Najlepsze VPN dla Ekwadoru

EkwadorEkwador to mały nadmorski kraj położony w północno-zachodniej części Ameryki Południowej. Obecnie szacowana populacja wynosi 16,5 miliona mieszkańców. Kraj przyciąga turystów możliwościami biznesowymi, różnorodnością pogody, historią, wspaniałym jedzeniem i nie tylko. Jeśli zamierzasz odwiedzić Ekwador w celach rekreacyjnych lub biznesowych, będziesz chciał skorzystać z szerokiej dostępności WiFi. Jednak musisz także upewnić się, że łączysz się z VPN. Poinformujemy Cię, dlaczego jest to ważne wkrótce. Najpierw spójrz na najlepsze sieci VPN dla Ekwadoru.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1HMA Pro VPN4,29 USDHideMyAss280
2)PureVPN2,88 USDSaferVPN180Pole wyboruPole wyboru
3)ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru

Czytając raport z Freedomhouse.org, dowiadujesz się, że rządowy monitoring Internetu jest powszechny w Ekwadorze. To pierwszy powód, aby korzystać z VPN w kraju. Kierownictwo nie boi się monitorować ani więzić swoich obywateli z powodu tego, co mówią. Łącząc się z VPN, tworzysz bezpieczne i szyfrowane połączenie z serwerem. To znacznie utrudni rządowi lub cyberprzestępcom skompromitowanie twoich danych.

W tym samym duchu rząd Ekwadoru nie boi się ograniczać dostępu do różnych stron internetowych, zwłaszcza jeśli mają one charakter polityczny. Oczywiście blokują również inne typy. Po podłączeniu serwera VPN w innym kraju możesz obejść ograniczenia nałożone przez rząd. W ten sposób możesz swobodnie przeglądać, jak zwykle.

Jaki jest najlepszy VPN dla Ekwadoru?

Kafejki internetowe są duże w całym kraju. a korzystanie z Internetu wzrosło w ciągu ostatnich kilku lat. Jednak naszym głównym czynnikiem przy poszukiwaniu najlepszych opcji dla kraju jest bezpieczeństwo. Ze względu na monitorowanie i blokowanie różnych stron internetowych postanowiliśmy zastosować następujące czynniki. Czynniki te to:

 • Wysokiej klasy szyfrowanie wojskowe zapewniające doskonałą ochronę
 • Dostawcy z zasadą braku dzienników
 • Duża sieć serwerów pomaga wyeliminować rozłączenia
 • Możliwość obejścia cenzury narzuconej przez rząd
 • Szybkie serwery, które działają dobrze w Ekwadorze
 • Dostawcy obsługujący wiele platform dla urządzeń mobilnych, w tym Amazon Firestick

Teraz, gdy ustaliliśmy te czynniki, przyjrzyjmy się bliżej dostawcom.

1. Najlepsza sieć VPN dla Ekwadoru: HMA

HMA VPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,99 USD miesięcznie (75% zniżki)

HideMyAss został powołany do życia w 2005 roku, kiedy Jack Cator, 16-letni student w Anglii, zdecydował, że chce stworzyć usługę, która pomoże ludziom uniknąć cenzury. W szczególności Jack nie mógł uzyskać dostępu do serwisów społecznościowych i gier online, ponieważ zostały zablokowane w sieci szkolnej. HMA dodała setki tysięcy użytkowników w pierwszym miesiącu i od tego czasu stała się jedną z największych usług VPN na świecie z ponad 350 lokalizacjami serwerów. Privax, spółka macierzysta HMA Pro VPN, dołączyła do zespołu AVG w 2015 roku.

