Najlepsze VPN dla Ann Arbor

Ann Arbor, MichiganAnn Arbor, Michigan jest szóstym co do wielkości miastem w stanie. Ma populację około 114 tysięcy i znajduje się 45 mil na zachód od Detroit. Gospodarka miasta w dużej mierze koncentruje się na zaawansowanych technologiach i jest siedzibą uniwersytetu Michigan. Nawiasem mówiąc, ludność jest po prostu nieśmiała w stosunku do całkowitej liczby osób, które zmieszczą się na stadionie UM zwanym „Big House”. Jeśli planujesz podróż do Ann Arbor i chcesz skorzystać z publicznej sieci Wi-Fi, najpierw połącz się z VPN. Zanim podzielimy się szczegółami, dlaczego jest to ważne, spójrz na nasze najlepsze sieci VPN dla Ann Arbor.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)StrongVPN4,37 USDStrongVPN46Pole wyboruPole wyboru
4HMA Pro VPN4,29 USDHideMyAss280

Podobnie jak wiele innych miast w USA, rdzenni Amerykanie zamieszkiwali obszar, który obecnie stanowi Ann Arbor. Jednak w 1824 roku spekulanci ziemi John Allen i Elizeusz W. Rumsey założyli miasto. Postanowili nazwać miasto swoimi żonami (obie o imieniu Ann) i drzewostany bur dębu. Krótko po tym czasie w 1837 r. University of Michigan przeniósł się do Ann Arbor z Detroit.

Jak można się domyślać, oznacza to, że tożsamość miasta jest ściśle powiązana z uniwersytetem i określona przez niego. Dziś Uniwersytet Michigan zatrudnia ponad 26% mieszkańców miasta. Zaawansowane technologie, usługi zdrowotne i biotechnologia są głównymi elementami gospodarki miasta. Przyciągają ich w tym kierunku badania uniwersyteckie & dolarów na rozwój, a także jego absolwentów. Oczywiście piłka nożna Wolverines jest również dużym zainteresowaniem w tym regionie.

Jeśli znajdziesz się w Ann Arbor, nie będziesz mieć problemów ze znalezieniem firm oferujących bezpłatne Wi-Fi. To może być świetna rzecz dla użytkowników, ale może być również świetna dla cyberprzestępców. Istnieje wiele osób, które tylko czekają, aby zdobyć twoje prywatne dane. Podczas korzystania z VPN nawiązujesz połączenie z bezpiecznym i szyfrowanym serwerem. To sprawia, że ​​złodziejom niezwykle trudno jest ukraść poufne informacje.

Innym doskonałym powodem jest pomoc w ominięciu bloków geograficznych. Jeśli kiedykolwiek byłeś na stronie internetowej i zostałeś zablokowany, prawdopodobnie już wiesz, co to jest. Firmy medialne, organizacje, a nawet niektóre kraje będą blokować oglądanie czegoś, czego nie chcą widzieć za pomocą zapory. W takim przypadku Twoja sieć VPN pomoże ci połączyć się z serwerem w innej lokalizacji. W ten sposób możesz oszukać oprogramowanie zapory ogniowej, abyś zobaczył to, co chciałbyś zobaczyć.

Wskoczmy od razu i spójrz na najlepsze sieci VPN dla Ann Arbor.

1. Najlepsza sieć VPN dla Ann Arbor: ExpressVPN

ExpressVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy, a otrzymasz 3 MIESIĄCE ZA DARMO na naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN łączy szybki dostęp VPN z MediaStreamer, który działa jako usługa Smart DNS, aby odblokować dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Usługa VPN pomoże zaszyfrować połączenie i odblokować wydarzenia sportowe na żywo. Na ich stronie internetowej znajduje się nawet lista najnowszych wydarzeń na żywo i wydarzeń sportowych. Będąc na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stawia ExpressVPN poza krajami 5 i 14 oczu. Utrzymują zasady braku logów, które zostały zweryfikowane przez głośne żądania prawne na przestrzeni lat.

ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje tysiące serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby pomóc chronić prywatność użytkowników. Możesz użyć ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać swoje ulubione serwisy streamingowe z dowolnego miejsca.

