Najlepsze VPN dla Bostonu

BostonBoston, Massachusetts jest jednym z najstarszych miast w Stanach Zjednoczonych. Obszar metropolitalny miasta sprawia, że ​​jest to 10. co do wielkości w USA. Niektóre z rzeczy, które sprawiają, że jest to interesujące, to lokalizacja i długa historia. Ponadto jego kolegia i uniwersytety czynią miasto jednym ze światowych liderów innowacji i biznesu. Jeśli podróżujesz do Bostonu w celach zawodowych lub rekreacyjnych, nie chcesz być bez VPN. Wyjaśnimy dlaczego za chwilę. Najpierw jednak spójrz na najlepsze VPN dla Bostonu.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDPIA80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Pole wyboru

Dla wszystkich, którzy biorą udział w zjeździe w rejonie Bostonu, zajmują czołowe miejsca pod względem zrównoważenia środowiskowego i inwestycji. Istnieje sporo transportu publicznego i infrastruktury. Chociaż miasto ma jeden z najwyższych kosztów utrzymania w Stanach Zjednoczonych, wciąż plasuje się dobrze w światowej skali życia. Boston jest również znany z szerokiej bazy ekonomicznej, finansowej, informatycznej, biotechnologicznej i innych zasobów. Nie wspominając o jednych z najlepszych sportów na świecie z Patriots, Red Sox, Celtics i Bruins. Możesz oglądać swoje ulubione drużyny sportowe z dowolnego miejsca na świecie i unikać ograniczeń geograficznych dzięki VPN.

Oto jeden z najlepszych powodów korzystania z VPN w Bostonie. Bez względu na to, w jakim sektorze biznesu jesteś, ochrona prywatności jest koniecznością. Wraz ze wzrostem liczby bezpłatnych miejsc Wi-Fi coraz więcej będzie szukało wrażliwych celów. Nie możesz uciec od wiadomości o naruszeniach bezpieczeństwa. Po połączeniu z VPN pomoże to chronić twoją prywatność, ponieważ twoje połączenie jest szyfrowane.

Jeśli podróżujesz do Bostonu z innego kraju lub po prostu chcesz oglądać treści z innych regionów, być może zobaczyłeś restrykcyjne wiadomości. Mogą się one zdarzyć, gdy obszary, do których próbujesz uzyskać dostęp, znajdują się poza obszarem docelowym. Niezależnie od tego, czy chcesz być na bieżąco z wydarzeniami z domu, czy chcesz przesyłać strumieniowo swój ulubiony program, prawdopodobnie będziesz mieć problemy, jeśli nie połączysz się z serwerem VPN w swoim regionie rodzinnym. Połączenie z VPN pomoże ci ominąć te geobloki.

Jaki jest najlepszy VPN dla Bostonu?

Sporządziliśmy naszą listę najlepszych VPN dla Bostonu z następujących powodów:

 • Szybkość serwerów VPN zlokalizowanych w Bostonie dla EdxpressVPN, IPVanish i HMA
 • Wydajność serwerów VPN w Nowym Jorku dla NordVPN i CyberGhost
 • Niezawodność sieci do przesyłania strumieniowego transmisji sportowych na żywo
 • Możliwość odblokowania ograniczeń geo i blackout
 • Silne szyfrowanie zapewniające prywatność w Internecie
 • Aplikacje mobilne i obsługa Amazon Firestick

Przejdźmy od razu i spójrzmy na najlepsze sieci VPN dla Bostonu:

1. Najlepsza sieć VPN dla Bostonu: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Test prędkości ExpressVPN BostonAplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie trzeba wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze najszybszy serwer w wybranej lokalizacji. Będziesz chciał wybrać kartę „Wszystkie”, otworzyć Ameryki, a następnie Stany Zjednoczone. W tym momencie możesz wybrać lokalizację serwera USA – Boston. Jak widać, przetestowaliśmy serwer w Bostonie i prędkość wynosiła 108,34 Mb / s.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS dla konsol do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzeń multimedialnych (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Bostonu: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

Test prędkości NordVPN BostonNordVPN obsługuje wiele serwerów w Nowym Jorku (ponieważ jest to najbliższa lokalizacja). Z poziomu konsoli, klikając 3 poziome kropki po prawej stronie kraju, możesz zlokalizować obszar serwera i zobaczyć procent dostępnych serwerów. Przetestowaliśmy serwer Stanów Zjednoczonych w Nowym Jorku, a prędkość pobierania wynosiła 109,15 Mb / s.

