Najlepsze VPN dla Arabii Saudyjskiej

Arabia SaudyjskaArabia Saudyjska jest pustynnym krajem, który zajmuje większość Półwyspu Arabskiego. Jest znany jako miejsce narodzin islamu i zawiera dwa święte miasta Mekkę i Medynę. W 1938 r. Odkryto tam ropę naftową i jest to największy kraj wydobywający ropę na świecie. Pomimo pieniędzy i pięknych plaż, Arabia Saudyjska ma pewne surowe przepisy, które wydają się niezwykłe dla osób w świecie zachodnim. Dlatego sugerujemy, jeśli planujesz podróż do Arabii Saudyjskiej, powinieneś zarejestrować się w VPN przed wyjściem z domu.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)HMA Pro VPN4,29 USDHideMyAss280
3)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA52Pole wyboruPole wyboru
4IPVanish4,87 USDIPVanish76Pole wyboru
5CyberGhost2,75 USDCyberGhost112Pole wyboruPole wyboru

Arabia Saudyjska to piękne i historyczne miejsce. Jednak pierwszym powodem do korzystania z VPN jest ochrona prywatności. Prawdopodobnie wiesz, że jest tam całkiem sporo interesów. Z tego powodu prawdopodobnie spotkasz się z cyberprzestępcami. Można się domyślić, że są ludzie, którzy tylko czekają, aby skorzystać z wrażliwych użytkowników i ukraść ich dane. Ponadto musisz martwić się o wścibskie oczy rządu Arabii Saudyjskiej. Nie kłócą się z faktem, że monitorują ruch internetowy. Korzystając z sieci VPN, tworzysz bezpieczne i szyfrowane połączenie, aby zapobiec kradzieży twoich danych osobowych przez oszustów.

Drugi powód korzystania z VPN wiąże się z jego odblokowaniem. W takim przypadku utworzone połączenie może być z serwerem w innym kraju. Wiadomo, że Arabia Saudyjska blokuje strony internetowe, które jej zdaniem są obraźliwe dla islamu. Jeśli łączysz się z innym krajem, nie napotkasz takich samych ograniczeń. To świetnie, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo multimedia z YouTube lub innej strony internetowej. W przypadkach takich jak Netflix na całym świecie istnieją różne biblioteki, a połączenie się z innym krajem pozwoli ci zobaczyć bibliotekę z dowolnego regionu. Innym powodem korzystania z VPN może być praca. Czasami ludzie pracujący zdalnie potrzebują dostępu do dokumentów w sieci firmy, a nawet na własnych komputerach. Ze względu na utworzony bezpieczny tunel jedynym sposobem na osiągnięcie tego celu jest użycie sieci VPN.

Są to dwa najlepsze powody, aby korzystać z VPN podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej. Jednak mogą być również inne powody. Niezależnie od tego, czy chcesz odblokować zakazane strony, chronić swoją prywatność przed rządem i oszustami, czy innymi rzeczami, korzystanie z VPN jest dobrym pomysłem. Teraz, gdy rozumiesz, dlaczego jest to ważne, przyjrzyjmy się bliżej dostawcom i kryteriom, których używamy do naszej listy.

Jaki jest najlepszy VPN dla Arabii Saudyjskiej?

Jest kilka czynników, na które należy zwrócić uwagę, próbując odpowiedzieć na pytanie. Oto niektóre z dużych, które sprawdziliśmy, aby określić najlepsze VPN dla Arabii Saudyjskiej:

 • Silne szyfrowanie dla dobrej ochrony prywatności użytkownika
 • Dostawcy oferujący zasady braku dzienników
 • Duża sieć serwerów, która pomaga zmniejszyć lub wyeliminować rozłączenia
 • Możliwość odblokowania treści blokowanych geograficznie lub zbanowanych
 • Obsługa wieloplatformowych urządzeń mobilnych, w tym Amazon Firestick
 • Szybkie serwery w regionie Arabii Saudyjskiej, które dobrze sprawdzają się w testach prędkości

Przejdźmy od razu i zobaczmy najlepsze VPN dla Arabii Saudyjskiej.

