Najlepsze VPN dla Aten, Ga

Ateny, GaAteny, Georgia to średniej wielkości miasto-hrabstwo położone 70 mil na północny wschód od centrum Atlanty. Obecnie ma szacunkową populację 125 tys. Jest kilka rzeczy, które sprawiają, że miasto jest apetycznym miejscem do odwiedzenia. Obejmuje to wiele firm technologicznych, University of Georgia (UGA) i wiele innych. Jeśli planujesz podróż do miasta z powodu futbolu studenckiego lub z innych powodów, prawdopodobnie gdzieś spotkasz publiczne WiFi. Zanim to zrobisz, upewnij się, że najpierw używasz VPN. Wkrótce powiemy ci, dlaczego. W międzyczasie sprawdź nasze oferty najlepszych VPN dla Aten.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDPIA80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Pole wyboru

W 1785 r. Zgromadzenie Ogólne Gruzji przyznało statut University of Georgia, który jest pierwszym uniwersytetem wspieranym przez państwo. Szesnaście lat później zarząd uniwersytetu wybrał miejsce na wzgórzu nad cedrowymi ławicami. John Milledge, jeden z powierników, a później gubernator stanu, kupił 633 akrów i podarował go uniwersytetowi. Nazwał okolicę Aten imieniem Platońskiej Akademii Platona.

Pod względem gospodarczym i kulturowym średnie miasto ma kilka rzeczy do zrobienia. Odwiedzający ten obszar korzystają z State Botanical Garden of Georgia, Georgia Museum of Art, Globe bar, sceny muzycznej, University of Georgia i nie tylko. Oczywiście, jeśli chcesz, zawsze możesz przejść 70 mil do Atlanty. Jak widać, miasto dorastało wokół uczelni.

Pomimo wszystkich wspaniałych rzeczy do zrobienia, możesz mieć trochę przestoju w mieście. Właśnie tam powszechne jest korzystanie z publicznego Wi-Fi. Na szczęście istnieje wiele firm w okolicy, które oferują swoim klientom bezpłatne WiFi. To jest świetne dla wszystkich, w tym cyberprzestępców. Możesz się założyć, że wielu czeka na uzyskanie twoich prywatnych informacji. Korzystając z VPN, tworzysz bezpieczne i szyfrowane połączenie z wybranym serwerem. Utrudni to kradzież poufnych danych.

Drugim powodem, dla którego chciałbyś skorzystać z VPN, jest pomoc w ominięciu ograniczeń geograficznych. Czy kiedykolwiek byłeś blokowany przez firewall, aby zobaczyć coś, co chcesz zobaczyć? To jest ograniczenie geograficzne. Są powszechne w szkołach takich jak UGA, firmy, inne organizacje, a nawet w niektórych krajach. Gdy w takim przypadku korzystasz z VPN, oprogramowanie blokujące będzie myśleć, że znajdujesz się w innym miejscu. W ten sposób możesz cieszyć się wszystkim normalnie.

Teraz masz dwa największe powody, aby korzystać z VPN. Od ochrony prywatności po obejście bloków geograficznych i ograniczeń, korzystanie z VPN jest dobrym pomysłem. Bez względu na to, którą usługę wybierzesz, musisz rozważyć kilka rzeczy przed wyborem.

Na początek sieci VPN używają protokołów szyfrowania w celu ochrony swoich członków. Protokół OpenVPN jest najlepszą opcją do wyboru i będziesz chciał to zrobić, gdy tylko będzie to możliwe. Prawie każdy dostawca oferuje taką opcję. Jeśli dostawcy oferują wersję TCP i UDP, obaj wykonają swoją pracę zgodnie z przeznaczeniem. Różnica polega na tym, że UDP jest najszybszy, co jest ważne, jeśli próbujesz przesyłać strumieniowo treści wyższej klasy. Jeśli masz problemy z połączeniem, TCP jest lepszą opcją dla Ciebie.

1. Najlepsza sieć VPN dla Aten: IPVanish

IPVanish

Ateny mają dobrą gospodarkę, w tym technologię, ale wciąż są stosunkowo niewielkie. Z tego powodu wybierzemy serwer w Atlancie. Korzystamy z serwerów IPVanish w Atlancie przez cały czas, ponieważ nasze biuro znajduje się w okolicy. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że serwery w Atlancie są szybkie i niezawodne. Przekonasz się również, że IPVanish ma więcej lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych niż dowolna inna usługa VPN. To sprawia, że ​​są świetną opcją do użycia.