Test prędkości ExpressVPN Chicago

Korzystając z aplikacji ExpressVPN, możesz wybrać lokalizację miasta, z którym chcesz się połączyć. Chociaż nie możesz połączyć się z określonym serwerem, klient VPN wybierze najlepszą dla Ciebie opcję. W takim przypadku będziesz chciał wybrać serwer w Chicago (ponieważ jest to najbliższe miasto z serwerem ExpressVPN). Wiele serwerów jest wymienionych na zalecanych serwerach, jednak w miastach Chicago może ich nie być. Aby znaleźć miasto, przejdź do karty „Wszystkie”. Teraz możesz wpisać w pasku wyszukiwania „Chicago”. Kiedy to zrobisz, wyświetli lokalizacje w Chicago. Jak widać poniżej, nasz test prędkości w Chicago, a prędkość wynosiła 58,03 Mbps.

Być może największą zaletą korzystania z ExpressVPN jest obsługa szerokiej gamy urządzeń. ExpressVPN oferuje niestandardowe oprogramowanie VPN dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Łącz się jednocześnie z komputera stacjonarnego i komórkowego za pomocą maksymalnie 3 jednoczesnych połączeń. Możesz także zainstalować rozszerzenie sieciowe ExpressVPN dla Chrome lub Firefox. Chcesz chronić całą sieć domową za pomocą jednego konta VPN? Jeśli tak, możesz użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby wszystko skonfigurować. Funkcja MediaStreamer dodaje obsługę Smart DNS do urządzeń takich jak konsole do gier (PS4, Xbox One, Nintendo Switch itp.), Urządzenia multimedialne (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV itp.) Oraz Smart TV.

Kupon ExpressVPNZaoszczędź 49% i uzyskaj 3 miesiące za darmo dzięki 12 miesiącom naszej najlepiej ocenianej sieci VPN

ExpressVPN wypadł bardzo dobrze w naszych testach prędkości. Są doskonałym wyborem dla prywatności i odblokowania ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest dostępna 24/7, aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Korzystaj z najlepszej sieci VPN za mniej pewności, ponieważ ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź ExpressVPN

2. Najlepsza sieć VPN dla Ann Arbor: IPVanish

IPVanish

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 4,87 USD miesięcznie (60% zniżki)

Ann Arbor to świetny obszar z wieloma firmami technologicznymi. Jednak nie mają tam własnych serwerów. W takim przypadku łączymy się z serwerem w Cleveland w stanie Ohio, ponieważ jest on oddalony tylko o 117 km. Możesz także użyć Chicago, ale odległość ta jest prawie dwukrotnie większa. Usługa działa całkiem dobrze w okolicy, bez względu na to, gdzie jesteś w regionie. IPVanish ma więcej lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych niż inne firmy z naszej listy. To sprawia, że ​​są jednym z naszych najlepszych wyborów w Ann Arbor.

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. W naszych testach prędkości sieć konsekwentnie jest najszybszą siecią VPN w Ameryce Północnej i Europie. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer.

Test prędkości IPVanish Detroit

IPVanish obsługuje 3 serwery w Cleveland i możesz połączyć się z dowolnym z nich. Kiedy przetestowaliśmy serwer IPVanish w Cleveland, cle-c03 i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 63,20 Mbps. Jest to zbliżone do maksymalnej prędkości naszego kablowego połączenia internetowego.

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i więcej za 7,50 USD miesięcznie lub 58,49 USD rocznie. To kosztuje tylko 4,87 USD miesięcznie w abonamencie rocznym. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje wszystkich nowych członków.

Odwiedź IPVanish

3. Najlepsza sieć VPN dla Ann Arbor: StrongVPN

StrongVPN

Zarejestruj się przez 12 miesięcy za jedyne 4,37 USD miesięcznie (41% zniżki)

StrongVPN ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych i jedną z najlepszych sieci VPN w kraju. W przeszłości firma pobierała opłaty od użytkowników na podstawie liczby lokalizacji serwerów i używanych protokołów. To się zmieniło, ponieważ StrongVPN oferuje teraz członkom pełny dostęp do ich sieci dzięki setkom serwerów na całym świecie.

Najnowszym dodatkiem do usługi StrongVPN jest funkcja StrongDNS. Każdy, kto zarejestruje konto StrongVPN, otrzymuje również bezpłatny dostęp do StrongDNS, która jest inteligentną usługą DNS służącą do obchodzenia ograniczeń geograficznych. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy planują podróżować poza USA i chcą uzyskać dostęp do serwisu Netflix.

