Najlepsze VPN dla Gruzji

Kraj GruzjiGruzja znajduje się w Eurazji i jest byłym państwem sowieckim. Ma populację 3,79 miliona mieszkańców i gęstość zaludnienia 138 na milę kwadratową. Istnieje kilka dobrych powodów, aby odwiedzić ten kraj, w tym dobre i tanie jedzenie, niedrogie muzea, zabytki i wiele innych. Mimo że internet w kraju jest dobrze rozwinięty, musisz mieć VPN, jeśli planujesz korzystać z publicznej sieci Wi-Fi. Za chwilę wyjaśnimy o tym więcej. Najpierw jednak spójrz na listę najlepszych VPN dla Gruzji.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1HMA Pro VPN4,29 USDHideMyAss280
2)PureVPN2,88 USDSaferVPN180Pole wyboruPole wyboru
3)ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
4NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru

Według raportu Freedomhouse.org Gruzja jest wolnym krajem dla sieci. Jednak bliskość Rosji wystarcza, by wielu zaniepokoiło. Dlatego musisz korzystać z VPN, aby chronić swoją prywatność. W ten sposób twoje bezpieczne i prywatne połączenie znacznie utrudni komukolwiek narażenie twoich danych lub obserwowanie twoich działań.

Drugim powodem korzystania z VPN podczas pobytu w Gruzji jest pomoc w obejściu cenzury rządowej i bloków geograficznych. Chociaż nie ma powszechnych dowodów, istnieją oznaki, że rząd pod niektórymi względami manipuluje Internetem. Aby obejść te problemy, musisz połączyć się z VPN w innej lokalizacji. Utrudni to każdemu oprogramowaniu blokującemu blokowanie tego, co widzisz.

Jaki jest najlepszy VPN dla Gruzji?

Mimo że korzystanie z Internetu jest podstawowym prawem w tym kraju, bliskość Rosji trochę nas niepokoi. Z tego powodu ważne jest, aby chronić się przed złodziejami. Dlatego skupimy się bardziej na bezpieczeństwie, najpierw i powiemy ci, jaka jest najlepsza VPN dla Gruzji.

 • Ścisła polityka braku dzienników, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo w Gruzji
 • Silne szyfrowanie z komponentami wojskowymi, które pomagają chronić Twoją prywatność przed wścibskimi oczami podczas pobytu w regionie
 • Możliwość obejścia zapór ogniowych i cenzury rządowej, gdy jesteś w pobliżu
 • Aplikacje mobilne i obsługa urządzeń Amazon Firestick
 • Szybkie serwery, które działają dobrze w Gruzji i regionie
 • Dostawcy, którzy mają duże i stabilne sieci, które pomogą Ci wyeliminować zerwane połączenia

A teraz rzućmy okiem na jedne z najlepszych VPN dla Gruzji.

1. Najlepsza sieć VPN dla Gruzji: HMA

HMA VPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,99 USD miesięcznie (75% zniżki)

HideMyAss został powołany do życia w 2005 roku, kiedy Jack Cator, 16-letni student w Anglii, zdecydował, że chce stworzyć usługę, która pomoże ludziom uniknąć cenzury. W szczególności Jack nie mógł uzyskać dostępu do serwisów społecznościowych i gier online, ponieważ zostały zablokowane w sieci szkolnej. HMA dodała setki tysięcy użytkowników w pierwszym miesiącu i od tego czasu stała się jedną z największych usług VPN na świecie z ponad 350 lokalizacjami serwerów. Privax, spółka macierzysta HMA Pro VPN, dołączyła do zespołu AVG w 2015 roku.

Test prędkości HMA GeorgiaDla tych, którzy chcą znaleźć dostawcę VPN z największą liczbą lokalizacji serwerów, HideMyAss jest najlepszym wyborem. Pamiętaj tylko, że HMA rejestruje aktywność użytkownika, co jest problemem dla niektórych użytkowników VPN. HMA obsługuje niektóre serwery VPN w Gruzji. Aby połączyć się z serwerem, musisz przejść do „Trybu lokalizacji” i wybrać „Zmień lokalizację”, aby rozpocząć. Następnie kliknij kartę „Miasta” i wyszukaj Tbilisi. Połączyliśmy się z serwerem w celu przetestowania i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 121,46 Mb / s.

