Najlepsze VPN dla Dhaka

Dhaka, BangladeszDhaka, Bangladesz jest stolicą i największym miastem w kraju. Ponieważ ma prawie 19 milionów ludzi, jest czwartym najbardziej zaludnionym miastem na świecie. Ponieważ Dhaka ma tylko 118 mil kwadratowych, jest to najbardziej zatłoczone miasto na świecie. Ostatnio odnotowano znaczny wzrost, a inwestycje zagraniczne i krajowe tętnią życiem. Uważa się również, że jest to jedno z najszybciej rozwijających się miast w okolicy. Jeśli planujesz odwiedzić miasto, na pewno będziesz chciał skorzystać z VPN przed połączeniem z Wi-Fi. Za chwilę powiemy ci, ale najpierw zapoznaj się z naszymi zaleceniami dotyczącymi najlepszych sieci VPN dla Dhaki.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)HMA Pro VPN4,29 USDHideMyAss280
3)PureVPN2,88 USDSaferVPN180Pole wyboruPole wyboru

Historia miasta sięga pierwszego tysiąclecia. W 1608 r. Imperium Mogołów ogłosiło stolicą stare miasto Dhaka. Kiedy Brytyjczycy zdobyli Dhaka w 1800 roku, miasto ucierpiało z głodu i upadku. Brytyjskie rządy nie zakończyły się, dopóki kraj nie uzyskał niepodległości w 1947 r.

W 2011 r. Time Magazine umieścił Dhakę jako nowo wybitną megamiastę i jest centrum politycznym i biznesowym kraju. Rzeczy, które przyciągają odwiedzających miasto, to muzea, firmy, budynki architektoniczne, malownicze piesze wycieczki, wycieczki statkiem i wiele innych. Jak widać, jest wiele rzeczy do zrobienia w czasach przestoju. Pamiętaj jednak, że miasto prawie pęka w szwach.

Jeśli planujesz korzystać z Internetu w Dhace, możesz mieć problemy z prędkością i stabilnością. W całym kraju Bangladesz ma jeden z najniższych wskaźników wykorzystania Internetu na świecie. Jednak powinieneś być w stanie znaleźć połączenie internetowe w niektórych zakładach i hotelach. Jeśli musisz go użyć, będziesz chciał się zabezpieczyć za pomocą VPN. Możesz się założyć, że jest wielu cyberprzestępców, którzy tylko czekają, aby ukraść twoje prywatne dane. Utworzenie bezpiecznego i szyfrowanego połączenia z serwerem znacznie utrudni przestępcom uzyskanie dostępu do twoich informacji.

Innym powodem korzystania z VPN podczas pobytu w Dhace jest cenzura. Kraj Bangladesz często blokuje strony internetowe, które uważa za nieodpowiednie. Lokalni dostawcy usług będą również blokować wszystkie porty, z wyjątkiem HTTP / HTTPS. Korzystając z VPN, możesz sprawić, że oprogramowanie blokujące będzie myśleć, że znajdujesz się gdzie indziej. Pomocne jest także obejście blokad portów, z którymi się spotkasz.

Jak widać, są to dwa największe powody, aby korzystać z VPN podczas pobytu w Dhace. To powiedziawszy, po zarejestrowaniu konta możesz znaleźć inne zastosowania. Od powstrzymywania cyberprzestępców po obejście problemów cenzury – VPN pomogą ci osiągnąć twoje cele. Teraz, gdy pokazaliśmy Ci, dlaczego są one ważne, musimy powiedzieć o kilku rzeczach.

Sieci VPN działają przy użyciu protokołów szyfrowania. Mogą być jednak mylące, jeśli chcesz najlepszej ochrony. Najlepszym protokołem do użycia jest OpenVPN, kiedy tylko możesz. Jest to standard branżowy, ponieważ oferuje najlepsze połączenie szybkości i bezpieczeństwa. W przypadku niektórych dostawców może pojawić się wybór między wersją UDP i TCP. UDP jest zwykle najlepszym wyborem, ponieważ jest najszybszy. Jednak wersja TCP jest lepsza, jeśli masz problemy z połączeniem. Ponieważ istnieje duża szansa na problemy z połączeniem w Bangladeszu, możesz upewnić się, że usługa daje tę opcję.

Wskoczmy od razu i zobaczmy najlepsze VPN dla Dhaki.

