Najlepsze VPN dla iPhone’a

iPhoneIPhone X i iPhone 8 Plus były dużymi ulepszeniami zarówno pod względem rozmiaru, jak i możliwości. Duże, wodoodporne ekrany z wyświetlaczem Retina ułatwiają oglądanie filmów. 5,5-calowy iPhone 8 Plus i 5,8-calowy iPhone X stanowią doskonałą okazję do oglądania filmów online. Niezależnie od tego, czy masz najnowszą wersję iPhone’a, czy starszą wersję, powinieneś korzystać z VPN za każdym razem, gdy łączysz się z publiczną siecią Wi-Fi lub chcesz cieszyć się zawartością w innych regionach. Chroń swoją prywatność i odblokuj ograniczenia geograficzne za pomocą iPhone VPN.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDPIA112Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Pole wyboruPole wyboru

Istnieje wiele powodów, aby włączyć VPN na telefonie iPhone. Pierwszy to prywatność online. Wszyscy podróżujemy z naszymi telefonami. Czy to w innym kraju, czy w kawiarni na ulicy, otwarta sieć Wi-Fi narazi Cię na niebezpieczeństwo. Możesz polegać na VPN, aby chronić swoją prywatność, szyfrując połączenie iPhone’a za każdym razem, gdy jest włączone. Jeśli chodzi o zabezpieczanie telefonu iPhone, niektóre firmy VPN znacznie wyprzedzają inne. Za chwilę zarekomendujemy sieci VPN, które opracowały niestandardowe aplikacje na iOS z zaawansowanymi funkcjami, które pomogą chronić twoją prywatność i chronić dane iPhone’a. Jeśli oglądałeś 60 minut segment hakowania telefonu, wtedy masz pojęcie o tym, jak zła jest teraz sytuacja. Chociaż VPN nie jest kompletnym rozwiązaniem problemu, z pewnością jest krokiem we właściwym kierunku. Jeśli planujesz używać telefonu w sieciach Wi-Fi, iPhone VPN jest koniecznością.

Drugim powodem korzystania z VPN na iPhonie jest unikanie ograniczeń geograficznych. Załóżmy, że mieszkasz w Stanach Zjednoczonych i planujesz podróż do Europy. Czy wiesz, że za granicą nie będziesz mógł oglądać treści z serwisu Netflix w USA? To samo dotyczy osób w Wielkiej Brytanii, które podróżują poza granicami kraju i tracą dostęp do BBC iPlayer. VPN pomoże ci uzyskać dostęp bez względu na to, gdzie podróżujesz. Jak to działa? Gdy połączysz się z serwerem VPN w innym kraju, zostanie on przypisany do lokalnego adresu IP. Pomoże Ci to uzyskać dostęp do usług i kanałów przesyłania strumieniowego w innych krajach podczas podróży lub pobytu za granicą. W takim przypadku możesz nie martwić się poziomem bezpieczeństwa i poziomem szyfrowania oferowanym przez VPN. Na szczęście nie musisz rezygnować. VPN wymieniony poniżej pomoże Ci przesyłać strumieniowo filmy HD w innych krajach, jednocześnie chroniąc twoją prywatność.

Jaki jest najlepszy VPN dla iPhone’a?

Skoncentrowaliśmy się na następujących kryteriach, aby określić naszą listę najlepszych aplikacji VPN na iOS:

 • Wydajność i niezawodność aplikacji iOS na iPhone’a i iPada
 • Preferowane są bezpieczne protokoły, w tym IKEv2 i OpenVPN
 • Zalecamy tylko sieci VPN, które nie przechowują dzienników użytkowania
 • Możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych i sportu na żywo
 • Aplikacje VPN na urządzenia stacjonarne, mobilne i Amazon Firestick

Bez dalszej zwłoki oto lista najlepszych usług VPN dla użytkowników iPhone’a:

1. Najlepsza sieć VPN dla iPhone’a: ​​ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

Bez względu na to, czy mówimy o iOS, czy innym systemie operacyjnym, ExpressVPN ma jedne z najlepszych programów w branży. Ci, którzy wolą widok mapy, docenią najnowszą aplikację ExpressVPN na iOS. Domyślnie możesz poruszać się po mapie świata i łączyć się z dowolną lokalizacją serwera. Aplikacja ma również widok listy do wybierania serwerów. Możesz przełączać się między protokołami OpenVPN UDP, OpenVPN TCP i IPSec. Mamy nadzieję, że dodadzą obsługę IKEv2 w przyszłości. W międzyczasie możesz również ustawić automatyczne ponowne łączenie się aplikacji, jeśli połączenie VPN zostanie zerwane. ExpressVPN jest przekonany, że będziesz zadowolony z ich usług, gdy będziesz miał okazję go przetestować. Oferują wszystkim nowym członkom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która jest wystarczającą ilością czasu na przetestowanie usługi na wszystkich urządzeniach.

