Najlepsze VPN dla Blackberry

JeżynaBlackberry to linia urządzeń bezprzewodowych zbudowana przez kanadyjską firmę Research In Motion (RIM). Ich pierwsze urządzenie zostało zbudowane w 1996 roku jako dwukierunkowy interaktywny pager. W 1998 r. Blackberry stało się pierwszym urządzeniem przenośnym, które również zintegrowało pocztę elektroniczną. Funkcje telefonu zostały również dodane do urządzenia. W przeciwieństwie do ówczesnych telefonów Blackberry było jednym z pierwszych urządzeń wyposażonych w pełną klawiaturę ułatwiającą przesyłanie wiadomości. Od tego czasu firma RIM zmieniła nazwę na Blackberry Limited i dołączyła do grona innych firm oferujących smartfony. Jeśli masz Blackberry i przeglądasz internet, zalecamy korzystanie z VPN.


RankVPN ServicePriceVisit SiteVPN Score
1IPVanish4,87 USDOdwiedź stronęStatystyki IPVanish
2)ExpressVPN6,67 USDOdwiedź stronęStatystyki ExpressVPN
3)CyberGhost3,50 USDOdwiedź stronęStatystyki CyberGhost
4NordVPN3,99 USDOdwiedź stronęStatystyki NordVPN
5Prywatny dostęp do Internetu2,50 USDOdwiedź stronęStatystyki PIA

Podczas gdy system operacyjny Blackberry nazywał się Blackberry OS, we wrześniu 2015 roku ogłoszono, że nowe wersje urządzenia zostaną przeniesione do systemu operacyjnego Android o nazwie Priv. Ten ruch jest interesującym wyborem, ponieważ 85% smartfonów na świecie działa na Androidzie. Dokonując tego kroku, Blackberry może odzyskać część utraconego udziału w rynku i uzyskać dostęp do aplikacji, do których wcześniej nie można było uzyskać dostępu.

Jedną z bardziej znanych funkcji Blackberry jest Blackberry Messenger (BBM). Jest to program, który był niezwykle popularny w drugiej połowie 2000 roku i może być używany jako narzędzie komunikacji między użytkownikami Blackberry. Gdy komunikatory wieloplatformowe stały się popularne, wielu zaczęło się od niego oddalać. W 2013 r. Blackberry Limited uruchomiła wieloplatformową wersję BBM i do tej pory zyskała ponad 1/4 miliarda użytkowników. BBM oferuje wiele funkcji dostępnych we współczesnych aplikacjach do czatowania, takich jak połączenia wideo, zmiana ikon użytkownika i połączenia za pomocą systemu VoIP. BBM można pobrać bezpłatnie, ale usługa zaczyna się od 23,88 USD rocznie w przypadku wersji normalnej lub 29,99 USD w wersji chronionej. Ten ostatni oferuje pełne szyfrowanie od końca do końca oraz dodatkowe zabezpieczenia.

BBM działa tak samo, jak bezpieczne przesyłanie wiadomości, ale przeglądanie stron internetowych naraża Cię na niebezpieczeństwo, chyba że korzystasz z VPN. Jeśli korzystasz z systemu operacyjnego Priv, masz wiele opcji dla Blackberry. W szczególności chcesz poszukać protokołu OpenVPN, ponieważ jest on najszybszy i najbezpieczniejszy. Jeśli twoje urządzenie Blackberry jest nieco starsze i korzysta z systemu operacyjnego Blackberry, może być konieczne użycie protokołu o nazwie IKEv2. Istnieje kilka zalet korzystania z VPN podczas prowadzenia działalności, a nawet surfowania w Internecie.

Pierwszą zaletą jest prywatność. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuje każdy użytkownik, jest to, aby jego dane były podatne na kradzież lub uszkodzenie, bez względu na to, co zdecydują się robić online. Korzystając z VPN, dodasz dodatkową warstwę szyfrowania end-to-end. Czy kiedykolwiek szukałeś produktu online i zacząłeś widzieć reklamy tego produktu lub podobnych? Wynika to z wykorzystywanego śledzenia. Dobra usługa VPN powstrzyma to.

Po drugie, dzięki VPN możesz odblokować zawartość. Jeśli podróżujesz lub mieszkasz w kraju, w którym obowiązują restrykcyjne zasady dotyczące Internetu, VPN może być kluczowym narzędziem. Na przykład w krajach takich jak Chiny trudno jest prowadzić jakąkolwiek działalność bez korzystania z niej. Inny rodzaj blokowania treści zostałby również pokonany przy użyciu VPN. Wyobraź sobie, że chcesz przesyłać strumieniowo wideo z innego kraju. Jeśli nie mieszkasz w tym kraju, prawdopodobnie otrzymujesz piękną wiadomość z informacją, że treść jest ograniczona, chyba że tam jesteś. Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć się z serwerem w tym kraju, a VPN pomoże ci uzyskać dostęp.

Przy odrobinie szczęścia możesz zobaczyć zalety znalezienia dobrego dostawcy do korzystania z Blackberry. Być może nawet pokazaliśmy Ci możliwe zastosowania, które ci się nie zdarzyły. Wymienieni tutaj dostawcy VPN są ogólnie najlepszym wyborem dla Blackberry, w oparciu o bezpieczeństwo, szybkość, cenę i liczbę serwerów. Wszystkie są dobrze znanymi firmami zajmującymi się prywatnością i zgodziły się dać naszym czytelnikom dobrą ofertę. Jeśli Twoja prywatność jest dla Ciebie ważna, zachęcamy do skorzystania z naszych stawek u tamtejszych dostawców. Istnieją inne możliwości wyboru od nas Lista 10 najlepszych VPN, ale nie powinieneś. Uważamy, że uzyskasz świetne wyniki z tych, które tu wymienimy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map