Najlepsze VPN dla Filipin

FilipinyNaród wyspiarski na Filipinach jest suwerennym krajem, który był kontrolowany przez USA przez pierwszą połowę wieku, a wpływy USA są nadal dość widoczne. Kraj składa się z ponad 7000 wysp i jest 12. najbardziej zaludnionym krajem na świecie. Ten kraj 100 milionów ludzi jest w przeważającej mierze katolikami. Pomimo niektórych przepisów dotyczących prywatności i handlu elektronicznego nie ma definicji danych wrażliwych ani danych osobowych. Innymi słowy, obowiązujące przepisy nie określają, co faktycznie chronią. Rząd zwykle nie monitoruje swoich obywateli, chyba że ma to na celu ustalenie przestrzegania przepisów podatkowych. Bez prawdziwych zasad ochrony prywatności, jeśli podróżujesz na Filipiny, rozsądnie byłoby skorzystać z VPN.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDPIA80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Pole wyboru

Prędkości Internetu na Filipinach stale się poprawiają. Bez względu na to, gdzie jesteś w kraju, zawsze są cyberprzestępcy, którzy chcą przejąć dane niczego niepodejrzewającej osoby. To pierwszy powód do korzystania z VPN. Nikt nie chce, aby ich wrażliwe dane zostały skradzione. Łącząc się z VPN, tworzysz bezpieczne i szyfrowane połączenie. To znacznie utrudnia cyberprzestępcom kradzież danych.

Drugim powodem korzystania z VPN jest pomoc w ominięciu ograniczeń geograficznych. Chociaż nie musisz się tam martwić cenzurą, przeglądanie lub przesyłanie strumieniowe treści, które normalnie zobaczysz, może być trudne. Często firmy blokują dostęp do mediów spoza obszaru docelowego. Gdy łączysz się z serwerem VPN w regionie, który chcesz wyświetlić, oprogramowanie blokujące myśli, że znajdujesz się gdzie indziej. Po prostu wybierz serwer w innym regionie i możesz zacząć.

Są to dwa największe powody korzystania z VPN, jeśli odwiedzasz Filipiny. Jednak po zarejestrowaniu się u usługodawcy możesz znaleźć inne zastosowania. Niezależnie od tego, czy chcesz ominąć ograniczenia geograficzne, czy uchronić się przed cyberatakiem, możesz łatwo uzyskać VPN.

Jaka jest najlepsza sieć VPN dla Filipin??

Poniżej spojrzeliśmy na kilka czynników, które pomogą nam wybrać najlepsze VPN dla Filipin:

 • Szybkie serwery, które działają dobrze w regionie
 • Obsługa aplikacji mobilnych, w tym Amazon Firestick
 • Brak zasad dzienników dotyczących anonimowości
 • Silna stabilność serwera, aby uniknąć rozłączeń
 •  Możliwość obejścia treści ograniczonych geograficznie
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym, aby chronić Cię przed wścibskimi oczami

Przejdźmy od razu i spójrzmy na najlepsze sieci VPN dla Filipin:

1. Najlepsza sieć VPN dla Filipin: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Test prędkości ExpressVPN Filipiny

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie trzeba wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze najszybszy serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Ten problem możesz znaleźć w wymienionych przez nas miastach. Po prostu wybierz kartę „Wszystkie”, otwórz region Azji i Pacyfiku, a następnie otwórz Singapur. W tym momencie możesz wybrać jeden z serwerów tam. Wybraliśmy serwer w Singapurze, a prędkość wynosiła 106,83 Mb / s.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS dla konsol do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzeń multimedialnych (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Filipin: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

Test prędkości NordVPN Filipiny

NordVPN obsługuje wiele serwerów w okolicy. Najłatwiejszym sposobem wybrania określonego numeru serwera jest wybranie karty „Serwery” w aplikacji, a następnie posortowanie wyników w kolejności alfabetycznej. Następnie możesz przewinąć w dół i wybrać dowolny z pobliskich serwerów. Jak widać przetestowaliśmy serwer w Singapurze, a jego prędkość wynosiła 100,03 Mb / s.

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Filipin: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 3,33 USD miesięcznie (72% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 33 krajach. Jak widać poniżej, zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Lokalizacje serwerów są wymienione w kolejności alfabetycznej według kraju.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

Test prędkości PIA Filipiny

PIA oferuje klienta Windows i inne aplikacje, które są proste i łatwe w użyciu. Nie chcesz jednak tego nie doceniać. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania, aby znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością. Jak widać, nasz test prędkości wykazał, że PIA działa dobrze na Filipinach. Gdy podłączyliśmy się do serwera w Singapurze i uzyskaliśmy prędkość 67,73 Mbps.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje członkom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN dla Filipin: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Test prędkości CyberGhost Philippines

Ponieważ chcieliśmy przetestować serwer w Singapurze (ponieważ jest to najbliższa lokalizacja), otworzyliśmy klienta Windows i rozszerzyliśmy interfejs. Następnie kliknij kartę „Wszystkie serwery”, jeśli nie jest jeszcze aktywna. Przewiń w dół do Singapuru i kliknij po prawej stronie gwiazdy. Spowoduje to wyświetlenie pełnej listy serwerów w kraju. Sieć CyberGhost obejmuje kilka serwerów. Połączyliśmy się z serwerem w Singapurze i uzyskaliśmy prędkość 84,60 Mb / s.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

5. Najlepsza sieć VPN dla Filipin: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 5,20 USD miesięcznie (57% zniżki)

Tak szybko, jak wszystko rośnie w kraju, nie powinno dziwić, że wiele sieci VPN ma lokalizacje w stolicy. Obejmuje to IPVanish. Możemy ci powiedzieć z osobistej wiedzy, że będzie działał dobrze, bez względu na region kraju, w którym się znajdujesz. Możesz oczekiwać szybkich serwerów w większej liczbie lokalizacji serwerów niż w przypadku wielu innych usług VPN. Z tych powodów wybraliśmy IPVanish jako jedną z naszych opcji, z których można korzystać podczas pobytu na Filipinach.

IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Sieć wytwarza duże prędkości tam, gdzie przeprowadzamy nasze testy prędkości. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w całym regionie. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer z menu rozwijanego.

Test prędkości IPVanish Philippines

IPVanish obsługuje wiele serwerów w okolicy i możesz połączyć się z dowolnym z nich. Jeśli widzisz serwery z literą „a” w nazwie serwera, są one najszybsze. Na przykład szukałbyś takiego oznaczonego podobnie do nml-a01.ipvanish.com. (znajduje się w Manili). W większości przypadków zauważysz, że serwery „a” są najszybsze. Przetestowaliśmy tam serwer IPVanish (mnl-a05) i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 96,52 Mb / s.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i innych. Możesz nawet skonfigurować router, aby chronił każde urządzenie w sieci. Usługa VPN jest dość popularna wśród użytkowników Kodi. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

Możesz spojrzeć na nasze 10 najlepszych usług VPN jeśli chcesz różnych opcji, ale uważamy, że nie musisz. Wybraliśmy ręcznie wspomniane opcje, ponieważ są one ogólnie najlepsze. Czynniki determinujące w naszych wyborach są oparte na szybkości, bezpieczeństwie, lokalizacjach regionalnych i cenie. Ponadto wybraliśmy te z dużymi sieciami serwerów, z którymi możesz chcieć się połączyć. Wiarygodni dostawcy VPN to tacy, którzy zapewnią szybkie sieci do strumieniowego przesyłania treści HD z innych lokalizacji i chronią twoją prywatność. Oczywiście nasze wybory robią oba.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map