Najlepsze VPN dla Bombaju w Indiach

BombajMumbaj (znany jako Bombaj do 1995 r.) Jest najbardziej zaludnionym miastem w Indiach. Jest domem dla 12,4 miliona mieszkańców oraz finansową, handlową i rozrywkową stolicą kraju. Jeśli zamierzasz odwiedzić miasto w celach biznesowych lub turystycznych, koniecznie połącz się z VPN podczas korzystania z Internetu. Istnieje kilka powodów takiego zachowania, w tym prywatność online i odblokowywanie ograniczeń geograficznych. Oto nasza lista najlepszych VPN dla Bombaju.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDPIA80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Pole wyboru

Bombaj ma wiele nazwisk w swojej długiej historii. Czasami miejscowi nadal używają nazw Kakamuchee i Galajunkja. Jednak od 1538 do 1995 r. Miasto było znane pod nazwą Bombay. W 1995 r. Rząd Indii oficjalnie zmienił nazwę na Bombaj.

W czasach współczesnych miasto, podobnie jak reszta Indii, doświadczyło boomu gospodarczego z powodu liberalizacji w 1991 r. Istnieje wiele rzeczy, które przyciągają turystów do najbliższej okolicy. Oprócz dużych firm miasto może zaoferować muzea, uniwersytety, architekturę, filmy (znane jako Bollywood), festiwale, sport i wiele innych. jeśli z jakiegoś powodu będziesz w Mumbaju, nie zabraknie ci rzeczy do zrobienia.

Wszystkich odwiedzających miasto z różnych powodów, istnieje wiele placówek, które oferują swoim klientom bezpłatne WiFi. Chociaż jest to świetne dla wielu osób, jest również świetne dla cyberprzestępców. Można sobie wyobrazić, że wiele osób czeka na skorzystanie z tego faktu. Łącząc się z wybranym serwerem VPN, tworzysz bezpieczne i szyfrowane połączenie. To znacznie utrudni przestępcom narażenie na szwank poufnych danych.

Następnym powodem korzystania z VPN podczas pobytu w Bombaju jest pomoc w obejściu cenzury. Chociaż Indie nie mają płodnego oprogramowania do filtrowania, istnieje kilka stron internetowych i aplikacji, które są zablokowane. Łącząc się z serwerem poza krajem, możesz oszukać oprogramowanie, aby pomyślało, że znajdujesz się gdzie indziej. Następnie możesz korzystać z witryn i aplikacji, których normalnie używasz.

Wskoczmy od razu i spójrzmy na najlepsze sieci VPN dla Bombaju.

1. Najlepsza sieć VPN dla Bombaju: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Test prędkości ExpressVPN MumbaiAplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie trzeba wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze najszybszy serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Będziesz chciał wybrać kartę „Wszystkie”, otworzyć Azję, a następnie otworzyć Indie. W tym momencie możesz wybrać lokalizację serwera Mumbai lub Chennai. Jak widać, przetestowaliśmy serwer w Bombaju, a jego prędkość wynosiła 142,24 Mb / s.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 5 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do konsol do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzeń multimedialnych (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Bombaju: NordVPN

NordVPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 3,49 USD miesięcznie (70% zniżki)

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w użyciu aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

Test prędkości NordVPN MumbaiTestowaliśmy prędkość w Indiach i, jak widać na poniższym obrazku, prędkość pobierania wynosiła 75,68 Mb / s. Nie powinieneś mieć problemu z robieniem tego, co chcesz podczas korzystania z serwera tam.

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zapisać się do nieograniczonej usługi VPN i SmartDNS z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Bombaju: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 3,33 USD miesięcznie (72% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 29 krajach. Jak widać poniżej, zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Lokalizacje serwerów są wymienione w kolejności alfabetycznej według kraju.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

Test prędkości PIA MumbaiUżywamy klienta PIA dla systemu Windows i nie ma wiele do zrobienia w zakresie konfiguracji i użytkowania. Jego prostota nie oznacza, że ​​klient nie jest bogaty w funkcje. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania i znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością. Jak widać, nasz test prędkości wykazał, że PIA działało z prędkością 99,42 Mb / s, gdy było podłączone do Bombaju.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje członkom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN dla Bombaju: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Test prędkości CyberGhost MumbaiPonieważ chcieliśmy przetestować serwer w Indiach, otworzyliśmy klienta Windows i rozszerzyliśmy interfejs. Następnie kliknij kartę „Wszystkie serwery”, jeśli nie jest jeszcze aktywna. Przewiń w dół do Indii i kliknij po prawej stronie gwiazdy. Spowoduje to wyświetlenie pełnej listy serwerów. Sieć CyberGhost obejmuje serwery w Bombaju. Połączyliśmy się tam z serwerem i uzyskaliśmy prędkość 14,84 Mbps.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhost

5. Najlepsza sieć VPN dla Bombaju: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 5,20 USD miesięcznie (57% zniżki)

W USA znajduje się kilka popularnych usług VPN, w tym IPVanish. Wiemy z własnego doświadczenia, że ​​IPVanish będzie działać całkiem dobrze bez względu na region kraju, w którym się znajdujesz. Ich serwery są szybkie, a usługa VPN ma więcej lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych niż większość dostawców VPN.

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. W naszych testach prędkości sieć konsekwentnie jest najszybszą siecią VPN w Ameryce Północnej i Europie. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer.

Test prędkości IPVanish MumbaiIPVanish obsługuje 4 serwery w Bombaju i możesz połączyć się z dowolnym z nich. Kiedy przetestowaliśmy serwer IPVanish w Bombaju, bom-c03, i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 17.03 Mbps.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i innych. Możesz nawet skonfigurować router, aby chronił każde urządzenie w sieci. Usługa VPN jest dość popularna wśród użytkowników Kodi. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

Patrząc na powyższe opcje, uważamy, że daliśmy ci najlepsze wybory w Bombaju. Możesz rzucić okiem na nasze 10 najlepszych VPN lista innych opcji. Upewnij się tylko, że wybrany dostawca ma serwery zlokalizowane w Bombaju i Nowym Delhi. Podejmowaliśmy nasze decyzje w oparciu o bezpieczeństwo, szybkość, niezawodność, a nawet cenę. Szukaliśmy również dostawców z serwerami w tym samym obszarze co Bombaj. W ten sposób możesz uzyskać najlepsze możliwe prędkości. Wszystkie nasze wybory mają dobre sieci, więc nie ma złych wyborów. W przypadku przesyłania strumieniowego istotne są dobre prędkości. Mamy nadzieję, że możesz skorzystać z naszego przewodnika, aby podejmować najlepsze decyzje.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map