Najlepsze VPN dla Hongkongu

HongkongHongkong to autonomiczne państwo Chin, położone około 12 mil od kontynentu. Mimo że jest pod rządami Chin, jest zdecydowanie inny. Wynika to z 99-letniej dzierżawy zawartej przez Wielką Brytanię w latach 1898–1997. Ten tajemniczy region znany jest ze wschodniego klimatu zachodniego i dużej swobody gospodarczej. Warto również zauważyć, że jest to największe centrum reeksportu na świecie. Jeśli planujesz odwiedzić to dzikie miasto / stan, będziesz chciał skorzystać z VPN. Istnieje kilka wspaniałych powodów, ale za chwilę o nich porozmawiamy. Teraz zalecamy przejrzenie naszej listy najlepszych sieci VPN dla Hongkongu.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)IPVanish4,87 USDIPVanish76Pole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA52Pole wyboruPole wyboru
4StrongVPN4,37 USDStrongVPN46Pole wyboruPole wyboru
5VyprVPN3,75 USDVyprVPN73Pole wyboru

Hongkong jest jednym z największych centrów biznesowych na świecie. Z tego powodu nie dziwi fakt, że kraj ma swój udział w podróżach biznesowych i turystycznych. Większość sektorów gospodarki obejmuje handel hurtowy i detaliczny, restauracje i hotele. Rząd HK nie ma obowiązkowej polityki przechowywania, ale Chiny będą monitorować strony internetowe pod kątem treści politycznych o delikatnym charakterze. Oznacza to, że dopóki nie wystąpisz przeciwko chińskiemu rządowi, na ogół pozostaniesz sam.

Wydaje się, że w HK istnieje interesujący paradoks dotyczący piractwa. Jeśli sądy wydają powiadomienia o usunięciu, nie ma żadnych informacji do przekazania. Wynik końcowy oznacza, że ​​powiadomienia o usunięciu są ignorowane i niewiele można zrobić, aby je kontrolować. W obecnej postaci Hongkong wydaje się żyć według własnych zasad. To prowadzi nas do powodów, dla których korzystamy z VPN podczas pobytu w Hongkongu.

To, że chiński rząd zazwyczaj nie przeszkadza odwiedzającym Hongkong, nie oznacza, że ​​ta polityka będzie kontynuowana. Jeśli mają na to ochotę, mogą uzyskać dostęp do twoich informacji. Dodatkowo możesz założyć się, że wszędzie są cyberprzestępcy, którzy czekają na skorzystanie z podróżnych. Jeśli korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi, narażasz się na atak. Po połączeniu z wybranym serwerem tworzysz szyfrowane połączenie. Pomoże to chronić cię przed kimś, kto chce ukraść twoje informacje.

Innym dobrym powodem jest odblokowanie treści z różnych regionów. Na przykład niektóre usługi przesyłania strumieniowego mają różne biblioteki w zależności od tego, gdzie się obecnie znajdujesz. Łącząc się z serwerem w wybranym regionie, możesz uzyskać dostęp do tego regionu, tak jak w rzeczywistości. Nie ograniczaj się do swojej fizycznej lokalizacji.

Od ochrony prywatnych informacji przed złodziejami po obchodzenie bloków geograficznych, korzystanie z VPN pomoże ci osiągnąć te cele. Po zarejestrowaniu się w serwisie możesz jednak odkryć inne zastosowania. Teraz, gdy zrozumiesz, dlaczego sieci VPN są ważne w Hongkongu, podzielimy się, na co zwrócić uwagę, kiedy wybierzesz. Porozmawiajmy o protokołach.

W społeczności dostępnych jest wiele protokołów. Jednak będziesz chciał wybrać OpenVPN, kiedy tylko możesz. Jest to oparte na jego szybkości i bezpieczeństwie. Jego struktura open source czyni go najlepszym dostępnym. Jeśli możesz wybrać wersję TCP lub UDP, oba działają dobrze. Różnica polega na tym, że UDP jest szybszy, ale TCP pomaga w przypadku problemów z połączeniem.

Przejdźmy od razu i spójrzmy na najlepsze sieci VPN dla Hongkongu.

1. Najlepsza sieć VPN dla Hongkongu: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Test prędkości ExpressVPN China

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta. Aby rozpocząć, wybierz kartę „Wszystkie” i wpisz Hongkong w polu wyszukiwania. W tym momencie możesz wybrać znajdujące się tam serwery. Jak widać, przetestowaliśmy serwer w Hongkongu, a jego prędkość wyniosła 57,33 Mb / s.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Hongkongu: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 4,87 USD miesięcznie (60% zniżki)

Hongkong to wspaniałe miasto i część specjalnego regionu gospodarczego. To tutaj znajduje się większość, jeśli nie wszystkie chińskie serwery. Dlatego powinieneś połączyć się z serwerem tam. Gdy to zrobisz, przekonasz się, że połączenia w mieście są szybkie i powinny działać dobrze dla twoich potrzeb. To sprawia, że ​​IPVanish jest jednym z najlepszych wyborów podczas pobytu w Hongkongu.

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Sieć jest stale najszybszą siecią VPN w USA i Azji do naszych testów prędkości. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach w całym regionie. Możesz wybrać konkretną lokalizację lub indywidualny serwer.