ExpressVPN na iPhone'a

Usługa ExpressVPN jest równie imponująca na szerokiej gamie urządzeń. Mają niestandardowych klientów dla komputerów Mac, Windows, iOS i Android i tworzą naszą listę „5 najlepszych” w każdej kategorii. Ich oprogramowanie zawsze było imponujące, ale w 2016 r. Wprowadzono kilka ulepszeń. Na początek aplikacje są znacznie łatwiejsze do skonfigurowania i używania. Możesz po prostu dotknąć lokalizacji serwera, aby się połączyć. Ich aplikacje komputerowe obejmują testy prędkości, które pomagają znaleźć najszybszy serwer. Klient systemu Windows zawiera również funkcję przełącznika zabijania VPN. Jeśli chodzi o aplikację na iOS, możesz ustawić ulubione lokalizacje serwerów, aby szybko łączyć się z iPhone’a z dowolnym serwerem ExpressVPN w 94 krajach.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla iPhone’a: ​​NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

Aplikacja NordVPN na iPhone'a

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN na iPhone’a: ​​PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 3,33 USD miesięcznie (72% zniżki)

Private Internet Access (PIA) zapewnia użytkownikom iPhone’ów czystą aplikację na iOS. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Dzięki nowej aplikacji PIA możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 29 krajach. Jak widać poniżej, zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu dla użytkowników iPhone’a. Lokalizacja serwera jest uporządkowana alfabetycznie według kraju. Po wybraniu lokalizacji aplikacja połączy się. Możesz łatwo łączyć się i rozłączać za pomocą jednego dotknięcia suwaka. W wersji 2.5 wprowadzono nową funkcję Safari Content Blocker, która blokuje reklamy osobom, które zdecydują się ją włączyć. Najnowsza aplikacja na iOS obsługuje połączenia OpenVPN i IPSec.

Aplikacja PIA na iOS

Aplikacja na system iOS od Private Internet Access jest dość prosta. Całe ich oprogramowanie jest proste w użyciu. Jeśli planujesz połączyć się z komputerem Mac lub Windows, zalecamy skorzystanie z funkcji przełącznika zabijania VPN oferowanej przez PIA. Mają także ochronę przed wyciekiem DNS, ochronę przed wyciekiem IPv6 oraz funkcje przekierowania portów w kliencie stacjonarnym. Chociaż aplikacje mobilne nie zawierają zaawansowanych funkcji, możesz łatwo połączyć się z dowolnym serwerem i zaszyfrować połączenie. Pamiętaj, aby połączyć się z PIA za każdym razem, gdy korzystasz z sieci Wi-Fi, aby chronić się przed kradzieżą danych. Nie ograniczają użycia, więc możesz opuścić VPN w dowolnym momencie w celu ochrony prywatności.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN dla iPhone’a: ​​CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

Wraz z uruchomieniem CyberGhost 7 jesienią 2018 roku VPN ma prawdopodobnie najlepsze oprogramowanie w branży. Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważysz, korzystając z interfejsu CyberGhost 7. To samo dotyczy komputerów Mac, Windows, iOS, Android i Amazon Fire TV. Oznacza to, że możesz oczekiwać tego samego doświadczenia niezależnie od urządzenia. To świetnie, ponieważ możesz korzystać z VPN na maksymalnie 7 urządzeniach jednocześnie. Jest to bardzo pomocne w ochronie Twojej prywatności w domu lub w podróży. Powrót do aplikacji na iOS. Możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera VPN i filtrować serwery obsługujące przesyłanie strumieniowe HD. Możesz nawet ustawić ulubione, aby uzyskać szybki dostęp do określonych lokalizacji serwera. Aplikacja na iOS będzie także chronić Cię w hotspotach WiFi. Możesz powiedzieć aplikacji, jak reagować na bezpieczne i niezabezpieczone sieci. To daje ci większą kontrolę.