Test prędkości HMA Ekwador

Dla tych, którzy chcą znaleźć dostawcę VPN z największą liczbą lokalizacji serwerów, HideMyAss jest najlepszym wyborem. Pamiętaj tylko, że HMA rejestruje aktywność użytkownika, co jest problemem dla niektórych użytkowników VPN. HMA obsługuje niektóre serwery VPN w Ekwadorze, szczególnie w Quito. Aby połączyć się z serwerem, musisz przejść do „Trybu lokalizacji” i wybrać „Zmień lokalizację”, aby rozpocząć. Następnie kliknij kartę „Miasta” i wyszukaj Quito. Połączyliśmy się z serwerem w celu przetestowania i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 120,44 Mb / s.

W 2016 r. HMA i kilku innych wiodących dostawców VPN doprowadziło do uproszczenia niestandardowego oprogramowania klienckiego. Rezultatem jest pełny zestaw niestandardowych aplikacji, które ułatwiają każdemu użytkownikowi połączenie z siecią HMA i szyfrowanie połączenia. Mają dostępne oprogramowanie dla systemów Windows, Mac, Android i iOS. Możesz także połączyć się z HMA przez router. HMA oferuje nieograniczony dostęp VPN już od 4,99 USD miesięcznie i oferuje wszystkim nowym użytkownikom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

Odwiedź Hide My Ass

2. Najlepsza sieć VPN dla Ekwadoru: PureVPN

PureVPN

Zarejestruj się przez 24 miesiące za jedyne 2,88 USD miesięcznie (74% zniżki)

PureVPN działa na rynku od 2007 roku, co czyni go jednym z najstarszych dostawców VPN na rynku. Wczesny start pomógł im rozwinąć się i wprowadzić innowacje. PureVPN ma jednego z najlepszych klientów VPN dostępnych na rynku. Mają także bezpłatne aplikacje na iOS i Androida.

Innowacja to obszar, który pomaga PureVPN wyróżnić się na tle innych. Nadal dodają nowe funkcje i dodatki do usługi. Możesz dodać zaporę NAT, dedykowany adres IP, przeglądarkę StealthVPN oraz specjalną opcję o nazwie dedykowane przesyłanie strumieniowe, aby przyspieszyć działanie.

Test prędkości PureVPN Ekwador

Ponieważ chcieliśmy przetestować serwer w Quito w Ekwadorze, otworzyliśmy klienta Windows i kliknęliśmy opcję „Narzędzie wyboru kraju”. Stamtąd możesz rozwinąć dowolny kraj i wybrać konkretny serwer za pomocą karty „Przeglądaj wszystkie serwery”. Sieć PureVPN ma kilka serwerów zlokalizowanych w Ekwadorze. Połączyliśmy się z jednym z nich i przetestowaliśmy wydajność. Jak widać, nasza prędkość pobierania wynosiła 37,16 Mbps.

PureVPN ma się naprawdę dobrze w kategorii cenowej. Obniżyli ceny o ponad 50% w miarę wzrostu usług. Możesz zapisać się na nieograniczoną VPN i uzyskać dostęp do wszystkich lokalizacji ich serwerów już od 4,99 USD miesięcznie. Roczny plan ma wielką wartość.

Odwiedź PureVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Ekwadoru: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Test prędkości ExpressVPN EkwadorAplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie możesz wybrać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Możesz znaleźć ten problem z serwerami w Ekwadorze. Po prostu wybierz kartę „Wszystkie”, otwórz Ameryki, a następnie otwórz Ekwador. W tym momencie możesz wybrać serwery. Podczas testowania serwera w Quito w Ekwadorze prędkość wynosiła 16,13 Mb / s.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

I tam masz najlepsze opcje do użycia, jeśli odwiedzasz Ekwador. Mamy nadzieję, że dowiesz się, dlaczego połączenie VPN jest tak ważne w kraju. Jeśli chcesz spojrzeć na inne opcje, możesz zobaczyć nasze lista 10 najlepszych VPN. Chociaż są one również dobre, dokonaliśmy wyborów w oparciu o najlepsze opcje zoptymalizowane dla Ekwadoru. Czynniki te są ważne bez względu na to, w jakie działania internetowe się angażujesz. Korzystając z naszego przewodnika, możemy pomóc Ci dokonać właściwych wyborów.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map