Najlepsze VPN dla Blacksburga

Blacksburg, WirginiaBlacksburg w stanie Wirginia jest miastem około 43 tys. Położone jest na zachód od Roanoke, na wschodnim skraju George Washington i Jefferson National Forest. Instytut Politechniczny Wirginii i Uniwersytet Stanowy (Va Tech) dominuje miasto demograficznie i ekonomicznie, i rozwija się dzięki szkole. Jeśli zamierzasz odwiedzić VA Tech i resztę Blacksburga, będziesz chciał korzystać z VPN podczas korzystania z publicznej sieci Wi-Fi. Wkrótce podzielimy się, dlaczego jest to ważne. Najpierw jednak spójrz na naszą listę najlepszych VPN dla Blacksburga.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)CyberGhost2,75 USDPIA80Pole wyboruPole wyboru
4Surfshark3,49 USDSurfshark68Pole wyboruPole wyboru
5Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA52Pole wyboruPole wyboru

Historia Blacksburga sięga 1671 roku. Abraham Wood, dowódca fortu Henry, zorganizował kilka wypraw eksploracyjnych na zachód od Kolonii Wirginii. Kiedy odkrywcy Batts i Fallam w końcu znaleźli przejście przez grzbiet, dotarli do obszaru znanego obecnie jako miasto Blacksburg. Władze stanowe oficjalnie utworzyły miasto 13 stycznia 1798 r. Jednak nie włączyły miasta do 1871 r. Szkoła została założona w 1872 r..

Mimo długiej historii uczelni miasto ożyło dopiero w drugiej połowie XX wieku. W latach 70. populacja wzrosła z 9 tys. Do 30 tys. Dziś możesz odwiedzić teatry, muzea, miejsca historyczne i wiele innych. Jeśli jesteś w mieście do odwiedzenia, znajdziesz kilka rzeczy, które Cię zajmą.

Bez względu na to, dlaczego odwiedzasz miasto, być może będziesz potrzebować lub chcesz skorzystać z publicznej sieci Wi-Fi. Jak wspomnieliśmy wcześniej, musisz upewnić się, że używasz VPN. Ma to częściowo na celu ochronę Twojej prywatności. Tylko dlatego, że Blacksburg jest wciąż małym miasteczkiem, nie oznacza to, że możesz się opuścić. Jest na pewno możliwe, że ktoś będzie próbował ukraść twoje dane osobowe. Tworząc bezpieczne i prywatne połączenie z wybranym serwerem, znacznie utrudnisz zdobycie poufnych informacji.

Drugim powodem korzystania z VPN jest pomoc w ominięciu ograniczeń sieciowych i geograficznych. Mówiąc dokładniej, ograniczenia sieciowe dotyczą zapór ogniowych, na które możesz natknąć się. Jeśli kiedykolwiek byłeś w szkole, organizacji lub firmie i blokujesz ci to, że nie widzisz czegoś, co chcesz zobaczyć, to jest zapora ogniowa. W podobny sposób ograniczenie geograficzne uniemożliwia zobaczenie czegoś w Internecie, być może dlatego, że nie znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Korzystając z VPN w tym przypadku, możesz oszukać oprogramowanie, aby wierzyło, że jesteś gdzie indziej. W ten sposób możesz zobaczyć, co chcesz zobaczyć.

Są to najlepsze powody, aby korzystać z VPN, jeśli odwiedzasz Blacksburg. Możesz jednak znaleźć więcej, jeśli zaczniesz odkrywać. Niezależnie od tego, dla którego dostawcy się zarejestrujesz, prawdopodobnie będziesz mieć wiele różnych możliwości wyboru protokołu. Dwa najlepsze do użycia to IKEv2 i OpenVPN. Nie wszyscy dostawcy oferują pierwszą opcję, ale oba będą działać dobrze. Wybierając OpenVPN, dostawcy mogą dać ci wybór pomiędzy wersjami TCP i UDP. Jeśli tak, UDP jest szybszy, a TCP jest doskonałym wyborem. Teraz przyjrzymy się bliżej dostawcom.

1. Najlepsza sieć VPN dla Blacksburg: IPVanish

IPVanish

W przypadku IPVanish będziemy używać serwerów w Atlancie (ponieważ jest to najlepsza opcja dla Blacksburga). Z doświadczenia wiemy, że serwery są szybkie i niezawodne. Przekonasz się również, że IPVanish ma więcej lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych niż dowolna inna usługa VPN. To sprawia, że ​​są jedną z naszych sieci VPN do codziennego użytku w Blacksburgu.