1. Najlepsza sieć VPN dla Arabii Saudyjskiej: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Test prędkości ExpressVPN Arabii Saudyjskiej

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie trzeba wybierać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze najszybszy serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Ten problem możesz znaleźć w wymienionych przez nas miastach. Po prostu wybierz kartę „Wszystkie”, otwórz Europę, a następnie otwórz Tukey. W tym momencie możesz wybrać tam serwer. Wybraliśmy serwer w Turcji, a prędkość wynosiła 60,24 Mbps.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Arabii Saudyjskiej: HMA

HMA VPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,99 USD miesięcznie (75% zniżki)

HideMyAss został powołany do życia w 2005 roku, kiedy Jack Cator, 16-letni student w Anglii, zdecydował, że chce stworzyć usługę, która pomoże ludziom uniknąć cenzury. W szczególności Jack nie mógł uzyskać dostępu do serwisów społecznościowych i gier online, ponieważ zostały zablokowane w sieci szkolnej. HMA dodała setki tysięcy użytkowników w pierwszym miesiącu i od tego czasu stała się jedną z największych usług VPN na świecie z ponad 350 lokalizacjami serwerów. Privax, spółka macierzysta HMA Pro VPN, dołączyła do zespołu AVG w 2015 roku.

Test prędkości HMA Arabia Saudyjska

Jeśli Twoim celem jest znalezienie sieci VPN z największą liczbą lokalizacji serwerów, HideMyAss jest najlepszym wyborem. Pamiętaj tylko, że HMA rejestruje aktywność użytkownika, co jest problemem dla niektórych użytkowników VPN. HMA obsługuje wiele serwerów w regionie Arabii Saudyjskiej, w tym niektóre w Rijadzie. Aby połączyć się z serwerem, musisz wybrać „Tryb lokalizacji” i „Zmień lokalizację”, aby rozpocząć. Następnie kliknij kartę „Miasta” i wyszukaj Rijad. Stamtąd możesz wybrać lokalizację serwera Riyadh w Arabii Saudyjskiej. Połączyliśmy się tam z serwerem w celu przetestowania i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 26,20 Mb / s.

W 2016 r. HMA i kilku innych wiodących dostawców VPN doprowadziło do uproszczenia niestandardowego oprogramowania klienckiego. Rezultatem jest pełny zestaw niestandardowych aplikacji, które ułatwiają każdemu użytkownikowi połączenie z siecią HMA i szyfrowanie połączenia. Mają dostępne oprogramowanie dla systemów Windows, Mac, Android i iOS. Możesz także połączyć się z HMA przez router. HMA oferuje nieograniczony dostęp VPN już od 4,99 USD miesięcznie i oferuje wszystkim nowym użytkownikom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

Odwiedź Hide My Ass

3. Najlepsza sieć VPN dla Arabii Saudyjskiej: PIA

Prywatny dostęp do Internetu

Zarejestruj się przez 24 miesiące za jedyne 3,49 USD miesięcznie (65% zniżki)

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) daje użytkownikom kilka różnych opcji. W przeciwieństwie do przeszłości nie trzeba już konfigurować profilu dla każdego serwera VPN. Teraz możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera w 33 krajach. Jak widać poniżej, zespół PIA zorganizował swoje serwery według regionu, kraju i miasta. Lokalizacje serwerów są wymienione w kolejności alfabetycznej według kraju.

Jest wielu użytkowników torrentów, którzy kochają prywatny dostęp do Internetu. Usługa zawiera funkcję, która uniemożliwi komunikację systemu w przypadku utraty połączenia z ich usługą. Oznacza to, że jeśli twój zaszyfrowany dostęp VPN zostanie porzucony z jakiegokolwiek powodu, zapewni ci bezpieczeństwo.

Test prędkości PIA Arabia Saudyjska

PIA oferuje klienta Windows i inne aplikacje, które są proste i łatwe w użyciu. Nie chcesz jednak tego nie doceniać. PIA oferuje różne poziomy ochrony prywatności w zależności od potrzeb. Możesz kontrolować poziomy szyfrowania, aby znaleźć właściwą równowagę między prywatnością a szybkością. Jak widać, nasz test prędkości wykazał, że PIA działa dobrze w Dubaju, ZEA (najbliższa lokalizacja). Gdy podłączyliśmy się tam do serwera, uzyskaliśmy prędkość 108,86 Mb / s.

Jeśli chodzi o klienta Windows, zespół PIA zawarł przełącznik zabijania w Internecie. Przełącznik „zabij” zabije twoje połączenie internetowe za każdym razem, gdy zawiedzie VPN. Może to być naprawdę przydatne dla tych, którzy chcą zapewnić anonimowość. Prywatny dostęp do Internetu oferuje VPN już od 3,49 USD miesięcznie.

Odwiedź prywatny dostęp do Internetu

4. Najlepsza sieć VPN dla Arabii Saudyjskiej: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 4,87 USD miesięcznie (60% zniżki)

Arabia Saudyjska jest domem dla wielu ludzi, a wiele usług VPN ma tam serwery. Obejmuje to IPVanish. Możemy ci powiedzieć z osobistej wiedzy, że będzie działał dobrze, bez względu na obszar w którym się znajdujesz. Możesz oczekiwać szybkich serwerów i większej liczby lokalizacji serwerów w regionie niż prawie ktokolwiek inny. Z tych powodów wybraliśmy IPVanish jako jedną z naszych opcji, z których można korzystać podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej.