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Bostonu: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 3,33 USD miesięcznie (72% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 29 krajach. Jak widać poniżej, zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Lokalizacje serwerów są wymienione w kolejności alfabetycznej według kraju.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie z jakiegokolwiek powodu utracony, zapewni ci bezpieczeństwo.

Test prędkości PIA BostonUżywamy klienta PIA dla systemu Windows i nie ma wiele do zrobienia w zakresie konfiguracji i użytkowania. Jego prostota nie oznacza, że ​​klient nie jest bogaty w funkcje. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania i znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością. Jak widać, nasz test prędkości wykazał, że PIA działało z szybkością 108,02 Mb / s podczas połączenia z NYC.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie sieć VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje członkom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN dla Bostonu: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Test prędkości CyberGhost BostonPonieważ chcieliśmy przetestować serwer blisko Bostonu, otworzyliśmy klienta Windows i rozszerzyliśmy interfejs. Następnie kliknij kartę „Wszystkie serwery”, jeśli nie jest jeszcze aktywna. Przewiń w dół do Stanów Zjednoczonych i kliknij po prawej stronie gwiazdy. Spowoduje to wyświetlenie pełnej listy serwerów w USA. Sieć CyberGhost nie ma żadnych serwerów w Bostonie, ale ma wiele serwerów w Nowym Jorku. Połączyliśmy się z jednym z nich i przetestowaliśmy wydajność w Bostonie. Nasza prędkość pobierania wynosiła 107,90 Mbps.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

5. Najlepsza sieć VPN dla Bostonu: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 5,20 USD miesięcznie (57% zniżki)

W USA znajduje się kilka popularnych usług VPN, w tym IPVanish. Wiemy z własnego doświadczenia, że ​​IPVanish będzie działać całkiem dobrze bez względu na region kraju, w którym się znajdujesz. Ich serwery są szybkie, a usługa VPN ma więcej lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych niż większość dostawców VPN.

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Ich sieć VPN jest stale najszybsza w Ameryce Północnej w naszych testach prędkości. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub bardziej szczegółowo, wybierając indywidualny serwer. IPVanish doskonale nadaje się do grania, ale można go trafić i zablokować w celu odblokowania popularnych serwisów streamingowych.

Test prędkości IPVanish BostonIPVanish obsługuje ponad 100 serwerów w Nowym Jorku i możesz połączyć się z dowolnym z nich. Sugerujemy wybranie takiego, który zaczyna się od „a” w nazwie serwera. Na przykład nyc.a01.ipvanish.com. W większości przypadków najszybsze są serwery „a”. Przetestowaliśmy serwer IPVanish z Nowego Jorku do Bostonu i stwierdziliśmy, że prędkość naszego łącza internetowego wynosi 101,35 Mb / s.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i innych. Możesz nawet skonfigurować router, aby chronił każde urządzenie w sieci. Usługa VPN jest dość popularna wśród użytkowników Kodi. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

Jeśli szukasz więcej opcji, sprawdź nasze 10 najlepszych VPN lista usług. Będziesz zadowolony z opcji, które ci daliśmy. Wybraliśmy je na podstawie szybkości, niezawodności, ceny i bezpieczeństwa. Szukaliśmy również dostawców z serwerami zlokalizowanymi w Bostonie. W ten sposób uzyskasz najlepsze prędkości. Oczywiście wszystkie mają świetne sieci. Szybkość jest ważna, jeśli planujesz pobieranie lub przesyłanie strumieniowe treści HD. Dostawcy, o których wspomnieliśmy powyżej, to najlepsze opcje, niezależnie od popularnych usług, z których chcesz skorzystać. Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomoże Ci podjąć najlepszą możliwą decyzję.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map