1. Najlepsza sieć VPN dla Dhaki: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Test prędkości ExpressVPN Dhaka

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie trzeba wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze najszybszy serwer w wybranej lokalizacji. Będziesz chciał wybrać kartę „Wszystkie”, otworzyć region Azji i Pacyfiku, a następnie Bangladesz. W tym momencie możesz wybrać znajdujące się tam serwery. Jak widać, przetestowaliśmy serwer w Dhace, a jego prędkość wynosiła 30,18 Mb / s.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Zobacz oferty ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Dhaka: HMA

HMA VPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,99 USD miesięcznie (75% zniżki)

HideMyAss został powołany do życia w 2005 roku, kiedy Jack Cator, 16-letni student w Anglii, zdecydował, że chce stworzyć usługę, która pomoże ludziom uniknąć cenzury. W szczególności Jack nie mógł uzyskać dostępu do serwisów społecznościowych i gier online, ponieważ zostały zablokowane w sieci szkolnej. HMA dodała setki tysięcy użytkowników w pierwszym miesiącu i od tego czasu stała się jedną z największych usług VPN na świecie z ponad 350 lokalizacjami serwerów. Privax, spółka macierzysta HMA Pro VPN, dołączyła do zespołu AVG w 2015 roku.

Test prędkości HMA Dhaka

Jeśli Twoim celem jest znalezienie VPN z największą liczbą lokalizacji serwerów, HideMyAss jest najlepszym wyborem. Pamiętaj tylko, że HMA rejestruje aktywność użytkownika, co jest problemem dla niektórych użytkowników VPN. HMA obsługuje wiele serwerów VPN w całej Azji, w tym kilka w Bangladeszu. Aby połączyć się z serwerem, musisz przejść do „Trybu lokalizacji” i wybrać „Zmień lokalizację”, aby rozpocząć. Następnie kliknij kartę „Miasta” i wyszukaj Dhaka. Stamtąd możesz wybrać lokalizację serwera. Połączyliśmy się z serwerem w celu przetestowania i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 24,32 Mb / s.

W 2016 r. HMA i kilku innych wiodących dostawców VPN doprowadziło do uproszczenia niestandardowego oprogramowania klienckiego. Rezultatem jest pełny zestaw niestandardowych aplikacji, które ułatwiają każdemu użytkownikowi połączenie z siecią HMA i szyfrowanie połączenia. Mają dostępne oprogramowanie dla systemów Windows, Mac, Android i iOS. Możesz także połączyć się z HMA przez router. HMA oferuje nieograniczony dostęp VPN już od 4,99 USD miesięcznie i oferuje wszystkim nowym użytkownikom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

Wyświetl oferty HMA

3. Najlepsza sieć VPN dla Dhaka: PureVPN

PureVPN

Zarejestruj się przez 24 miesiące za jedyne 2,88 USD miesięcznie (74% zniżki)

PureVPN działa na rynku od 2007 roku, co czyni go jednym z najstarszych dostawców VPN na rynku. Wczesny start pomógł im rozwinąć się i wprowadzić innowacje. PureVPN ma jednego z najlepszych klientów VPN dostępnych na rynku. Mają także bezpłatne aplikacje na iOS i Androida.

Innowacja to obszar, który pomaga PureVPN wyróżnić się na tle innych. Nadal dodają nowe funkcje i dodatki do usługi. Możesz dodać zaporę NAT, dedykowany adres IP, przeglądarkę StealthVPN oraz specjalną opcję o nazwie dedykowane przesyłanie strumieniowe, aby przyspieszyć działanie.

Test prędkości PureVPN Dhaka

Ponieważ chcieliśmy przetestować serwer w Bangladeszu, otworzyliśmy klienta Windows i kliknęliśmy opcję „Narzędzie wyboru kraju”. Stamtąd możesz rozwinąć dowolny kraj i wybrać konkretny serwer za pomocą karty „Przeglądaj wszystkie serwery”. Sieć PureVPN ma kilka serwerów zlokalizowanych w Bangladeszu. Połączyliśmy się z jednym z nich i przetestowaliśmy wydajność. Jak widać, nasza prędkość pobierania wynosiła 48,28 Mb / s.

PureVPN ma się naprawdę dobrze w kategorii cenowej. Obniżyli ceny o ponad 74%, ponieważ usługa stale się rozwija. Możesz zapisać się na nieograniczoną VPN i uzyskać dostęp do wszystkich lokalizacji ich serwerów już od 2,88 USD miesięcznie. Roczny plan ma wielką wartość.

Zobacz oferty PureVPN

Szukając usługi VPN do użycia w Dhace, uważamy, że daliśmy Ci najlepsze opcje. Zapraszamy jednak do zapoznania się z naszym 10 najlepszych VPN lista. Tylko upewnij się, że wybrany dostawca ma serwery zlokalizowane w okolicy. Decyzje podejmowaliśmy w oparciu o bezpieczeństwo, szybkość, niezawodność i cenę. Szukaliśmy również dostawców, którzy mają serwery w Dhace. W ten sposób możesz uzyskać najlepsze prędkości. Jeśli planujesz cokolwiek przesyłać strumieniowo, ważne są dobre prędkości. Na naszej liście nie ma złych wyborów, ponieważ wszystkie mają dobre sieci. Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomoże Ci podjąć właściwą decyzję dla Twoich potrzeb.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map