Oprócz zasięgu w Eurazji, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. Sieć wykonuje duże prędkości w regionie, gdy przeprowadzamy nasze testy prędkości. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w całym regionie. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer z menu rozwijanego.

Test prędkości IPVanish Arabia Saudyjska

IPVanish obsługuje wiele serwerów w lokalizacjach w okolicy i możesz połączyć się z dowolnym z nich. Jeśli widzisz serwery z literą „a” w nazwie serwera, są one najszybsze. Na przykład szukałbyś takiego oznaczonego podobnie do dxb-c01.ipvanish.com. (z siedzibą w Dubaju). W takim przypadku znajdziesz jednak jeden serwer. Przetestowaliśmy tam serwer IPVanish, dxb-c01, i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 24,93 Mb / s.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i więcej za 7,50 USD miesięcznie lub 58,49 USD rocznie. To kosztuje tylko 4,87 USD miesięcznie w abonamencie rocznym. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

5. Najlepsza sieć VPN dla Arabii Saudyjskiej: CyberGhost

CyberGhost

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,75 USD miesięcznie (79% zniżki)

CyberGhost został założony w 2001 roku przez 7 entuzjastycznych młodych członków zespołu w Bukareszcie w Rumunii. Od tego czasu firma stała się jedną z największych usług VPN na świecie. Zespół ponad 50 członków skupia się na ochronie prywatności użytkowników. Robert Knapp, współzałożyciel i dyrektor generalny, nadal kieruje zespołem, nawet po dołączeniu do grupy Crossrider w 2017 roku. Od tego czasu sieć CyberGhost znacznie się rozwinęła.

CyberGhost oferuje niezłą kombinację lokalizacji serwerów, silne szyfrowanie i możliwość odblokowania popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube Red i Amazon Prime. Niektóre kanały pozwalają nawet odblokowywać ograniczenia geograficzne dla wielu regionów. Na przykład możesz uzyskać dostęp do treści wideo Amazon Prime w Stanach Zjednoczonych, Niemczech lub Wielkiej Brytanii. Klient systemu Windows daje również możliwość anonimowego surfowania, ochrony WiFi, anonimowego torrenta, odblokowania podstawowych stron internetowych (Google, Facebook Instagram itp.) Oraz wyboru serwera.

CyberGhost Arabia Saudyjska test prędkości

Ponieważ chcieliśmy przetestować serwer w Izraelu (najbliższa lokalizacja), otworzyliśmy klienta Windows i rozszerzyliśmy interfejs. Następnie kliknij kartę „Wszystkie serwery”, jeśli nie jest jeszcze aktywna. Przewiń w dół do Izraela i kliknij po prawej stronie gwiazdy. Spowoduje to wyświetlenie pełnej listy serwerów. Sieć CyberGhost obejmuje serwery w kraju. Połączyliśmy się tam z serwerem i uzyskaliśmy prędkość 99,83 Mb / s.

Klient VPN CyberGhost jest jednym z naszych ulubionych. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają chronić Twoją prywatność w Internecie. Mają zespół programistów w Niemczech, który stale dodaje funkcje do klienta i aplikacji mobilnych. Możesz zarejestrować się, aby uzyskać pełny dostęp do sieci CyberGhost już od 2,75 USD miesięcznie podczas ich bieżącej promocji.

Odwiedź CyberGhost

Powyżej, daliśmy Ci najlepsze opcje do wykorzystania podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej. Jednak zawsze możesz na nas spojrzeć 10 najlepszych usług VPN dla różnych wyborów. To powiedziawszy, dostawcy z naszej listy są najlepsi ogólnie dla regionu, więc z pewnością osiągną każdy cel. wykorzystaliśmy bezpieczeństwo, lokalizacje regionalne, szybkość i cenę jako czynniki decydujące o wyborze tych opcji. Ponadto wybraliśmy te z dużymi sieciami serwerów, z którymi możesz chcieć się połączyć. Szybkie sieci do przesyłania strumieniowego treści HD i ochrony Twojej prywatności są znakami niezawodnych dostawców VPN. Oczywiście nasze wybory mają jedno i drugie. Mam nadzieję, że bez względu na powody pokazaliśmy, dlaczego warto z nich skorzystać. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z każdej opcji, którą zalecamy w tym poście.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map