W 2016 r. HMA i kilku innych wiodących dostawców VPN doprowadziło do uproszczenia niestandardowego oprogramowania klienckiego. Rezultatem jest pełny zestaw niestandardowych aplikacji, które ułatwiają każdemu użytkownikowi połączenie z siecią HMA i szyfrowanie połączenia. Mają dostępne oprogramowanie dla systemów Windows, Mac, Android i iOS. Możesz także połączyć się z HMA przez router. HMA oferuje nieograniczony dostęp VPN już od 4,99 USD miesięcznie i oferuje wszystkim nowym użytkownikom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

Odwiedź Hide My Ass

2. Najlepsza sieć VPN dla Gruzji: PureVPN

PureVPN

Zarejestruj się przez 24 miesiące za jedyne 2,88 USD miesięcznie (74% zniżki)

PureVPN działa na rynku od 2007 roku, co czyni go jednym z najstarszych dostawców VPN na rynku. Wczesny start pomógł im rozwinąć się i wprowadzić innowacje. PureVPN ma jednego z najlepszych klientów VPN dostępnych na rynku. Mają także bezpłatne aplikacje na iOS i Androida.

Innowacja to obszar, który pomaga PureVPN wyróżnić się na tle innych. Nadal dodają nowe funkcje i dodatki do usługi. Możesz dodać zaporę NAT, dedykowany adres IP, przeglądarkę StealthVPN oraz specjalną opcję o nazwie dedykowane przesyłanie strumieniowe, aby przyspieszyć działanie.

Test prędkości PureVPN GeorgiaPonieważ chcieliśmy przetestować serwer w Gruzji, otworzyliśmy klienta Windows i kliknęliśmy opcję „Narzędzie wyboru kraju”. Stamtąd możesz rozwinąć dowolny kraj i wybrać konkretny serwer za pomocą karty „Przeglądaj wszystkie serwery”. Sieć PureVPN ma kilka serwerów zlokalizowanych w Gruzji. Połączyliśmy się z jednym z nich w Tbilisi i przetestowaliśmy wydajność. Jak widać, nasza prędkość pobierania wynosiła 27,80 Mb / s.

PureVPN ma się naprawdę dobrze w kategorii cenowej. Obniżyli ceny o ponad 50% w miarę wzrostu usług. Możesz zapisać się na nieograniczoną VPN i uzyskać dostęp do wszystkich lokalizacji ich serwerów już od 4,99 USD miesięcznie. Roczny plan ma wielką wartość.

Odwiedź PureVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Gruzji: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Test prędkości ExpressVPN GeorgiaAplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie trzeba wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze najszybszy serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Możesz znaleźć ten problem z serwerami w okolicy. Po prostu wybierz kartę „Wszystkie”, otwórz Europę, a następnie otwórz Gruzję. W tym momencie możesz wybrać serwery. Podczas testowania serwera Tbilisi w Gruzji prędkość wynosiła 5,85 Mb / s.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

4. Najlepsza sieć VPN dla Gruzji: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,99 USD miesięcznie (75% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma być może najlepszą kombinację usług w tej cenie, jeśli chcesz uzyskać subskrypcję na dłuższy czas. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w obsłudze aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

Test prędkości NordVPN GeorgiaNordVPN obsługuje wiele serwerów w Tbilisi. Z poziomu konsoli, klikając 3 poziome kropki po prawej stronie kraju, możesz zlokalizować obszar serwera i zobaczyć procent dostępnych serwerów. Przetestowaliśmy serwer w Tbilisi w Gruzji, a prędkość pobierania wynosiła 1,21 Mb / s.

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zarejestrować się w nieograniczonej usłudze VPN i SmartDNS już teraz 2,99 USD miesięcznie z 3-letnim członkostwem.

Odwiedź NordVPN

Teraz możesz zobaczyć kilka wyraźnych powodów, aby korzystać z VPN podczas pobytu w Gruzji. Oczywiście na naszej stronie znajdziesz innych dostawców lista 10 najlepszych VPN. Wszyscy dostawcy będą działać dobrze, ale zoptymalizowaliśmy nasze decyzje, aby zapewnić Ci najlepsze opcje dla Gruzji. Ochrona VPN jest dobrym pomysłem, niezależnie od tego, co planujesz robić w tym kraju. Korzystając z naszego przewodnika, pomożemy Ci podjąć świadomą decyzję.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map