Najlepsze VPN dla Kataru

KatarKatar to kraj arabski położony w Zatoce Perskiej. Pomimo tego, że jest to kraj nieco ponad 2,1 miliona ludzi, to państwo islamskie ma najwyższy dochód na mieszkańca w jakimkolwiek kraju na świecie. Katar jest monarchią absolutną, kierowaną przez emira Tamima bin Hamada Al Thaniego. Podobnie jak w przypadku każdej absolutnej monarchii, władca ma absolutną władzę nad ludźmi, bez kontroli i równowagi. Ludzie emira mogą cię obserwować, kiedykolwiek z dowolnego powodu. Jeśli jesteś w Katarze, będziesz chciał skorzystać z VPN.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboru

Mimo że Katar jest bogaty, piractwo cyfrowe jest ogromne. Począwszy od szanowanych firm korzystających z pirackiego oprogramowania, po piractwo fizyczne, gdzie ludzie mogą sprzedawać filmy na ulicach, jasne jest, że piractwo jest powszechne. Poczyniono pewne postępy w zwalczaniu problemu, ale wydaje się, że wiele z podjętych środków nie jest traktowanych poważnie. Nawet naloty na lokalne firmy związane z piractwem komputerowym nie mają większego wpływu. Oficjalnie, zgodnie z IIPA, Katar nadal znajduje się na liście obserwacyjnej piractwa.

Porozmawiajmy więc o VPNach i ich działaniu. Wirtualna sieć prywatna to bezpieczne i szyfrowane połączenie, które jest nawiązywane z innym komputerem, być może w innym kraju. Jeśli martwisz się o swoją prywatność, szczególnie w Katarze, VPN jest koniecznością. Nikt nie powinien mieć do czynienia z inwazyjnymi oczami rządu Kataru ani nikogo innego, kto chciałby uzyskać twoje informacje. Chociaż rząd może nie patrzeć na ciebie przez cały czas, inni mogą.

Łącząc się z serwerem w innym kraju, możesz ominąć ograniczenia blokowania geograficznego. Geoblokowanie to technologia, która albo ograniczy oglądanie treści poza obszarem docelowym, albo zatrzyma ich w obrębie obszaru. Dzięki VPN możesz obejść te ograniczenia, bez względu na to, kto je narzuca. Jako przykład tego, jak to działa, użyjemy Netflix.

Netflix jest jedną z największych i najbardziej znanych usług transmisji strumieniowej premium na świecie. Ich celem jest obecność w 200 krajach do końca 2016 r. Jednak łącząc się z innym krajem, możesz cieszyć się wszystkimi tytułami w serwisie Netflix, łącząc się z największymi rynkami. Obecnie największym rynkiem jest rynek amerykański. Nawet po uruchomieniu Netflix utrzymanie VPN jest dobrym pomysłem, ponieważ będziesz mieć dostęp do większej ilości treści. Oczywiście, aby uzyskać dostęp do usługi w ten sposób, potrzebujesz płatnej subskrypcji oraz VPN.

Przy tak wielu wyborach, którą VPN byś wybrał? To zależy od tego, jakie cele starasz się osiągnąć. Mamy na myśli kilka czekoladek dla Kataru. Chociaż wszystkie te opcje korzystają z bezpiecznego szyfrowania, korzystanie z protokołu OpenVPN byłoby najlepszym wyborem, gdy tylko jest to możliwe. Jeśli zamierzasz uzyskać dostęp do usługi przesyłania strumieniowego, najlepszym rozwiązaniem będzie OpenVPN (UDP). Aby przesyłać strumieniowo lub łączyć się z VPN za pomocą sieci mobilnej, należy zapoznać się z innymi protokołami, w tym IKEv2 i L2TP w celu ochrony prywatności.

Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje działania lub odblokować zawartość, zalecamy ExpressVPN. Nie przechowują dzienników i mają funkcję zabicia przełącznika, więc jesteś chroniony, jeśli patrzą na ciebie wścibskie oczy. Aby korzystać z usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix lub inne, ExpressVPN ponownie jest najlepszym wyborem. Zarządzają dużą siecią VPN, a także oferują klienta mobilnego, więc wystarczy tylko się połączyć i można przesyłać strumieniowo z krajów z dużymi bibliotekami treści.

Jeśli chcesz tylko wyświetlić blokowane geograficznie treści, zalecamy ExpressVPN MediaStreamer. Funkcja Smart DNS pomoże odblokować kanały bez niewielkiej utraty prędkości. Nigdy nie zalecamy wymiany zabezpieczeń na szybkość. Ponieważ prędkość Internetu jest bardzo wysoka w Katarze, prawdopodobnie nawet nie zauważysz różnicy. Korzyści wynikające z bezpieczeństwa przeważałyby nad wszelkimi spadkami prędkości.

Proszę bezpłatnie pobrać nasz 10 najlepszych usług VPN dla różnych wyborów, ale nie sądzimy, że będziesz musiał. Te opcje wybraliśmy, ponieważ są ogólnie najlepsze. Kryteria wyboru są oparte na szybkości, bezpieczeństwie, lokalizacjach regionalnych i cenie. Ponadto wybraliśmy te z dużymi sieciami serwerów, z którymi można łatwo się połączyć. Bez względu na cel, jaki masz przy korzystaniu z VPN, nasze opcje z pewnością zaspokoją Twoje potrzeby. Wiarygodni dostawcy VPN to tacy, którzy zapewnią szybkie sieci do strumieniowego przesyłania treści HD z innych lokalizacji i chronią twoją prywatność.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map