Test prędkości IPVanish Hong Kong

IPVanish obsługuje 19 serwerów w Hongkongu (najbliższy serwer w regionie) i możesz połączyć się z dowolnym z nich. O dziwo, wymieniają serwery w Hongkongu na 2 różne sposoby. Chociaż możesz je znaleźć, wybierając Chiny, a następnie Hongkong, możesz również znaleźć inny zestaw, jeśli wybierzesz Hongkong jako kraj. Przetestowaliśmy serwer IPVanish w Hongkongu, hkg-c18, i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 55,06 Mbps.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i więcej za 7,50 USD miesięcznie lub 58,49 USD rocznie. To kosztuje tylko 4,87 USD miesięcznie w abonamencie rocznym. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

3. Najlepsza sieć VPN dla Hongkongu: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 24 miesiące za jedyne 3,49 USD miesięcznie (65% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 33 krajach. Jak widać poniżej, zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Lokalizacje serwerów są wymienione w kolejności alfabetycznej według kraju.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

Test prędkości PIA Chengdu

Klient PIA dla systemu Windows jest bardzo prosty. Nie znajdziesz wiele, jeśli chodzi o użycie i konfigurację. Nie chcesz jednak tego nie doceniać. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania i znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością. Jak widać, nasz test prędkości wykazał, że PIA działało z 58,57 Mbps podczas połączenia z Hongkongiem.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie sieć VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje VPN już od 3,49 USD miesięcznie.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN dla Hongkongu: StrongVPN

StrongVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 4,37 USD miesięcznie (41% zniżki)

StrongVPN ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych i jedną z najlepszych sieci VPN w kraju. W przeszłości firma pobierała opłaty od użytkowników na podstawie liczby lokalizacji serwerów i używanych protokołów. To się zmieniło, ponieważ StrongVPN oferuje teraz członkom pełny dostęp do ich sieci dzięki setkom serwerów na całym świecie.

Najnowszym dodatkiem do usługi StrongVPN jest funkcja StrongDNS. Każdy, kto zarejestruje konto StrongVPN, otrzymuje również bezpłatny dostęp do StrongDNS, która jest inteligentną usługą DNS służącą do obchodzenia ograniczeń geograficznych. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy planują podróżować poza USA i chcą uzyskać dostęp do serwisu Netflix.

Test prędkości StrongVPN w Kantonie

StrongVPN obsługuje wiele serwerów w Hongkongu (ponieważ jest to najbliższy region). Nie możesz wybrać konkretnego serwera. Zamiast tego kliknij menu rozwijane lokalizacji serwera i wybierz Hongkong – Hongkong. Wybraliśmy OpenVPN UDP dla najlepszej wydajności. Po połączeniu z serwerem w Hongkongu przetestowaliśmy naszą prędkość i stwierdziliśmy, że wynosi ona 61,36 Mb / s.

StrongVPN uprzejmie oferuje naszym odwiedzającym 25% zniżki. Kupon kumuluje się obok normalnych rabatów terminowych. Możesz cieszyć się nieograniczonym dostępem VPN i bezpłatnym dostępem SmartDNS za jedyne 7,50 USD miesięcznie lub 52,49 USD rocznie. Rachunek roczny osiąga zaledwie 4,37 USD miesięcznie. Nowi użytkownicy są objęci 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź StrongVPN

5. Najlepsza sieć VPN dla Hongkongu: VyprVPN

VyprVPN

Zespół VyprVPN ma siedzibę w Austin w Teksasie i od dawna walczy o prywatność użytkownika w Internecie. Od kilku lat organizują coroczny panel ochrony prywatności w SXSW, a nawet spędzają czas w Waszyngtonie, lobbując na rzecz reform prywatności. Przekonasz się, że usługa VPN jest zgodna z ich wartościami.

Zauważysz niektóre dodane funkcje VyprVPN w zależności od wybranego konta. Plan VyprVPN Premium obejmuje 5 jednoczesnych połączeń, VyprVPN Cloud i protokół Chameleon. Funkcja chmury VyprVPN pozwala kontrolować własny serwer VPN w chmurze, a protokół Chameleon pomaga użytkownikom w krajach takich jak Chiny omijać cenzurę rządową.

Test prędkości VyprVPN Wuhan

Klient VyprVPN pozwala wybrać miasto, którego chcesz użyć. Oczywiście, będziesz chciał wybrać ten zlokalizowany w Hongkongu. Stamtąd. klient automatycznie połączy Cię z najlepszym serwerem VPN w Hongkongu. Ponieważ możesz wybrać konkretny protokół, sugerują użycie własnego protokołu, który nazywają Chameleon. Po połączeniu z serwerem w Hongkongu udało nam się osiągnąć prędkość pobierania 19,68 Mb / s.

VyprVPN uprzejmie oferuje naszym odwiedzającym 25% zniżki. Kupon kumuluje się obok normalnych rabatów terminowych. Możesz cieszyć się nieograniczoną VPN i VyprVPN Cloud za jedyne 12,95 USD miesięcznie lub 60 USD rocznie. Rachunek roczny osiąga zaledwie 5,00 USD miesięcznie. Nowi użytkownicy są objęci 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź VyprVPN

Oto nasze 10 najlepszych usług VPN dla różnych opcji, ale uważamy, że będziesz najbardziej zadowolony z wybranych przez nas opcji. Wybraliśmy te wybory spośród innych w oparciu o bezpieczeństwo, lokalizacje regionalne, szybkość i cenę. Szukaliśmy również usług z dobrą siecią serwerów VPN, z którymi możesz chcieć się połączyć.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map