poście, wykorzystaliśmy bezpieczeństwo, szybkość, cenę i dostępność serwera jako kryteria naszych wyborów. Wybraliśmy również firmy z dużą liczbą serwerów sieciowych, z którymi możesz się połączyć, aby uzyskać najlepszy obraz. To, czego chcesz szukać u niezawodnego dostawcy VPN, to taki, który zapewni ci bezpieczeństwo i będzie miał szybkie sieci, które umożliwią przesyłanie strumieniowe treści wysokiej rozdzielczości z innych krajów.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map