Aplikacja CyberGhost na iPhone'a

Przyjrzyj się interfejsowi użytkownika. To proste, ale skuteczne. Możesz po prostu dotknąć lidera, aby połączyć się z najlepszym serwerem lub wybrać dowolną lokalizację. Nowa aplikacja pozwala wybrać konkretną lokalizację serwera, a nawet indywidualny serwer. Daje to pełną kontrolę nad tym, z którym serwerem się łączysz w danym momencie. Zauważysz także zakładki „Streaming” i „Ulubione”. Streaming obejmuje serwery w kluczowych lokalizacjach (USA, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Finlandia, Dania), aby cieszyć się ulubionymi usługami przesyłania strumieniowego poza regionem. Najlepsze jest to, że CyberGhost to VPN bez logów, dzięki czemu masz dodatkową warstwę prywatności podczas korzystania z usługi.

Odwiedź CyberGhost

5. Najlepsza sieć VPN na iPhone’a: ​​IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 5,20 USD miesięcznie (57% zniżki)

Wybraliśmy IPVanish jako jedną z najlepszych sieci VPN dla iPhone’a w oparciu o pracę, jaką wykonali przy opracowywaniu zaawansowanych funkcji dla użytkowników iOS. Jedną rzeczą jest mieć ładnie wyglądającą aplikację na iPhone’a, ale większość z nich nie ma dodatkowych funkcji prywatności, które zapewnią ochronę. IPVanish zaczyna od umożliwienia wyboru między protokołami IKEv2 i IPSec. IKEv2 nie jest zbyt techniczny, ale jest najlepszym protokołem dla iPhone’a. Jego wsparcie dla MOBIKE pomaga szybko połączyć się z VPN po przejściu między hotspotami lub przełączeniu z domowego Wi-Fi na komórkową transmisję danych. Aplikacja IPVanish na iOS zawiera również funkcje automatycznie aktywowane podczas łączenia się z sieciami Wi-Fi lub podczas odwiedzania określonych stron internetowych. Masz pełną kontrolę nad aplikacją, co pokażemy.

Aplikacja IPVanish na iOS

Powyższy obraz zawiera trzy zrzuty ekranu, które dają pełny obraz aplikacji VPN na iOS. Zauważysz, że pierwszy obraz pokazuje, że jesteśmy rozłączeni. Możesz łatwo połączyć się, przesuwając suwak w prawo. Połączy Cię to z wybranym serwerem i wyświetli obraz po prawej stronie. Środkowy ekran pokazuje listę lokalizacji serwerów. W aplikacji można wybrać dowolną z 85 lokalizacji serwerów w ponad 60 krajach. Możesz łatwo przełączać się między serwerami VPN w dowolnym momencie za pomocą zaledwie kilku dotknięć.

Ustawienia IPVanish iOS

Jak widać na powyższym obrazku, aplikacja IPVanish na iOS daje pełną kontrolę nad interakcją ich usługi VPN z iPhone’em. Możesz zacząć wybierać między protokołami IKEv2 i IPSec. Stuknięcie „Na żądanie” spowoduje wyświetlenie ekranu wyświetlonego po prawej stronie. Stąd możesz ustawić kilka zaawansowanych funkcji:

 • Zawsze włączone – bądź w kontakcie z IPVanish za każdym razem, gdy korzystasz z iPhone’a.
 • Identyfikatory SSID sieci – łącz się automatycznie z określonymi sieciami na podstawie identyfikatorów SSID
 • Domeny – połącz automatycznie dla wybranych stron internetowych

Pamiętaj, że nie musisz zmieniać żadnego z tych ustawień. Aplikacja jest gotowa do połączenia przy pierwszym uruchomieniu. To tylko dodatkowe opcje pomagające chronić Twoją prywatność. Naprawdę doceniamy je, ponieważ większość innych aplikacji VPN nie ma zaawansowanych opcji prywatności.

Pomoc w znalezieniu najlepszego iPhone VPN jest głównym przedmiotem naszego postu, ale IPVanish zajmuje wysokie miejsce w niemal każdej kategorii. Włożyli ten sam poziom wysiłku w swoją aplikację na Androida. Użytkownicy systemów Windows i Mac znajdą zaawansowane funkcje, takie jak przełącznik zabijania VPN i możliwość obracania adresów IP. Ich polityka „zerowych logów” to kolejny znak, że poważnie podchodzą do twojej prywatności. Korzystamy z IPVanish na co dzień i zalecamy wypróbowanie ich.