Kraje Lokalizacje Lokalizacje serwerów USA
6389Ashburn, Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Miami, Nowy Jork, Phoenix, San Jose. Seattle, Waszyngton

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. W naszych testach prędkości sieć konsekwentnie jest najszybszą siecią VPN w Ameryce Północnej i Europie. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer.

IPVanish obsługuje 48 serwerów w Atlancie (ponownie, ponieważ jest to najbliższe miasto) i możesz połączyć się z dowolnym z nich. Sugerujemy wybranie takiego, który zaczyna się od „a” w nazwie serwera. Na przykład atl.a01.ipvanish.com. W większości przypadków najszybsze są serwery „a”. Przetestowaliśmy serwer IPVanish w Atlancie i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 63,76 Mb / s na naszym kablowym połączeniu internetowym, które osiąga maksymalną prędkość zbliżoną do tej samej prędkości.

Test prędkości IPVanish Atlanta

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i więcej za 7,50 USD miesięcznie lub 58,49 USD rocznie. To się udaje 4,87 USD miesięcznie w sprawie planu rocznego. Członkowie objęci są 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź IPVanish

2. Najlepsza sieć VPN dla Aten: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych.

Kraje Lokalizacje Lokalizacje serwerów USA
94160Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Kansas City, Los Angeles, Miami, Minneapolis, New Jersey, Nowy Jork, Phoenix, Salt Lake City, San Francisco, San Jose, Santa Monica, Seattle, Tampa, Wirginia, Waszyngton, DC

Jak widać w powyższej tabeli, ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje setki serwerów w kluczowych lokalizacjach, które pomagają chronić prywatność użytkowników. Możesz skorzystać z ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać ulubione drużyny z dowolnego miejsca.

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie możesz wybrać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Dotyczy to Atlanty (ponieważ jest to najbliższe duże miasto). Będziesz chciał wybrać kartę „Wszystkie”, otworzyć Ameryki, a następnie Stany Zjednoczone. W tym momencie możesz wybrać lokalizację serwera USA – Atlanta. Jak widać przetestowaliśmy serwer w Atlancie, a jego prędkość wynosiła 58,49 Mb / s.

Test prędkości ExpressVPN Atlanta

Chociaż ExpressVPN jest sprzedawany po wyższej cenie niż inne usługi z naszej listy, wartość jest wysoka, biorąc pod uwagę rozmiar ich sieci i funkcji usługowych. Możesz połączyć komputer, urządzenie przenośne, router i konsolę do gier (SmartDNS) za pomocą jednego konta VPN 6,67 USD miesięcznie z roczną subskrypcją.

Odwiedź ExpressVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Aten: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

Kraje Lokalizacje Lokalizacje serwerów USA
6080Atlanta, Baltimore, Boston, Chicago, Cleveland, Dallas, Denver, Los Angeles, Miami, Nowy Jork, Oklahoma City, Filadelfia, San Francisco, Seattle, Waszyngton

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w USA, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony Wi-Fi, anonimowego torrenta, odblokowywania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

Ponieważ chcieliśmy przetestować serwer w Atlancie, otworzyliśmy klienta Windows i kliknęliśmy opcję „Wybierz mój serwer”. Stamtąd możesz rozwinąć dowolny kraj i wybrać konkretny serwer. Sieć CyberGhost obejmuje 8 serwerów Atlanta. Połączyliśmy się z jednym z nich i przetestowaliśmy wydajność. Jak widać, nasza prędkość pobierania wynosiła 57,65 Mb / s, co jest zgodne z innymi usługami na naszej liście.

Test prędkości CyberGhost Atlanta

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost od razu 3,50 USD miesięcznie podczas ich bieżącej promocji.

Odwiedź CyberGhost

4. Najlepsza sieć VPN dla Aten: NordVPN

NordVPNNordVPN ma siedzibę w Panamie, a niektórzy użytkownicy wolą korzystać z firmy VPN, która faktycznie ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Przekonasz się, że NordVPN ma silną obecność w USA dzięki serwerom zlokalizowanym w całym kraju. Członkowie mają pełny dostęp do swojej sieci w USA i poza nią za bardzo dobrą cenę.

Kraje Lokalizacje Lokalizacje serwerów USA
6180Atlanta, Buffalo, Chicago, Dallas, Denver, Los Angeles, Miami, Nowy Jork, Phoenix, Salt Lake City, San Jose, Seattle, St. Louis, Waszyngton

Przekonasz się, że NordVPN ma prawdopodobnie najlepszą kombinację usług w cenie, jeśli subskrybujesz konto długoterminowe. Wszyscy użytkownicy mają pełny dostęp do sieci i niestandardowego oprogramowania. Możesz połączyć się za pomocą klienta VPN dla systemu Windows lub Mac. Mają także łatwą w obsłudze aplikację mobilną na urządzenia z Androidem i iOS (iPhone, iPad).