StrongVPN Detroit test prędkości

StrongVPN obsługuje wiele serwerów zlokalizowanych w Chicago (ponownie, ponieważ jest najbliżej Ann Arbor). Niestety nie możesz wybrać konkretnego serwera. Zamiast tego kliknij pole rozwijane lokalizacji serwera i wybierz Stany Zjednoczone – Chicago. Wybraliśmy OpenVPN UDP dla najlepszej wydajności. Po połączeniu się z serwerem tam przetestowaliśmy naszą prędkość i stwierdziliśmy, że wynosi ona 61,74 Mb / s.

StrongVPN uprzejmie oferuje naszym odwiedzającym 25% zniżki. Kupon kumuluje się obok normalnych rabatów terminowych. Możesz cieszyć się nieograniczonym dostępem VPN i bezpłatnym dostępem SmartDNS za jedyne 7,50 USD miesięcznie lub 52,49 USD rocznie. Rachunek roczny osiąga zaledwie 4,37 USD miesięcznie. Nowi użytkownicy są objęci 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź StrongVPN

4. Najlepsza sieć VPN dla Ann Arbor: HMA

HMA VPN

Zarejestruj się przez 36 miesięcy za jedyne 2,99 USD miesięcznie (75% zniżki)

HideMyAss został powołany do życia w 2005 roku, kiedy Jack Cator, 16-letni student w Anglii, zdecydował, że chce stworzyć usługę, która pomoże ludziom uniknąć cenzury. W szczególności Jack nie mógł uzyskać dostępu do serwisów społecznościowych i gier online, ponieważ zostały zablokowane w sieci szkolnej. HMA dodała setki tysięcy użytkowników w pierwszym miesiącu i od tego czasu stała się jedną z największych usług VPN na świecie z ponad 350 lokalizacjami serwerów. Privax, spółka macierzysta HMA Pro VPN, dołączyła do zespołu AVG w 2015 roku.

Test prędkości HMA East Lansing

Jeśli Twoim celem jest znalezienie VPN z największą liczbą lokalizacji serwerów, HideMyAss jest najlepszym wyborem. Pamiętaj tylko, że HMA rejestruje aktywność użytkownika, co jest problemem dla niektórych użytkowników VPN. HMA obsługuje 175 serwerów VPN w Stanach Zjednoczonych, w tym kilka serwerów w obszarze Lansing (ponieważ jest to tylko 50 mil od Ann Arbor). Aby połączyć się z serwerem, przejdź do „Trybu lokalizacji” i wybierz „Zmień lokalizację”, aby rozpocząć. Następnie kliknij kartę „Miasta” i wyszukaj Lansing. Stamtąd możesz wybrać lokalizację serwera w USA, Michigan, Lansing. Połączyliśmy się z serwerem w Lansing, aby przeprowadzić test i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 45,20 Mb / s.

W 2016 r. HMA i kilku innych wiodących dostawców VPN doprowadziło do uproszczenia niestandardowego oprogramowania klienckiego. Rezultatem jest pełny zestaw niestandardowych aplikacji, które ułatwiają każdemu użytkownikowi połączenie z siecią HMA i szyfrowanie połączenia. Mają dostępne oprogramowanie dla systemów Windows, Mac, Android i iOS. Możesz także połączyć się z HMA przez router. HMA oferuje nieograniczony dostęp VPN już od 4,99 USD miesięcznie i oferuje wszystkim nowym użytkownikom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

Odwiedź Hide My Ass

Powyżej widać najlepsze dostępne opcje do użycia w Ann Arbor. To powiedziawszy, zawsze możesz przyjrzeć się bliżej naszej 10 najlepszych VPN lista usług dla innych opcji. Jednak nie powinieneś. Ponieważ podejmowaliśmy decyzje na podstawie szybkości, niezawodności, ceny, bezpieczeństwa i lokalizacji serwerów. W ten sposób możesz uzyskać najlepsze prędkości. Wszystkie mają świetne sieci, ponieważ wszystkie są dobrze znane. Nie możesz pomylić się z naszymi sugestiami. Dobre prędkości są ważne, jeśli planujesz strumieniować treści HD lub po prostu nie chcesz mieć problemów z buforowaniem. Pamiętaj tylko, aby wybrać dostawcę o dobrej reputacji. Z naszą pomocą możesz podjąć solidną decyzję, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map