Najlepsze VPN dla Japonii

JaponiaJaponia to kraj wyspiarski, który składa się z prawie 7 000 różnych wysp na Oceanie Spokojnym. Pomimo tego, że składa się z wysp, kraj ten jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie krajów na świecie. Chińskie teksty wspominają Japonię z pierwszego wieku, A.D. Kraj ten znany jest również z publicznego postrzegania honoru, a także ze swoich „kreskówek” określanych jako manga lub anime. Chociaż istnieją nowe zasady regulujące zwalczanie piractwa, istnieją również przepisy dotyczące „zachowania” danych. To powiedziawszy, możesz pomóc w utrzymaniu bezpieczeństwa danych dzięki VPN.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboru

Japonia uchwaliła nowe zasady dotyczące piractwa internetowego, do 10 lat więzienia i do kary pieniężnej w wysokości 10 milionów funtów (81 053 USD) dla dużych przestępców. Istnieje 580 stron, które koncentrują się głównie na anime lub mandze. Problem polega na tym, że żadne z nich nie znajduje się w granicach Japonii. Chociaż istnieją inne kraje powodujące problemy, jednym z największych problemów, przed którymi stoi Japonia, są Chiny. Chociaż mówi się, że cały legalny sektor wart jest około trzech miliardów dolarów, sam komponent amerykański i chiński jest wart prawie dwa razy tyle. Pekin wydaje się być niezainteresowany łamaniem własnego prawa, mimo że podpisali wszystkie ważne traktaty w tej sprawie.

Podsumowując, podobnie jak w innych krajach, które wprowadziły surowe przepisy, czasami robią to różnicę przez krótki czas, ale końcowym rezultatem jest bardzo niewielka zmiana na rynku piractwa internetowego. Nawet w krajach wspierających, takich jak USA, prawie niemożliwe jest złapanie przestępców. Chociaż anime / manga są ogromne w Stanach Zjednoczonych, Japończycy przez wiele lat nie chcieli przyznać, że może być tam potencjał. Japończycy uważają, że lepiej im służyć, wypróbowując inne alternatywy.

Japonia ma również coś, co nazywają polityką „ochrony danych”. Ta polityka jest podobna do polityki USA, ale stwierdza, że ​​przechowywane dane mogą być przechowywane przez okres do dwóch lat. Innymi słowy, wszystko co robisz może być monitorowane. To doskonały powód do korzystania z VPN. Bez względu na to, jakie uzasadnienie stosuje się do „zachowania”, pozostaje faktem, że nadal jest ono wykonywane. Niezależnie od tego, czy podróżujesz do Japonii, czy przeprowadziłeś się niedawno, możesz chronić swoją prywatność dzięki VPN.

Mówiąc o byciu w Japonii, co jeśli zdarzy ci się tam być i chcesz oglądać jeden z kanałów transmisji strumieniowej, takich jak Netflix? Usługa przesyłania strumieniowego premium nie będzie tam dostępna do jesieni 2015 r. Nawet jeśli zdecydujesz się czekać tak długo, nie byłoby zaskoczeniem, że liczba tytułów, do których miałbyś dostęp, byłaby mniejsza niż dostępna zawartość w USA. Dzięki VPN, oczywiście pod warunkiem posiadania płatnej subskrypcji, nie musisz czekać i możesz przesyłać strumieniowo tyle, ile chcesz. Kiedy w końcu się tam uruchomi, utrzymanie subskrypcji VPN nie będzie złym pomysłem ze względu na różne regiony, do których można uzyskać dostęp.

Jeśli przekonaliśmy cię o konkretnych korzyściach, następnym pytaniem może być pytanie, jak działa VPN. To jest łatwa część. Po wybraniu dostawcy będziesz chciał pobrać oprogramowanie. Po wykonaniu tej czynności wystarczy wybrać kraj, z którym chcesz się połączyć, i nacisnąć przycisk połączenia. Kliknięcie przycisku spowoduje utworzenie prywatnego i szyfrowanego połączenia z serwerem. W ten sposób chroni twoją prywatność. Po prostu wybierz kraj, z którego chcesz korzystać, połącz się, a będziesz mógł odblokować treści ograniczone przez blokowanie geograficzne. Jeśli chcesz oglądać Netflix w USA, wystarczy połączyć się z serwerem i uzyskać dostęp do rzeczy tak, jakbyś był fizycznie w USA. To samo można powiedzieć o każdym innym regionie lub obszarze, z którym chcesz się połączyć.

Teraz, gdy rozumiesz, jak działa VPN, jak sortujesz różne opcje? To trudne pytanie. Jak w każdym przypadku, opcje, na które patrzysz, wybierając dobrą usługę VPN, zależą od tego, czego szukasz. Mamy kilka dobrych pomysłów na Japonię. Chociaż te opcje używają bezpiecznego szyfrowania, użycie protokołu OpenVPN byłoby najlepszym pomysłem, gdy tylko jest to możliwe. Jeśli planujesz korzystać z jednej z wielu usług przesyłania strumieniowego, najlepszym rozwiązaniem jest OpenVPN (UDP). Jeśli planujesz połączyć się z VPN za pomocą sieci komórkowej, możesz również sprawdzić inne protokoły, w tym IKEv2 i L2TP dla bezpieczeństwa.

Aby chronić swoją prywatność lub odblokować zawartość, zalecamy ExpressVPN. Nie przechowują dzienników i mają funkcję „kill switch”, dlatego upewnij się, że Twoja aktywność w sieci jest zabezpieczona. Jeśli chcesz wypróbować usługi przesyłania strumieniowego takie jak Netflix lub inne, ExpressVPN ponownie jest najlepszym wyborem. Mają dużą sieć i oferują również klienta mobilnego, więc wystarczyło się połączyć, aby móc przesyłać strumieniowo z rynków z największą liczbą tytułów. Nie musisz czekać na japońską wersję, jeśli nie chcesz.

w celu zwykłego odblokowania treści z ograniczeniami geograficznymi zalecamy ExpressVPN MediaStreamer. Ich funkcja mart DNS pomoże ci odblokować kanały bez narzutu związanego z szyfrowaniem. Jednak przy jednej z najszybszych prędkości Internetu na świecie, obciążenie szyfrowaniem (2 Gb / s) byłoby ostatnim z moich zmartwień. Dodatkowe zabezpieczenie, które można uzyskać w przypadku niewielkiego zmniejszenia prędkości, które może wystąpić, jest tego warte.

Wskocz do naszego 10 najlepszych usług VPN wypisz listę, jeśli chcesz mieć różne opcje, ale wiemy, że będziesz zadowolony z dostępnych tu opcji. Wybraliśmy tych dostawców spośród innych pod względem bezpieczeństwa, szybkości, ceny i lokalizacji. Szukaliśmy również usług z dobrą siecią serwerów VPN, z którymi możesz chcieć się połączyć. Wiarygodni dostawcy VPN zapewnią bezpieczeństwo danych i zapewnią szybkie sieci do przesyłania strumieniowego treści wysokiej rozdzielczości z innych krajów. Będziesz chciał wybrać taki, który działa jednocześnie. Niezależnie od tego, czy przeprowadziłeś się do Japonii, czy po prostu planujesz wizytę, upewnij się, że chronisz się za pomocą VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map