NordVPN obsługuje 39 serwerów w Atlancie. Niestety klient NordVPN nie pokazuje miasta serwera. Jednak uprzejmie podali nam numery serwerów dla Atlanty. Będziesz chciał połączyć się z jednym z następujących serwerów: 369–372, 561–568, 665–676, 681–684, 940–955. Najłatwiejszym sposobem wybrania określonego numeru serwera jest wybranie karty „Serwery” w aplikacji, a następnie posortowanie wyników w kolejności alfabetycznej. Następnie możesz przewinąć w dół i wybrać dowolny z wymienionych powyżej serwerów. Możesz zobaczyć procent czasu ładowania i odległość do każdego serwera. Przetestowaliśmy serwer w Stanach Zjednoczonych nr 370 w Atlancie i stwierdziliśmy, że wydajność jest całkiem dobra przy prędkości pobierania 60,11 Mb / s.

Test prędkości NordVPN

Chcesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video lub BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie? Jeśli tak, to NordVPN to świetny wybór. Są jedną z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować Netflix. Możesz zarejestrować się w nieograniczonej usłudze VPN i SmartDNS już teraz 3,99 USD miesięcznie z 24-miesięcznym członkostwem.

Odwiedź NordVPN

5. Najlepsza sieć VPN dla Aten: StrongVPN

StrongVPN

StrongVPN ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych i jedną z najlepszych sieci VPN w kraju. W przeszłości firma pobierała opłaty od użytkowników na podstawie liczby lokalizacji serwerów i używanych protokołów. To się zmieniło, ponieważ StrongVPN oferuje teraz członkom pełny dostęp do ich sieci dzięki setkom serwerów na całym świecie.

KrajeLokalizacjeSerwery Lokalizacje serwerówUSA OprogramowanieMiesięcznie Co rokRefundusz
2043600Atlanta, Chicago, Dallas, Las Vegas, Los Angeles, Miami, Nowy Jork, Phoenix, San Francisco, Seattle, WaszyngtonWindows7,50 USD52,49 USD7 dni

Najnowszym dodatkiem do usługi StrongVPN jest funkcja StrongDNS. Każdy, kto zarejestruje się na koncie StrongVPN, otrzymuje również bezpłatny dostęp do StrongDNS, która jest inteligentną usługą DNS służącą do obchodzenia ograniczeń geograficznych. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy planują podróżować poza USA i chcą uzyskać dostęp do serwisu Netflix.

StrongVPN obsługuje 20 serwerów w Atlancie. Nie możesz wybrać konkretnego serwera. Zamiast tego kliknij menu rozwijane lokalizacji serwera i wybierz Stany Zjednoczone – Atlanta. Wybraliśmy OpenVPN UDP dla najlepszej wydajności. Po podłączeniu do serwera w Atlancie przetestowaliśmy naszą prędkość i stwierdziliśmy, że wynosi ona 59,97 Mb / s.

Test prędkości StrongVPN Atlanta

StrongVPN uprzejmie oferuje naszym odwiedzającym 25% zniżki. Kupon kumuluje się obok normalnych rabatów terminowych. Możesz cieszyć się nieograniczonym dostępem VPN i bezpłatnym dostępem SmartDNS za jedyne 7,50 USD miesięcznie lub 52,49 USD rocznie. Rachunek roczny działa po prostu 4,37 USD miesięcznie. Nowi użytkownicy są objęci gwarancją zwrotu pieniędzy bez otwierania.

StrongVPN

Oczywiście są inne opcje, które można znaleźć w naszym 10 najlepszych VPN lista usług. Nie sądzimy jednak, że będziesz musiał. Wybraliśmy nasze opcje w oparciu o szybkość, niezawodność, cenę i bezpieczeństwo. Wybieramy dostawców z serwerami zlokalizowanymi w pobliżu Aten. W ten sposób znajdziesz najlepsze prędkości. W naszych wyborach wszyscy dostawcy mają świetne sieci i wszyscy są dobrze znani. Potrzebujesz dobrych prędkości, jeśli planujesz strumieniować zawartość. Nikt nie chce widzieć opóźnień z powodu buforowania. Pamiętaj, aby wybrać dostawcę o dobrej reputacji. Z naszą pomocą możemy pomóc Ci poinformować Cię o najlepszych opcjach.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map