Najlepsze VPN dla Chromecasta

ChromecastChromecast to cyfrowe urządzenie do odtwarzania multimediów opracowane przez Google. Chociaż nie jest dużo większy niż pamięć flash USB, ma połączenie HDMI, które może przesyłać strumieniowo zawartość z aplikacji mobilnych i internetowych lub może powielać wyświetlacz z przeglądarki Chrome. Eliminuje to potrzebę posiadania Smart TV i ma niższą cenę niż dwaj najwięksi konkurenci, Roku i Apple TV. Mimo, że nieco różnią się od Roku, nadal konkurują na tym samym rynku. Jeśli chodzi o Apple TV, jest zaprojektowany, aby iść łeb w łeb. Jej niektóre VPN działają całkiem dobrze z Chromecastem.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboru

Jak wspomnieliśmy, Chromecast ma kilka zalet, zwłaszcza w porównaniu z Apple TV. Po pierwsze cena. Apple TV, podobnie jak większość innych produktów z linii Apple, jest drogi, zwykle kosztuje około 70 USD. Przy cenie 35 USD Chromecast to tylko połowa ceny Apple TV. Oprócz lepszej ceny został wydany zestaw programistyczny umożliwiający zewnętrznym dostawcom dostosowanie swojego oprogramowania, aby działało z urządzeniem Google. Chociaż Apple TV zapewnia także inne kanały, Chromecast ma znacznie większy potencjał na przyszłość.

Więc możesz zapytać, dlaczego potrzebujesz VPN do tego? Odpowiedź na to pytanie jest łatwa. Załóżmy, że podróżujesz za granicę, niedawno się przeprowadziłeś lub po prostu chciałeś oglądać treści z innego regionu. Przyjrzymy się przykładowi, w którym Netflix pomaga lepiej wyjaśnić. Netflix to popularna usługa przesyłania strumieniowego premium, która jest dostępna w wielu krajach na całym świecie, a obsługiwane regiony mają własną bibliotekę. Jeśli byłeś w Stanach Zjednoczonych lub w innym kraju, skorzystałbyś z VPN, aby połączyć się z dowolnym regionem. Innymi słowy, możesz przesyłać strumieniowo program telewizyjny z kanadyjskiej wersji Netflix do dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz.

Innym dobrym powodem do korzystania z VPN jest szyfrowanie. Od dostępu do danych osobowych, które chcesz zobaczyć na większym ekranie, po potencjalne oglądanie filmów z YouTube lub czegokolwiek innego, Chromecast ma wiele możliwości. Korzystanie z VPN zapewni bezpieczeństwo danych przed wszystkimi, którzy mogą mieć wścibskie oczy.

Teraz, gdy widzisz korzyści, z których skorzystasz? Chromecast ma kilka dobrych opcji do wyboru. Mimo że wszystkie nasze opcje chronią Twoją prywatność, korzystanie z protokołu OpenVPN byłoby najlepszym rozwiązaniem, gdy tylko możesz. Jeśli szybkość ma kluczowe znaczenie, należy użyć OpenVPN (UDP). To najlepsza opcja do korzystania z dowolnej usługi przesyłania strumieniowego, takiej jak Pandora lub Netflix. Jeśli masz problemy z połączeniem i problemy z zerwaniem połączenia, będziesz chciał użyć OpenVPN (TCP). Chociaż połączenie może być nieco wolniejsze, dane przechodzą sprawdzanie błędów. Aby przesyłać strumieniowo lub łączyć się z siecią VPN za pomocą sieci komórkowej, możesz również sprawdzić inne protokoły, w tym L2TP i IKEv2, w celu zapewnienia prywatności.

Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje dane, powinieneś użyć ExpressVPN. Nie przechowują dzienników i mają funkcję „zabicia przełącznika”, więc upewni się, że każde przeglądanie, które robisz, jest zabezpieczone. Ponieważ dużą część korzystania z urządzenia Chromecast stanowi streaming, ExpressVPN ponownie jest najlepszym wyborem. Mają najszybszą sieć w Ameryce Północnej i Europie, a także oferują klienta mobilnego, więc po prostu się połączysz i możesz przesyłać strumieniowo z krajów z największymi bibliotekami treści. Stany Zjednoczone mają obecnie najlepszy wybór, ale możesz połączyć się z dowolnym regionem, który wybierzesz.

Jeśli chcesz mieć tylko dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi, wybierz funkcję ExpressVPN MediaStreamer (Smart DNS). MediaStreamer pomoże w odblokowaniu kanałów bez niewielkiej utraty prędkości. Sugerujemy jednak skorzystanie z opcji szyfrowanej, ponieważ nigdy nie zalecamy wymiany bezpieczeństwa na szybkość. W zależności od tego, co próbujesz przesyłać strumieniowo, potrzebujesz tylko połączenia 800 kb / s, aby przesyłać strumieniowo większość multimediów wizualnych. Tak długo, jak nie następuje utrata jakości, wszelkie straty prędkości są kompensowane przez związane z tym bezpieczeństwo. Członkowie ExpressVPN mają pełny dostęp do obu usług.

Przejdźmy od razu i zobaczmy najlepsze VPN dla Chromecasta.

1. Najlepsza sieć VPN dla Chromecasta: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz połączyć się z ich siecią VPN, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione usługi przesyłania strumieniowego z dowolnego miejsca.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Połącz komputer stacjonarny z telefonem komórkowym w tym samym czasie dzięki maksymalnie 3 jednoczesnym połączeniom. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby go skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Chromecasta: NordVPN

NordVPN

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w obsłudze aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad). Możesz użyć rozszerzenia przeglądarki NordVPN dla Chrome, Firefox lub Safari. NordVPN oferuje pewne zaawansowane funkcje prywatności, takie jak podwójne VPN, serwery P2P i dedykowane IP, które naprawdę pomagają wyróżnić usługę.

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Chromecasta: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

4. Najlepsza sieć VPN dla Chromecasta: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 33 krajach. Zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Przez większość czasu prędkość będzie duża.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

PIA oferuje klienta Windows i inne aplikacje, które są proste i łatwe w użyciu. Nie chcesz jednak tego nie doceniać. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania, aby znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje członkom 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

5. Najlepsza sieć VPN dla Chromecasta: IPVanish

IPVanish

W USA znajduje się kilka popularnych usług VPN, ale żadna nie jest szybsza niż IPVanish. Wiemy z własnego doświadczenia, że ​​IPVanish będzie działać całkiem dobrze bez względu na region kraju, w którym się znajdujesz. Ich serwery są szybkie, a usługa VPN ma więcej lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych niż większość dostawców VPN.

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Ich sieć VPN jest stale najszybsza w Ameryce Północnej w naszych testach prędkości. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub bardziej szczegółowo, wybierając indywidualny serwer. IPVanish doskonale nadaje się do grania, ale może zostać trafiony i zablokowany w celu odblokowania popularnych serwisów streamingowych.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i innych. Możesz nawet skonfigurować router, aby chronił każde urządzenie w sieci. Usługa VPN jest dość popularna wśród użytkowników Kodi. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

Możesz sprawdzić naszą listę 10 najlepszych VPN usługi, jeśli chcesz, ale nie powinno to być konieczne, ponieważ wybraliśmy najlepsze dla tego postu. Kryteria wyboru są oparte na bezpieczeństwie, szybkości, cenie i dużej liczbie serwerów sieciowych na całym świecie. Zawsze chciałbyś pójść z najbardziej wiarygodnymi firmami, w tym tymi, o których tu wspominamy. Nasze definicje obejmują ochronę prywatności i szybkie sieci do strumieniowego przesyłania treści w wysokiej rozdzielczości z innych krajów.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map