Odwiedź IPVanish

6. Najlepsza sieć VPN na iPhone’a: ​​Surfshark

Surfshark

Zarejestruj się przez 24 miesiące za jedyne 1,99 USD miesięcznie (83% zniżki)

Surfshark uruchomił usługę VPN w 2018 roku. Od tego czasu firma zyskała dużą popularność w społeczności. Zespół stale się rozwija i dodaje lokalizacje serwerów do ich szybkich sieci. Skoncentrowali się na prywatności i wartości. Usługa obejmuje dodatkowe funkcje, takie jak CleanWeb (blokuje reklamy i złośliwe oprogramowanie), Whitelister (dzielone tunelowanie), podwójny VPN MultiHop, przełącznik zabicia, prywatny DNS i ochrona przed wyciekiem.

Dzięki dużej sieci serwerów na całym świecie, silnemu szyfrowaniu i możliwości odblokowania popularnych usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, YouTube Premium i Amazon Prime, istnieje wiele możliwości korzystania z tej usługi. Możesz uzyskać dostęp do Amazon Prime Video w wielu regionach, w tym w USA, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje możliwość łączenia się z fizycznymi lokalizacjami serwerów, serwerami wirtualnymi (najlepiej przystosowanymi do odblokowywania ograniczeń geograficznych), serwerami obsługującymi użycie P2P oraz serwerami MultiHop.

Aplikacja Surfshark na iPhone'a

Pod względem wartości i funkcji Surfshark to doskonała opcja dla tych, którzy chcą chronić swoją prywatność i odblokować ograniczenia. Wszystkie ich aplikacje VPN zostały zaprojektowane z podobnym interfejsem użytkownika i są łatwe w użyciu. Możesz założyć nieograniczone konto VPN bez ryzyka, ponieważ Surfshark oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź Surfshark

7. Najlepsza sieć VPN dla iPhone’a: ​​StrongVPN

StrongVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 4,37 USD miesięcznie (41% zniżki)

Zespół StrongVPN istnieje od 1995 roku. Zaczynali od przestrzeni hostingowej i rozwinęli się w firmę zatrudniającą ponad 60 pracowników, która jest bardzo duża dla usługi VPN. Znamy usługę StrongVPN od 2010 roku i od lat nieustannie ją wprowadzamy. Do 2016 roku oferowali kilka planów VPN, które były nieco mylące ze zrozumieniem. To wszystko się zmieniło, ponieważ StrongVPN ma teraz jeden plan z nieograniczonym dostępem do swojej sieci ponad 400 serwerów w 44 miastach na całym świecie. Uzupełnieniem usługi są niestandardowe aplikacje na iOS, Android, Mac i Windows. Mają także instrukcje konfiguracji routerów Chromium, DD-WRT i Tomato. Bez względu na to, jakiego urządzenia użyjesz do podłączenia, możesz oczekiwać szybkiego, niezawodnego połączenia podczas korzystania z StrongVPN.

Aplikacja StrongVPN na iOS

Aplikacja StrongVPN na iPhone VPN jest jedną z najlepszych dla tych, którzy chcą po prostu dotknąć i połączyć się. Jak widać powyżej, aplikacja na iOS daje opcję „Dotknij, aby połączyć”. To wszystko, co musisz zrobić, aby połączyć i zaszyfrować swoje dane. Aplikacja domyślnie korzysta z protokołu IKEv2, co naprawdę doceniamy. Możesz także wybrać L2TP lub PPTP, ale zdecydowanie zalecamy pozostanie przy IKEv2. Korzystanie z IKEv2 pomoże Ci automatycznie szybko połączyć się ponownie, gdy będziesz przemieszczać się między sieciami. Może to być szczególnie przydatne dla osób dużo podróżujących. Jeśli klikniesz lokalizację serwera wymienioną na dole aplikacji, wyświetli się lista serwerów pokazana na środkowym obrazie. Stąd możesz wybrać dowolną lokalizację serwera i protokół, którego chcesz użyć do połączenia.

Odwiedź StrongVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map