Najlepsze VPN dla Chile

ChileChile to długi i wąski kraj położony na zachodnim wybrzeżu Ameryki Południowej. Choć tego nie wiesz, kraj zajmuje 37. miejsce na świecie. Ma najwyższy budynek na kontynencie, który ma 64 piętra. W kraju jest wiele pięknych miejsc, w tym ich stolica Santiago. Jeśli wybierasz się do Chile, nie będziesz chciał korzystać z publicznego Internetu bez VPN. Za chwilę wyjaśnimy więcej, ale najpierw spójrz na naszą listę najlepszych VPN dla Chile.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboru

Chile uzyskało niepodległość od Hiszpanii w 1810 r. Powszechnie uważa się, że nazwa kraju pochodzi od rdzennej kultury, co oznacza koniec kraju. Oczywiście istnieją dowody na istnienie kultury, która pochodzi z czasów poprzedzających niepodległość. Obecnie rząd tego kraju jest jednolitą prezydencką republiką konstytucyjną i jest najbardziej stabilny w Ameryce Południowej.

Ze względu na jego rozmiar i długość istnieje szeroka i różnorodna różnorodność klimatów w kraju. Od gór Andów po plażę, pustynię i tropikalne obszary południa, można tam znaleźć różne klimaty. Jeśli szukasz nowych rodzajów doświadczeń, możesz je łatwo znaleźć gdzieś w kraju. Upewnij się, że ubierasz się odpowiednio do konkretnego obszaru i pory roku, którą odwiedzasz.

Dostęp do Internetu i prywatność w Chile

Chociaż Chile ma sporo obietnic, korzystanie z Internetu przez obywateli tego kraju wynosi tylko około 40%. Oznacza to, że większość kraju go nie używa. Chociaż istnieją miejsca oferujące szybki Internet, większość połączeń ma zakres od 1 do 10 Mb / s. Jednak nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem szybkiego internetu w kafejce internetowej lub hotelu. Oznacza to również, że drapieżniki mogą również, więc korzystanie z VPN jest dobrym pomysłem.

Korzystając z VPN, będziesz szyfrować ruch, aby lepiej chronić go przed wścibskimi oczami. Coraz więcej miejsc oferuje bezpłatne WiFi. Istnieje zwiększone ryzyko, że ktoś uzyska Twoje prywatne i poufne dane. Niezależnie od tego, czy są to dane finansowe, tajemnice firmowe lub inne rzeczy, jesteś narażony na niebezpieczeństwo, jeśli nie łączysz się z VPN, aby zaszyfrować swoje dane i pomóc zabezpieczyć swoją prywatność. Czyniąc to, znacznie trudniej jest wścibskim oczom ukraść dane osobowe.

Chile było jednym z pierwszych krajów, które podpisały przepisy dotyczące neutralności sieci. Nie blokują żadnych legalnych treści, a dostawcy usług internetowych nie mogą tego robić. Nie wydają się też szpiegować swoich użytkowników. Nie oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do swojego ulubionego programu z domu. To drugi powód do korzystania z VPN. Czasami treść jest ograniczona do określonego obszaru świata ze względu na prawa licencyjne. Jeśli chcesz oglądać coś z domu, potrzebujesz VPN, aby móc się tym cieszyć.

Jak wybrać VPN dla Chile

Niezależnie od tego, czy chcesz chronić swoją prywatność przed wścibskimi oczami, czy omijać ograniczenia geograficzne, które możesz napotkać, będziesz chciał korzystać z VPN podczas pobytu w Chile. Istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o dostawców, a czasem trudno jest ustalić, która z nich jest najlepsza. Jak wspomnieliśmy, VPN chroni Twoją prywatność za pomocą szyfrowania. Wielu wymienionych przez nas dostawców daje wybór między protokołami. Zawsze powinieneś wybrać OpenVPN.

Jest tak, ponieważ jest uważany za najlepszy wybór w społeczności. Jeśli dostaniesz opcję pomiędzy wersją UDP i TCP, oba będą dobrze wykonywać zadanie. Różnica polega na tym, że UDP jest szybszy, więc może być preferowany. Jeśli masz problemy z połączeniem, sprawdź wersję TCP. Chociaż jest wolniejszy, masz większą szansę na utrzymanie połączenia.

W przypadku niektórych innych naszych opcji możesz zapoznać się z naszą 10 najlepszych VPN lista usług. Nie sądzimy jednak, że będziesz musiał. Opcje oparte są na bezpieczeństwie, szybkości, niezawodności i cenie. Są również dostawcami z dobrą siecią serwerów VPN w regionie Ameryki Południowej. W ten sposób możesz uzyskać najlepsze prędkości. Oczywiście wszystkie mają świetne sieci. Szybkość jest ważna, jeśli planujesz uzyskiwać dostęp, pobierać lub przesyłać strumieniowo dowolne treści. Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomógł Ci wybrać najlepszą opcję dla Twoich potrzeb.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map