Najlepsze VPN dla Chin

Chiny Zdjęcie 2Chińska Republika Ludowa ma największą na świecie populację – prawie 1,5 miliarda ludzi. Zajmuje również 3. miejsce pod względem powierzchni na świecie. Kraj ma duży wpływ na produkcję na świecie. Wystarczy spojrzeć, gdzie coś jest zrobione i istnieje duża szansa, że ​​jest napisane „wyprodukowano w Chinach”. Pod względem tade wiele firm uważa ten kraj za wirtualne bogactwo możliwości. Niezależnie od tego, czy Twoja firma jest jedną z nich, czy dopiero zobaczysz, co ma do zaoferowania ten ogromny kraj, korzystanie z VPN podczas łączenia się z Internetem jest koniecznością. Za chwilę wyjaśnimy szczegóły, ale spójrz na naszą listę najlepszych VPN dla Chin.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Pole wyboru Pole wyboru Pole wyboru
2) NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Pole wyboru Pole wyboru Pole wyboru
3) CyberGhost 2,75 USD PIA 112 Pole wyboru Pole wyboru
4 Prywatny dostęp do Internetu 3,33 USD PIA 52 Pole wyboru Pole wyboru
5 StrongVPN 4,37 USD StrongVPN 46 Pole wyboru Pole wyboru

Chińska polityka cenzury internetowej (często nazywana Wielką Zaporą Chin lub programem Golden Shield) jest bardzo dobrze znana. Prawda jest taka, że ​​istnieje bardzo niewiele witryn, do których można przejść bez korzystania z VPN. Łącząc się z serwerem VPN znajdującym się w bardziej swobodnym obszarze, możesz oszukać zaporę ogniową, aby pomyślała, że ​​jesteś gdzie indziej. W ten sposób możesz uzyskać dostęp do ponad 6 milionów stron internetowych, które blokuje ten kraj. Oczywiście obejmuje to witryny takie jak Google, Facebook i wiele innych.

Oprócz niezwykle wszechstronnego programu Golden Shield odwiedzający Chiny napotkają kolejny problem. Jest tak, ponieważ rząd stale monitoruje Internet. Przywództwo Chin zachowa wszystko, co powiesz lub zrobisz online przeciwko tobie. Za pomocą VPN twoje szyfrowane połączenie utrudnia przestępcom lub chińskiemu rządowi przechwycenie twoich wrażliwych danych. Należy jednak pamiętać, że jeśli rząd chce wystarczająco złych informacji, znajdzie inne sposoby ich uzyskania.

Jaki jest najlepszy VPN dla Chin?

Nasza lista najlepszych VPN dla Chin oparta jest na następujących kryteriach:

  • Testy prędkości przeprowadzone w Hongkongu, Indiach, Korei Południowej i Singapurze
  • Testowano zdolność każdej sieci VPN do odblokowania Wielkiej zapory ogniowej w Chinach
  • Ograniczenia dotyczące odblokowywania sukcesów dla kanałów i wydarzeń sportowych na żywo
  • Silne szyfrowanie z naciskiem na ukrytą sieć VPN w celu ominięcia zapory
  • Dajemy pierwszeństwo dostawcom, którzy nie prowadzą dzienników użytkowania
  • Aplikacje mobilne i rozszerzenia przeglądarki internetowej dla zwiększenia prywatności

Bez dalszej zwłoki oto lista najlepszych usług VPN do wykorzystania w Chinach:

1. Najlepsza sieć VPN dla Chin: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie trzeba wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze najszybszy serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Ten problem możesz znaleźć w wymienionych przez nas miastach. Po prostu wybierz kartę „Wszystkie”, otwórz Azję, a następnie otwórz Hongkong. W tym momencie możesz wybrać lokalizację serwera w Hongkongu, Indiach lub Korei Południowej. Jak widać, wszystkie trzy lokalizacje działały całkiem dobrze przy prędkości pobierania sięgającej 116 Mb / s.