Najlepsze VPN dla Evanston

Evanston, IlEvanston, Illinois to miasto położone 12 mil na północ od Chicago. W 2010 r. Liczba mieszkańców wynosiła 74 tys. Oczywiście jest wiele rzeczy, które są atrakcyjne w tym obszarze, który wynika głównie z jego bliskości do Chicago. Oprócz lokalizacji, jest także domem Northcern University Wildcats. Jeśli zamierzasz odwiedzić miasto, na pewno będziesz chciał korzystać z VPN podczas korzystania z publicznej sieci Wi-Fi. Zanim powiemy ci, dlaczego jest to tak ważne, zapoznaj się z naszą listą najlepszych sieci VPN dla Evanston.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDPIA80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish4,87 USDIPVanish76Pole wyboru

Przed 1830 rokiem obszar Evanston był w większości niezamieszkany. Powstanie miasta w 1851 roku było w dużej mierze zasługą grupy liderów biznesu, którzy założyli Northwestern University. Założyciele uniwersytetów przedstawili plany miasta po zakupie kilkuset akrów ziemi od dr Johna Fostera. Nazwali miasto Evanston na cześć Johna Evansa, ponieważ był jednym z ich przywódców. Evans miał również udział w historii Kolorado.

Obecnie w Evanston można znaleźć wiele rzeczy do zrobienia. Obejmuje to doświadczenia teatralne, latarnię morską Grosse Point, Evanston History Center, kilka muzeów, wydarzenia sportowe i wiele innych. Bez względu na to, co chcesz tam robić, możesz to znaleźć, jeśli włączysz Chicago w okolicy. Podczas wizyty w mieście nie zabraknie Ci rzeczy do zrobienia.

To powiedziawszy, prawdopodobnie będziesz wtedy korzystać z publicznej sieci Wi-Fi. Jeśli tak, masz szczęście. Wiele firm oferuje swoim klientom bezpłatne publiczne WiFi. Chociaż to świetnie, może być również niebezpieczne. Kiedy łączysz się z VPN, tworzysz bezpieczne i szyfrowane połączenie z wybranym serwerem. To znacznie utrudnia cyberprzestępcom kradzież danych osobowych.

Drugim powodem korzystania z VPN jest pomoc w ominięciu ograniczeń sieciowych i geograficznych. Jeśli kiedykolwiek nie widziałeś żadnej zawartości, wiesz już, czym jest blok sieciowy. Z drugiej strony, jeśli kiedykolwiek próbowałeś oglądać coś w Internecie, gdzie był nadawany w telewizji i został zablokowany, wiesz o ograniczeniach geograficznych. W takim przypadku łączysz się z VPN w innej lokalizacji. To sprawi, że oprogramowanie będzie myśleć, że jesteś gdzie indziej. W ten sposób możesz oglądać lub uzyskiwać dostęp do treści tak, jak tego oczekujesz.

Chociaż są to dwa największe powody korzystania z VPN, prawdopodobnie znajdziesz inne. Ważne jest, aby chronić swoją prywatność przed cyberprzestępcami i denerwuje Cię, gdy napotkasz geobloki. Tak czy inaczej VPN obejmuje Cię. Ze wszystkimi dostępnymi opcjami protokołu istnieje kilka, których chcesz szukać. Zalecamy korzystanie z protokołów szyfrowania IKEv2 lub OpenVPN. Jeśli pojawi się opcja wyboru między wersjami OpenVPN, wersja UDP jest najszybsza. Jednak wersja TCP jest odpowiednia dla osób z problemami z połączeniem.

1. Najlepsza sieć VPN dla Evanston: IPVanish

IPVanish

Evanston jest około 12 mil od Chicago. Dzięki temu uzyskasz dobry czas reakcji. Usługa VPN ma więcej lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych niż inne firmy z naszej listy. To sprawia, że ​​stają się naszą siecią VPN dla Evanston.

Kraje Lokalizacje Lokalizacje serwerów USA
6389Ashburn, Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Miami, Nowy Jork, Phoenix, San Jose. Seattle, Waszyngton

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. W naszych testach prędkości sieć konsekwentnie jest najszybszą siecią VPN w Ameryce Północnej i Europie. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer.

IPVanish obsługuje 56 serwerów w Chicago i możesz połączyć się z dowolnym z nich. Sugerujemy wybranie takiego, który zaczyna się od „a” w nazwie serwera. Na przykład chi.a01.ipvanish.com. W większości przypadków najszybsze są serwery „a”. Przetestowaliśmy serwer IPVanish w Chicago i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 64,05 Mb / s na naszym kablowym połączeniu internetowym, które osiąga maksymalną prędkość zbliżoną do tej samej prędkości.