Kraje Lokalizacje Lokalizacje serwerów USA
6389Ashburn, Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Miami, Nowy Jork, Phoenix, San Jose. Seattle, Waszyngton

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. W naszych testach prędkości sieć konsekwentnie jest najszybszą siecią VPN w Ameryce Północnej i Europie. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer.

IPVanish obsługuje 48 serwerów w Atlancie i możesz połączyć się z dowolnym z nich. Sugerujemy wybranie takiego, który zaczyna się od „a” w nazwie serwera. Na przykład atl.a01.ipvanish.com. W większości przypadków najszybsze są serwery „a”. Przetestowaliśmy serwer IPVanish w Atlancie, atl-a46, i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 64,00 Mbps.

Test prędkości IPVanish Charlotte

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i więcej za 7,50 USD miesięcznie lub 58,49 USD rocznie. To się udaje 4,87 USD miesięcznie w sprawie planu rocznego. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

2. Najlepsza sieć VPN dla Blacksburg: ExpressVPN

ExpressVPN

Gdy korzystasz jednocześnie z szybkiego dostępu ExpressVPN i funkcji MediaStreamer, działają one jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi. Pomoże to w szyfrowaniu połączenia i odblokowaniu wydarzeń sportowych na żywo. Na ich stronie internetowej można nawet znaleźć listę najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych.

Kraje Lokalizacje Lokalizacje serwerów USA
94160Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Kansas City, Los Angeles, Miami, Minneapolis, New Jersey, Nowy Jork, Phoenix, Salt Lake City, San Francisco, San Jose, Santa Monica, Seattle, Tampa, Wirginia, Waszyngton, DC

Jak widać w powyższej tabeli, ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje setki serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby chronić prywatność użytkowników. Możesz skorzystać z ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać ulubione drużyny z dowolnego miejsca.

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie możesz wybrać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Dotyczy to Atlanty (ponieważ jest to najlepsza lokalizacja). Będziesz chciał wybrać kartę „Wszystkie”, otworzyć Ameryki, a następnie Stany Zjednoczone. W tym momencie możesz wybrać lokalizację serwera USA – Atlanta. Jak widać przetestowaliśmy serwer w Atlancie, a jego prędkość wynosiła 57,79 Mb / s.

Test prędkości ExpressVPN Charlotte

Chociaż ExpressVPN jest sprzedawany po wyższej cenie niż inne usługi z naszej listy, wartość jest wysoka, biorąc pod uwagę rozmiar ich sieci i funkcji usługowych. Możesz połączyć komputer, urządzenie przenośne, router i konsolę do gier (SmartDNS) za pomocą jednego konta VPN 6,67 USD miesięcznie z roczną subskrypcją.

Odwiedź ExpressVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Blacksburg: NordVPN

NordVPNNordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Kraje Lokalizacje Lokalizacje serwerów USA
6180Atlanta, Buffalo, Chicago, Dallas, Denver, Los Angeles, Miami, Nowy Jork, Phoenix, Salt Lake City, San Jose, Seattle, St. Louis, Waszyngton

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w tej cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w obsłudze aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

NordVPN obsługuje 39 serwerów w Atlancie. Niestety klient NordVPN nie pokazuje miasta serwera. Jednak uprzejmie podali nam numery serwerów dla Atlanty. Będziesz chciał połączyć się z jednym z następujących serwerów: 369–372, 561–568, 665–676, 681–684, 940–955. Najłatwiejszym sposobem wybrania określonego numeru serwera jest wybranie karty „Serwery” w aplikacji, a następnie posortowanie wyników w kolejności alfabetycznej. Następnie możesz przewinąć w dół i wybrać dowolny z wymienionych powyżej serwerów. Możesz zobaczyć procent czasu ładowania i odległość do każdego serwera. Przetestowaliśmy serwer w Atlancie, a prędkość pobierania wynosiła 57,49 Mb / s.

Test prędkości Charlotte NordVPN

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zarejestrować się w nieograniczonej usłudze VPN i SmartDNS już teraz 3,99 USD miesięcznie z 2-letnim członkostwem.

Odwiedź NordVPN

W przypadku niektórych innych opcji możesz spojrzeć na 10 najlepszych usług VPN lista. Uważamy jednak, że nie będzie to konieczne. Nasze decyzje były podejmowane na podstawie szybkości, niezawodności, ceny, bezpieczeństwa i lokalizacji. Ponieważ wybrane przez nas serwery są szybkie i znajdują się w tym samym regionie co Blacksburg, uzyskasz najlepsze możliwe prędkości. Jest to bardzo ważne, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo treści. Wszystkie nasze opcje mają świetne sieci, więc wszystkie opcje są dobre. Korzystając z naszego przewodnika, możesz znaleźć najlepszą opcję dla swoich potrzeb.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map