Najlepsze VPN dla Iowa

IowaIowa to stan środkowo-zachodni w USA. Szacuje się, że populacja wynosi 3,15 miliona mieszkańców, a gęstość po dolnej stronie wynosi nieco ponad 56 osób na milę kwadratową. Istnieje wiele powodów, dla których warto odwiedzić ten stan, w tym możliwości biznesowych technologii biomedycznych i IT, wszystkie cztery pory roku, parki rozrywki, ogrody botaniczne i wiele innych. Jeśli zamierzasz być jednym z gości tego stanu i planujesz korzystać z publicznej sieci Wi-Fi, koniecznie skorzystaj z VPN. Wkrótce wyjaśnimy o tym więcej. Zanim to zrobimy, spójrz na najlepsze sieci VPN dla Iowa.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru

Jak widać z powyższej listy, istnieje wiele nieoczekiwanych rzeczy, które możesz zrobić w Iowa. Oznacza to, że państwo zdecydowanie może wnieść turystykę, a przyjazna atmosfera może wprowadzić cię w poczucie fałszywego bezpieczeństwa. Niestety cyberprzestępcy również to zdają sobie sprawę. Dlatego czekają, aż niczego niepodejrzewający użytkownicy ujawnią swoje prywatne informacje. Jeśli nie korzystasz z VPN, narażasz się na kradzież. To powiedziawszy, użycie jednego spowoduje bezpieczne i prywatne połączenie z wybranym serwerem. W ten sposób znacznie trudniej jest ukraść Twoje prywatne informacje.

Następnym powodem korzystania z VPN w stanie jest pomoc w ominięciu ograniczeń geograficznych i zapór ogniowych. W różnych miejscach możesz dołączyć do sieci, która ma ograniczenia co do tego, gdzie możesz i nie możesz iść. Oczywiście są to tak zwane zapory ogniowe. Łącząc się z VPN w innej lokalizacji, możesz sprawić, że oprogramowanie pomyśli, że jesteś w innym miejscu. W ten sposób będziesz mieć dostęp do treści zgodnie z oczekiwaniami.

Jaki jest najlepszy VPN dla Iowa?

Istnieje co najmniej szansa, że ​​spotkasz ludzi, którzy chcą ukraść Twoją tożsamość. Z tego powodu skupimy się przede wszystkim na czynnikach chroniących twoją prywatność. Korzystając z tych kryteriów, możemy odpowiedzieć na najlepszą VPN dla Iowa.

 • Silne szyfrowanie z elementami klasy wojskowej, aby chronić Cię podczas pobytu w Iowa
 • Firmy VPN, które oferują ścisłe zasady braku dzienników.
 • Możliwość ominięcia zapór ogniowych i ograniczeń geograficznych, gdy jesteś w stanie Iowa
 • Aplikacje mobilne i obsługa urządzeń Amazon Firestick
 • Sieci o wysokim poziomie stabilności, aby uniknąć przerwanych połączeń
 • Serwery, które sprawdzają się dobrze w Iowa i całym regionie w testach prędkości

A teraz rzućmy okiem na jedne z najlepszych VPN dla Iowa.

1. Najlepsza sieć VPN dla Iowa: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie trzeba wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze najszybszy serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Możesz znaleźć ten problem z serwerami w okolicy. Po prostu wybierz kartę „Wszystkie”, otwórz Stany Zjednoczone, a następnie otwórz Kansas City. W tym momencie możesz wybrać serwery. Połączyliśmy się z serwerem w Kansas City i przetestowaliśmy u Des Moines, Cedar Rapids i Davenport. Wydajność była doskonała przy prędkościach przekraczających 108 Mb / s we wszystkich 3 miastach.

Test prędkości ExpressVPN Iowa

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Zobacz oferty ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Iowa: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

NordVPN obsługuje wiele serwerów w Chicago (najbliższa lokalizacja). Z poziomu konsoli, klikając 3 poziome kropki po prawej stronie kraju, możesz zlokalizować obszar serwera i zobaczyć procent dostępnych serwerów. Połączyliśmy się z serwerem zlokalizowanym w Chicago i przetestowaliśmy na Des Moines, Cedar Rapids i Davenport. Szybkość pobierania wynosiła od 93 Mb / s do 107 Mb / s.

Test prędkości NordVPN Iowa

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się na nieograniczoną usługę VPN i SmartDNS już od 3,49 USD miesięcznie z 3-letnim członkostwem.

Zobacz oferty NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Iowa: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Ponieważ chcieliśmy przetestować serwer w Chicago (najbliższa lokalizacja), otworzyliśmy klienta Windows i rozszerzyliśmy interfejs. Następnie kliknij kartę „Wszystkie serwery”, jeśli nie jest jeszcze aktywna. Przewiń w dół do Chicago i kliknij po prawej stronie gwiazdy. Spowoduje to wyświetlenie pełnej listy serwerów w Chicago. Sieć CyberGhost obejmuje wiele serwerów w Chicago. Połączyliśmy się z jednym z nich i testowaliśmy z Des Moines, Cedar Rapids i Davenport. Jak widać, nasza prędkość pobierania wynosiła 101 Mb / s do 104 Mb / s.

Test prędkości CyberGhost Iowa

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost już od 2,75 USD miesięcznie podczas ich bieżącej promocji.

Zobacz oferty CyberGhost

Chociaż jest kilka świetnych opcji VPN do użycia podczas pobytu w Iowa, które wymieniliśmy powyżej, są też inni dostawcy dostępni na naszym lista 10 najlepszych VPN. Mimo, że wszystkie wypadną dobrze, podjęliśmy decyzje, aby jak najlepiej je zoptymalizować dla Iowa. Ochrona VPN jest dobrym pomysłem, bez względu na Twoje plany. Korzystając z naszego przewodnika, możemy pomóc Ci dokonać właściwego wyboru, odpowiadającego Twoim potrzebom.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map