Test prędkości IPVanish Chicago

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i więcej za 7,50 USD miesięcznie lub 58,49 USD rocznie. To się udaje 4,87 USD miesięcznie w sprawie planu rocznego. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

2. Najlepsza sieć VPN dla Evanston: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych.

Kraje Lokalizacje Lokalizacje serwerów USA
94160Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Kansas City, Los Angeles, Miami, Minneapolis, New Jersey, Nowy Jork, Phoenix, Salt Lake City, San Francisco, San Jose, Santa Monica, Seattle, Tampa, Wirginia, Waszyngton, DC

Jak widać w powyższej tabeli, ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje setki serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby chronić prywatność użytkowników. Możesz skorzystać z ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać ulubione drużyny z dowolnego miejsca.

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie możesz wybrać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Dotyczy to Chicago (ponieważ jest to najbliższe miasto Evanston). Będziesz chciał wybrać kartę „Wszystkie”, otworzyć Ameryki, a następnie Stany Zjednoczone. W tym momencie możesz wybrać lokalizację serwera USA – Chicago. Jak widać przetestowaliśmy serwer w Chicago, a jego prędkość wynosiła 58,03 Mb / s.

Test prędkości ExpressVPN Chicago

Chociaż ExpressVPN jest sprzedawany po wyższej cenie niż inne usługi z naszej listy, wartość jest wysoka, biorąc pod uwagę rozmiar ich sieci i funkcji usługowych. Możesz połączyć komputer, urządzenie przenośne, router i konsolę do gier (SmartDNS) za pomocą jednego konta VPN 6,67 USD miesięcznie z roczną subskrypcją.

Odwiedź ExpressVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Evanston: VyprVPN

VyprVPN

Zespół VyprVPN ma siedzibę w Austin w Teksasie i od dawna walczy o prywatność użytkownika w Internecie. Od kilku lat organizują coroczny panel ochrony prywatności w SXSW, a nawet spędzają czas w Waszyngtonie, lobbując na rzecz reform prywatności. Przekonasz się, że usługa VPN jest zgodna z ich wartościami.

Kraje Lokalizacje Lokalizacje serwerów USA
6271Austin, Chicago, Los Angeles, Miami, Nowy Jork, San Francisco, Seattle, Waszyngton

Zauważysz niektóre dodane funkcje VyprVPN w zależności od wybranego konta. Plan VyprVPN Premium obejmuje 5 jednoczesnych połączeń, VyprVPN Cloud i protokół Chameleon. Funkcja chmury VyprVPN pozwala kontrolować własny serwer VPN w chmurze, a protokół Chameleon pomaga użytkownikom w krajach takich jak Chiny omijać cenzurę rządową.

Klient VyprVPN nie daje możliwości wyboru określonego numeru serwera w Chicago. Zamiast tego będziesz chciał zmienić lokalizację na Chicago. Stamtąd klient automatycznie połączy Cię z najlepszym serwerem VPN w Chicago. Poniżej możesz zobaczyć wyniki testu prędkości. Po połączeniu z serwerem w Chicago udało nam się osiągnąć prędkość pobierania 52,18 Mb / s.

Test prędkości VyprVPN Chicago

VyprVPN uprzejmie oferuje naszym odwiedzającym 25% zniżki. Kupon kumuluje się obok normalnych rabatów terminowych. Możesz cieszyć się nieograniczoną VPN i VyprVPN Cloud za jedyne 12,95 USD miesięcznie lub 60 USD rocznie. Rachunek roczny działa po prostu 5,00 $ miesięcznie. Nowi użytkownicy są objęci 3-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź VyprVPN

Jeśli chcesz spojrzeć na inne opcje, zapoznaj się z naszą ofertą 10 najlepszych VPN lista usług. Nie sądzimy jednak, że będziesz musiał. Dokonaliśmy wyboru w oparciu o szybkość, niezawodność, cenę, bezpieczeństwo i dostawców z serwerami zlokalizowanymi w Chicago lub w pobliżu. W ten sposób wiesz, że uzyskasz najlepsze prędkości. Oczywiście wszystkie mają świetne sieci. Szybkość jest ważna, jeśli planujesz pobieranie lub przesyłanie strumieniowe treści. Nikt nie chce oglądać swojej ulubionej imprezy sportowej ani bufora strony. Dostawcy, o których wspomnieliśmy powyżej, to najlepsze opcje, niezależnie od popularnych usług, z których chcesz skorzystać. Mamy nadzieję, że możesz skorzystać z naszego przewodnika, aby podjąć właściwą decyzję.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map